انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:12pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Attila نوشته است:
عیب ما ایرانی ها اینکه نمیتونیم گروهی در یک پرژه کار کنیم و به سرانجام برسونیم و لی اروپایی ها به راحتی این کار را انجام می دند و در کارشون هم همیشه موفق تر از ما هستند
در مورد دستگاه های دست ساز نسبت به لورنز باید بگم اولا هیچ موقع به اون سرعت و تیزی عمل نمی کنند مثل خوب اگر بخوام در این مورد بزنم " اگر شما یک سکه را بر روی دستگاه بگیری و به سرعت این و اونور بکشی دستگاه دست ساز بعضی مواقع رد می کنه ولی در مورد لورنز این طور نیست و به سرعت عکس العمل نشون می ده ثانیا دریک منطقه ی کوچک دستگاه دست ساز باید هر چند یکبار بایدمدام کالبره بشه ولی در مورد لورنز اینطور نیست .ثالثا دستگاه های دست ساز تقریبا همشون مهندسی معکوس شده ی دستگاه دیگه هستند و یه دستگاه کپی تقریبا به هیچ وجه کار دستگاه اصلی رو نمیکنه .
در کل باید بگم در این کار دستگاه 30 درصد ماجراست و در بیشتر موارد شاید یه دستگاه کپی کار آدمو راه بندازه آیتم های مهمتر از دستگاه هم در کار شریک هستند معمولا غیر حرفه ای ها اول به فکر دستگاه و خیالت زیادی در مورد دستگاه در فکرشون می پرورونند به شخصه در یک تجربه شخصی که با دستگاه لورنز داشتم یارو به من میگه این دستگاه شما اصلا خوب کار نمی کنه ، می گفت یه دستگاه خوب باید جنس هر چیز رو بگه ، می گفت مثلا اگر من یه دمپایی را از جلو دستگاه رد کردم باید بگه دمپایی ~X(

یه دستگاه خوب باید جنس هر چیز رو بگه ، می گفت مثلا اگر من یه دمپایی را از جلو دستگاه رد کردم باید بگه دمپایی ~X( =)) =)) =)) =)) =))

جمعه 23 آبان1393 - 6:22pm

سلام بچه ها خسته نباشید من اولین تست رو از زد وانم گرفتم تو یه تپه که بچه های کرمانشاه میشناسند خدا رو شکر اولین دشت رو گرفتیم درسته مفرغ بود ولی مهم کارکرد دستگاه برام بود بازم از آقا آرش ایرانی و علی آقا و دیگر دوستان تشکر میکنم فقط مفرغ رو غیر آهنی میزد با اعداد!!!درست زدم؟؟؟یا اشتباه؟؟لطفا راهنمایی کنید

یکشنبه 25 آبان1393 - 3:49pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ganjyab عزیز خدا را شکر که راضی بودین .
لطفا توضیح بدین که توی چه عمقی و با چه لوپی زدینش؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 25 آبان1393 - 4:30pm

bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

سلام مرسی با لوپ 35 سانتی تو عمق نزدیک 70 سانت یه قطعه بیست سانتی تقریبا

یکشنبه 25 آبان1393 - 4:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ganjyab نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

سلام . گنجیاب عزیز فرمودی کلا 20 میلیون در اومد سیستم ؟ بعد با چند تا لوپ چند سانتی . نحوه تحویل دستگاه و پول به چه شکل بود ممنون اگر زحمت بکشی جواب بدید . @};-

یکشنبه 25 آبان1393 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
من واقعا از لورنز خوشم اومده توی تستی که داشتم با ایکس 3 با کابل 12 متری که به صورت لوپ یک و نیم درستش کرده بودند توی عمق 8 متری یک بشکه آهنی رو با تفکیک آهن سنس کرد عجب دستگاهیه این لورنز تازه اوپراتورش میگفت من میتونم همین بشکه رو تو 12 متری البته بدون تفکیک بزنم ....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 25 آبان1393 - 11:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خوش به حالتون همچین کسی رو دارین براتون بیاد دستگاه بزنه با این برد فکرکنم همچی رو درو کنی داداش . هر چند جواب ما رو ندادی؟؟ ولی انشالاه موفق باشی.
اگر ایکس 3 این باشه مطمئنن زد وان بهتر از این میزنه نه ؟؟

دوشنبه 25 آبان1393 - 1:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
سلام خوش به حالتون همچین کسی رو دارین براتون بیاد دستگاه بزنه با این برد فکرکنم همچی رو درو کنی داداش . هر چند جواب ما رو ندادی؟؟ ولی انشالاه موفق باشی.
اگر ایکس 3 این باشه مطمئنن زد وان بهتر از این میزنه نه ؟؟

جناب امیدوار پک اصلی دستگاه لورنز 2 تا لوپ داره
1- لوپ 35 سانتی متری دوبل
2 لوپ یک متر در یک متر با فریم

دوشنبه 26 آبان1393 - 4:44am

سلام
بهترین دستگاه چی هست ؟
مسله پول و اوردنش از اروپاهم نیست
فقط میخام بهترین باشه
حتی اگه بخوام یک رد یاب و یک نقطه زن بگیرم با تمام اکسسوریش
مشکلی نیست .
فقط اسم دستگاه ها رو بگید مرسی

جمعه 7 آذر1393 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ganjyab نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
یاحق

خسته نباشی، موفق باشی. البته مشابه همینو در همین عمق بنده هم زدم ولی با تی ال (نقشه انجمن و ساخت خودم) و با تفاوت اینکه هیچ تفکیکی نداره. قطعشم چدنی بود که دستگاهها سختتر میزنن.

شنبه 7 آذر1393 - 1:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: hoshyar191 , Saeidpor2 و 162 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure