انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:06pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ajimaji1 نوشته است:
سلام
بهترین دستگاه چی هست ؟
مسله پول و اوردنش از اروپاهم نیست
فقط میخام بهترین باشه
حتی اگه بخوام یک رد یاب و یک نقطه زن بگیرم با تمام اکسسوریش
مشکلی نیست .
فقط اسم دستگاه ها رو بگید مرسی

من فکر میکنم همین دستگاه لورنز z1 دستگاه فوق العاده ای باشه

یکشنبه 9 آذر1393 - 3:32am

سلام این عکس دستگاه تقلبی که شایان عزیز گذاشته ، اصلا مارک لورنز روش ننوشته ، رو چه حسابی میگید این لورنزه تقلبیه؟

شنبه 13 دی1393 - 5:23pm

دوستان کسی کابل 12 متری لورنز برای فروش سراع داره؟ لطفا قیمت بدید.

شنبه 13 دی1393 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که لورنز دارند محبت فرمایند و مشخصات لوپ 35 رو بفرمایند.
مقاومت الکتریکی هر طرف D
اندوکتانس هر طرف D
اگر با پروب های اهمتر نمیتوان اندازه گیری رو انجام داد از یک تکه سیم یا سنجاق ته گرد برای سنجش مقادیر استفاده کنید.
دانستن پارمترهای مورد درخواست ، در جهت توسعه و تقویت مدارات داخل انجمن مورد نیاز هست .
متشکرم

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

شنبه 13 دی1393 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshyar191 نوشته است:
دوستانی که لورنز دارند محبت فرمایند و مشخصات لوپ 35 رو بفرمایند.
مقاومت الکتریکی هر طرف D
اندوکتانس هر طرف D
اگر با پروب های اهمتر نمیتوان اندازه گیری رو انجام داد از یک تکه سیم یا سنجاق ته گرد برای سنجش مقادیر استفاده کنید.
دانستن پارمترهای مورد درخواست ، در جهت توسعه و تقویت مدارات داخل انجمن مورد نیاز هست .
متشکرم

جناب هوشیار سلام
با توجه به مطالبی که در خصوص آموزش لورنز z1 قرار دادید جای تعجب داره که دنبال لوپ دستگاه باشید :-o :-o :-o

دوشنبه 20 بهمن1393 - 10:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان.. راستش من نه دستگاه از نزدیک دیدم نه خریدم و نه کار کردم.. اما تنها سایتی که یافته های درست و حسابی و قابل توجه با ذکر مکان و عمق و نوع دستگاه اونم تو مناطق کشور خودمون البته بیشتر شمالغرب و غرب و جنوب غرب داشت همین شرکت OKM بود. شرکت مینلب بیشتر یافته هاش مال اروپا بود اونم با قدمت های کم اما او کا ام با قدمت قبل میلاد و بیشتر یافته ها هم مال ایلام کردستان زنجان کرمانشاه ارومیه . کشورهایی مثل سوریه و عراق و ترکیه بود . در مورد عمق کاوش هم اغراقی توش نبود اکثرا تو عمقهای 1.5 به نتیجه رسیده بودن فقط یکی 3 متر بود که اونم دستگاهش فک کنم EXP5000 PRO بود.. بقیه سایتها مثل لرنز ابینگر و اینا از یافته ها چیزی نزاشتن و بیشت حالت وبلاگ ساده یا سایت ساده دارن. مینلب و او کا ام رسمی تر هستن. گرت رو نمیدونم ندیدم سایتی دربارش.. البته اینم بگم که دوستانی که میگن لورنز در ایارن نمایندگی داره به هیچ وجه اینطور نیست اگه مبای درستی کار رو سایتشون قرار بدیم میشه گفت فقط تو کویت و ترکیه داره.

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 12:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

درضمن تا یادم نرفته اینم بگم که ... من خودم میخوام تو اردیبهشت یا نهایت خرداد 94 یه دستگاه بخرم با دوتا از دوستام در حدود 30 تومن... اومدم این انجمن ها که بتونم چیزی انتخاب کنم و بهم کمکی بشه اما بدتر سردرگم میشه ادم.. اول میگن خوبه اخرسر میبینی شرکت سازنده اون مدل اصلا تعطیله و تولید متوقف!!!!!!!!! خواهشمندم کسایی که خریدن و عملا کار کردن و البته مهتر از همه به نتیجه رسیدن بیان نظر بدن.. اینجوری بهتر میشه فهمید چی خوبه چی بد.. خریدن دستگاه و .. ملاک نیست ملاک نتیجه گرفتن از اونه.. من عکس مناطقی که میخوام برم روشون کار کنم هم در قسمت تالار تفسیر نمادها و ... گذاشتم یه تایپیک با عنوان " عکس قلعه حتما ببینید!!" اما متاسفانه کسی زیاد بهم جواب درست و حسابی نداده. پس بیاید یه نتیجه گیری در هر تایپیک داشته باشیم که آیا در کل این مدل یا هر مدلی خوبه یا بدو ارزش خرید با این قیمتها رو داره یا خیر.. تمام ..خخخخخخ چقدر حرف زدم خخخخخ

چهارشنبه 28 بهمن1393 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به دوستان و اساتید
میخواستم بدونم مشخصات دستگاه z1 نو و اکبند با کارکردش چیه .
آخه احتمال اینکه تو خود نمایندگی کارکرده که ایراد های هم داره بعنوان
اکبندش بفروشن و اون موقع متوجه نشیم.
لطفا از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارن بیان کنن. مرسی :D

جمعه 15 اسفند1393 - 10:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

pesar نوشته است:
درضمن تا یادم نرفته اینم بگم که ... من خودم میخوام تو اردیبهشت یا نهایت خرداد 94 یه دستگاه بخرم با دوتا از دوستام در حدود 30 تومن... اومدم این انجمن ها که بتونم چیزی انتخاب کنم و بهم کمکی بشه اما بدتر سردرگم میشه ادم.. اول میگن خوبه اخرسر میبینی شرکت سازنده اون مدل اصلا تعطیله و تولید متوقف!!!!!!!!! خواهشمندم کسایی که خریدن و عملا کار کردن و البته مهتر از همه به نتیجه رسیدن بیان نظر بدن.. اینجوری بهتر میشه فهمید چی خوبه چی بد.. خریدن دستگاه و .. ملاک نیست ملاک نتیجه گرفتن از اونه.. من عکس مناطقی که میخوام برم روشون کار کنم هم در قسمت تالار تفسیر نمادها و ... گذاشتم یه تایپیک با عنوان " عکس قلعه حتما ببینید!!" اما متاسفانه کسی زیاد بهم جواب درست و حسابی نداده. پس بیاید یه نتیجه گیری در هر تایپیک داشته باشیم که آیا در کل این مدل یا هر مدلی خوبه یا بدو ارزش خرید با این قیمتها رو داره یا خیر.. تمام ..خخخخخخ چقدر حرف زدم خخخخخ

والا منم مثل شما خیلی تحقیق میکنم هم تو فرومهای خارجی هم ایرانی..البته به این صورت که هرچی ایرانیها میگن میرم تو سایت ببینم درسته یا نه چون ما ایرانیا دوتا خصلت بد داریم یکی تعصب بیخودی نسبت به چیزی که خودمون باهاش حال میکنیم ! دومی هم دادن اطلاعات در زمینه هایی که هیچ تجربه شخصی ازش نداریم وصرفا از شنیده ها مایه میذاریم !! :D چیزی که مسلمه اینه که ظاهرا واقعا تفکیک ماینلب خیلی بهتر از لورنز هست و عمق زنی لورنز بهتر از ماینلب..حالا بسته به نوع منطقه سکونتتتون باید یکی رو انتخاب کنید..اگه مثل ما زمین های خیلی معدنی و سنگ آهن و حتی طلا موجوده ، نظر به تجربه وستانی که اینجان و فیلمهای یوتیوب، لورنز اذیت میکنه اگه نه که به نظر من لورنز عالیه

یکشنبه 17 اسفند1393 - 3:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان کسی نظری نداره :YMPRAY:

پنج شنبه 21 اسفند1393 - 9:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus , Saeidpor2 و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure