انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:10pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همگی

دوستان عزیزم، داریم سفارش میدیم Lorenz Z1 بگیریم ورژن 6 (2016)
سوال اینه که موقع تحویل، راهی داره دستگاه رو از نظر اصلی یا غیر اصلی بودن بررسی کنیم ؟ حالا به صورت ظاهری هم که شده ؟
ماینلب خوبیش این بود که سریالشو میتونستیم پیامک کنیم به شماره ای که اعلام کرده و بعدش میگه اصلیه یا نه ! لورنز رو نمیدونم همچین سیستمی داره یا نه و از سریال میشه فهمید یا نه

ممنون

یکشنبه 11 بهمن1394 - 12:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این آدرس رو از سایت اصلی لورنز گرفتم..تو بخش کشور امارات سه تا نمایندگی (ادرس) هست که اونی که نوشته یزدان پناه (اسپادانا) آدرسش اینه :
lorenzz1.com ولی وقتی این ادرس رو باز میکنم ریدایرکت (منتقل میشه) به سایت lorenzme.com /:)
بیخیالش شدم !
به طور اتفاقی آدرس اولش رو باز کردم www.metaldetector.ae دیدم در بخش کانتکتش آخرین جمله با فارسی نوشته:
مشتریان فارسی زبان میتوانند با شماره موبایل آقای سعید سعید نیا نماینده فروش امارات و ایران تماس حاصل فرمایند
شمارش رو هم ذاشته فکر کنم این قابل اعتمادتر باشه

یکشنبه 11 بهمن1394 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا میثم اگر میخواهی واقعاً تکلیف خودتو با این آشغال (Z1) بهتر بدونی صفحات 22 تا 25 همین تاپیک رو بخون. بنده اون مطالبو برای شما و سایر هموطنان نوشتم که یه موقع خدای نکرده سرکیسه نشین. (خداییش همش هم درست و عینیه و نه ذهنی) تازه اگر سیستمی درست و درمون وجود داشته باشه ( مثل Cobra و......) کشور امارات اصلاً و ابدا قابل اعتماد نیست چراکه عمدتاً آلوده به سیستمای دستکاری- شده ست. باید بری از اصل منبع وسازندش تهیه کنی نه نمایندگیها و پخش کننده های فلان فلان شده.

یکشنبه 11 بهمن1394 - 9:55pm

سلام به همه بزرگواری کنید جوابمو بدید در مورد خرید دستگاه لورنزz1 یا gpx ممنون میشم

دوشنبه 11 بهمن1394 - 12:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

mahmood51 نوشته است:
آقا میثم اگر میخواهی واقعاً تکلیف خودتو با این آشغال (Z1) بهتر بدونی صفحات 22 تا 25 همین تاپیک رو بخون. بنده اون مطالبو برای شما و سایر هموطنان نوشتم که یه موقع خدای نکرده سرکیسه نشین. (خداییش همش هم درست و عینیه و نه ذهنی) تازه اگر سیستمی درست و درمون وجود داشته باشه ( مثل Cobra و......) کشور امارات اصلاً و ابدا قابل اعتماد نیست چراکه عمدتاً آلوده به سیستمای دستکاری- شده ست. باید بری از اصل منبع وسازندش تهیه کنی نه نمایندگیها و پخش کننده های فلان فلان شده.

سلام آقا محمود
والا من متاسفانه اعتقادی به این ندارم که نمایندگی جنس غیر اصلی میفروشه..چون نماینده یعنی خود شرکت ! اینو میتونم بپذیرم که مثلا شاید کیفیت خود کارخانه مادر بد شده باشه یا مثل خیلی از موارد دیگه وظیفه تولید و مونتاژ قطعاتشو سپرده باشه به چین ولی تقلبی فروشی در نمایندگی با عقل جور در نمیاد ! چرا؟! چون وقتی خود سایت اصلی لورنز داره نماینده ها رو معرفی میکنه یعنی اعتماد کامل، یعنی پذیرش مسئولیت نمایندگی و ... اگه اینطور بود که شما میفرمایید تا الان ده ها گزارش تخلف باید برای شرکت لورنز ارسال میشد و درب این نمایندگی های متخلف تخته میشد ! فقط ما نیستیم که این دستگاه ها رو میخریم، خیلی از ترکها، اعراب منطقه مخصوصا عراق، سوریه و .. که مثل ما و حتی بیشتر از ما دارای دفینه هستن خریدار این نوع دستگاه ها هستن پس به هر حال دوتا گزارش تخلف هم که شده باید از توش در میومد

دوشنبه 11 بهمن1394 - 12:13am

خدایش ادم نمیدونه به کی باور کنه یکی مبگه خوبه یکی دیگه میگه اشغاله پس خواهشآ هررکی از این برادرها بزرگ اطلاعات دقیقی دارند راهنمای کنند

دوشنبه 11 بهمن1394 - 12:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

YDGARwe@ نوشته است:
سلام به همه بزرگواری کنید جوابمو بدید در مورد خرید دستگاه لورنزz1 یا gpx ممنون میشم

والا منم مثل شما خیلی در این مورد تحقیق کردم و این اواخر کار به تحقیق از دانشگاهیان و متخصصین علم الکترونیک و ژئوفیزیک و .. هم رسید :D
به طور کلی عرض کنم خدمتتون: GPX و یا GPZ در زمینه تفکیک و سنس طلا در عمق های کم عالی عمل میکنن (حداقل بهتر از بقیه عمل میکنن) ولی به دلیل ضریب نفوذ بسیار کم امواجشون در زمین حتی اگه یه تانک هم در عمق بیشتر از 2.5 یا 3 متر کاشته باشن شما نمیتونی پیداش کنی #:-s چون گفته میشد مثلا یه فلز کوچیک رو تا 1.80 تونستن با این دستگاه سنس کنن و خیلی ها نتیجه میگرفتن وقتی یه فلز کوچیک رو تو این عمق گرفته پس در نتیجه فلزات بزرگتر رو میتونه در عمق های بالاتر پیدا کنه ولی اصلا اینطور نیست ! چون امواجش بیشتر از یه عمق مشخص، بیشتر نفوذ نمیکنه
در واقع GPX قدرت نفوذ رو برای کاهش خطا کم کرده
لورنز دقیقا برعکس، عمق بیشتر رو هدف قرار داده ولی در نتیجه خطای بیشتری میزنه

حالا بر اساس نوع نیازتون انتخاب کنید، مثلا دنبال قبرید؟ یا هدفهای کوچیک در اعماق کوچیک ؟ پس به نظر من فقط و فقط GPX یا GPZ
ولی اگه مثل ما اعماق بالای 2-3 متر مورد نظر شماست ، نمیگم لورنز، ولی حداقل سراغ ماینلب نرید

دوشنبه 11 بهمن1394 - 12:25am

دوست عزیز خیلی ممنون .بنظر من الان باید بیشتر دنبال عمقهای بالای 2متر باشی چون اونای که کمترن همه پیدا شدن

دوشنبه 11 بهمن1394 - 12:58am

دوستان خرید لورنزz1 ا از کجا بگیری مطمنه از خود شرکت سازندش یا کجا؟

دوشنبه 11 بهمن1394 - 1:02am

از دوستان سوالی داشتم اگه کسی دستگاه لورنزz1 را از المان بگیره چطور وارد ایران کنه هر بزرگواری دقیق مبدونه لطف کنه راهنمای کنه سپاس گذارم

دوشنبه 11 بهمن1394 - 1:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Google , mnbvcxzaqwsx , zagalo16 و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure