انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 6:35pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
javadian نوشته است:
سلام عزیز جان.
این اعتیاده. همه شو با وام و قرض و قوله خریدم. زندگیم از هم پاشید.حالا هم کمرم زیر بار بدهی بخدا خم شده.

جناب جوادیان شما که دستگاه های مختلف رو تجربه کردید کدوم رو می پسندید؟ البته منظورم تو پالسی هاست
جایی خوندم از لندکرافت تعریف کردید تست خودتون در خاک چطور بوده که لورنز نمیتونه اونو بزنه
ممنون از شما دوست گرامی

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 28 آذر1392 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب جوادیان دوست عزیز
بنده فلزیابی با نهایت حداکثر عمق 5 مترو قبول دارم بالاتر از 5 متر هیچ فلزیابی نمیتونه کار درست بده
شما همین لورنزتو بیار کابل 12 متریشم بیار ببین من برای شما بالای 4 متر فلز سنس میکنم یا نه .بعد بیایید بگید نهایت عمقش 2.5 متره
ای خدا ادم با چه زبونی بگه . خوبی هم میخوای بکنی باید داد بزنی . اقا جان عزیز ن برادر من تمام کسانی که این پستو میخونید برای اخرین بار میگم تو فلزیابها ی پالسی بالاتر از لورنز وجود نداره از نظر عمق تو فلزیابهای وی ال اف هم بالاتر از جی پی وجود نداره اونم از بابت عمق و بیشتر تفکیک . حالا هر کی دیگه تو مغزش نمیگنجه این حرفا بره اوکا ام بخره بالای 40 ملیون . یا از همین سیستمایی که اب و رنگ دادن بهش بعد میفهمید که این شایان چی میگه
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 28 آذر1392 - 11:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شایان عزیز.
با تمام احترامی که برای نظرتون قایلم ولی موافق نیستم. با کابل 1000 متری هم نمیزنه . بخدا نمیزنه. من تو 6 متری مس دارم و تو 4 متری هم آلومنیوم.
لرنز با 12 و 8 متریش هم نزد. من دیونه نشده ام که بگم نمی زنه. ای کاش میزد. هزار بار تست کردم. بهتره صادقانه با موضوعات برخورد کنیم و اطلاعات غلط ندیم.
بندگان خدا رو حرف من و شما بزرگوار تصمیم میگیرن و از این آشغال یاب ها می گیرن.
پول یه بنز و دادم و کفش گرفتم و با اینا کوه و بیابان ها رو زیرو رو کردم ولی دریغ.......
برادر بزرگوار شایان عزیز جسارت این حقیر را ببخشید.

جمعه 28 آذر1392 - 12:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد عزیز.
تا 3 متر ازش نتیجه گرفته ام. همین جا رو لرنز نزد.یه قوطی رانی رو تا دو متر و بیست سانت با 1 در 1 معلوم می کنه. عزیزانی که لرنز دارند تست بگیرند.
deepers x 5 هم فلزیاب خوبی است . در یکی از سایت ها دیدم.
http://uvdetectors.net/xp-deus/
ارادتمند شما : جوادیان.

جمعه 28 آذر1392 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
javadian نوشته است:
سید جواد عزیز.
تا 3 متر ازش نتیجه گرفته ام. همین جا رو لرنز نزد.یه قوطی رانی رو تا دو متر و بیست سانت با 1 در 1 معلوم می کنه. عزیزانی که لرنز دارند تست بگیرند.
deepers x 5 هم فلزیاب خوبی است . در یکی از سایت ها دیدم.
http://uvdetectors.net/xp-deus/
ارادتمند شما : جوادیان.

والا این چیزی که شما در مورد لندکرافت میگید اگر درست باشه محشره واقعا، یه قوطی رانی تا دو متر و بیست!!!
من دو تا رفیق دارم که اینا هیچی نباشه بالای 15 سال تجربه کار با فلزیاب های مختلف دارن از تصویری و شرکتی و دستساز گرفته تا انواع ردیابها رو کهنه کردن واقعا هم تو این کار نتیجه گرفته اند سن و سالشون هم طوری نیست که بخوان حرف الکی بزنن یا فروشنده دستگاه باشن تا شرکت خاصی رو تخریب کنند هر دوشون خداوکیلی لورنز رو به عنوان یکی از بهترین پالسی های موجود در بازار ایران میدونن ببینید آقای جوادیان کسی که با این دستگاه وسیله بالا آورده میدونه لورنز یعنی چی از طرفی یه سوال مبهم تو ذهنمه که هر چی فکر میکنم نمیتونم نتیجه بگیرم شما چطور از okm تعریف میکنید در حالی که همه این شرکت رو بعنوان کلاه بردار حرفه ای میشناسن :-?

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 29 آذر1392 - 7:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد عزیز.
من منکر لرنز نیستم.ولی لرنز دستگاهی نیست که بتونه 8 متر عمق رو بزنه. بیش از 5 سال با لرنز کار کردم . همه رقمش رو گرفتم.
ولی واقعیت رو باید گفت.برادر عزیز از توضیحی که فرمودید معلومه که اصلا با لرنز کار نکرده ای فقط نقل قول از کسانی که یه عمره با لرنز کار کرده اند می فرمایید.
این نقل قول پدر عالم و آدم رو در آورده.همین نقل قول دلیلی شد تا من هم مانند شما بگم اوکاام OKM تقلبی است.
برادر عزیز اینی که می خونی برای من بیش از 70 میلیون چند سال قبل آب خورد و عمر و زندگیم رو تباه کرد. از اوکا ام یه دیوی ساخته بودند مخصوصا فروشندگان بی انصاف.
هر کدمشون یه ساری میزد. چند روز قبل یه روور یو سی از فردی که اوکا ام OKM معرفی کرد خریدم. چند جا تست دارم .این رو برای لرنز درست کرده بودم.
مس به ابعاد 80 در 70 سانتی متری دارم در 6 متری. فضای خالی در 11 متری که زیر یه تپه باستانی است که همه میرن داخلش.
سید بزرگوار چند اسکن از دو مکان برداشتم روور یو سی خیلی واضح هر دوی اینا رو نشون داد.شما سیسمتی رو سراغ دارید بتونه اینا رو بزنه؟
اسم و مارک ملاک نیست . برادر بزرگوار ما اینجا همه یه درد داریم .همه دنبال واقعیت هستیم و طعمه دلالان و جالب اینکه به خودمون هم رحم نمی کنیم و دیده ها و اون چیزای که خودمون لمس کرده ایم رو نمی گیم و فقط شنیده های نا درست را بخورد هم میدیم.
امید وارم هر کسی اینجا چیزی می نویسه دیگران رو در نظر داشته باشه چون خیلی ها هنوز سر در گمند.
عزیزان به نظرم مارک و مدل و شکل دستگاه ملاک نیست .هر دستگاهی که قابل تست باشه و بشه تستش کرد و در عمق اهداف رو پیدا کنه به نظرم حرف نداره.
یه متر و نیم یا دو متر عمقی نیست عزیزان بخواهیم براش هزینه کنیم.
سید بزرگوار زیاده گویی بنده رو به سیدی خودت ببخش همه اینا رنج نامه است.

جمعه 29 آذر1392 - 8:42am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

دستگاهای okm اشغال نیستند اما بسته به نوع خاک و محلی که مورد استفاده قرار میگیره میتونه راضی کننده و یا بدرد نخور باشه بعضی از دوستان هم برای ازمایش دستگاه اهن رو دفن و با دستگاهای اوکی ام OKM تست میکنند و نمی دونند که دستگاههای او کی ام بطور کامل اهن رو حذف میکنند من که در منطقه شما غرب زندگی می کنم و با چند تا دستگاه okm کار کردم برای فلز ازش نتیجه نگرفتم اما خلاء رو واقعا خوب میزنه
لورنز رو هم اگه با توجه به خاک منطقه تنظیماتش رو تنظیم کرده باشی واقعا 3 متر رو میزنه و من خودم تست کردم. و حرف کسانی که میگن 2.5 بیشتر نمیزنه قبول ندارم
از بین دستگاهای لورنز x3 و x5 بنظرم از بقیه بهتر بودن ولی متاسفانه تا الان کند کرافت کار نکردم.

یک خواهش هم از عزیزان دارم و انم اینکه از واژه بهترین فلزیاب و یا بهترین ردیاب جهان برای هیچ کدوم از دستگاهای حال حاضر استفاده نکنند تا باعث گمراهی عزیزانی که قصد خرید دارند نشند قسم میخورم من هر چه ردیاب و تصویری و نقطه زن بدرد بخور دیدم نتونستم حتی اسمش رو هم توی عالم نت پیدا کنم همین چند روز پیش یه تصویری پالسی برای تعمییر پیش من اورده بودند که من اسمش رو تا حالا که 8 ساله تو این کارم هنوز نشنیده بودم صاحبش بحدی ازش راضی بود که موقع تعمیر بالای سرم ایستاده بود ولی متاسفانه من چون دستم شکسته بود نتونستم براش کاری بکنم و قرار شد بعدا بیاره تا درستش کنم طرف قسم میخورد تا 10 متر هم ازش جواب گرفته مردی میانسال و تحصیل کرده که فکر نکنم دروغ بگه وقتی اورد یه فیلم ازش میگیرم البته اگه اجازه داد.
بار دیگه هم میگم که نه لورنز بهترینه و نه لند کرافت و نه gpx , بهترینها رو ما هنوز ندیدیم چون تنها مرجع ما برای شناسایی یک دستگاه همین اینترنته که اصلا قابل اطمینان نیست.

==========

مردم مشکلات زندگی خود را روی هم می ریزند و از ان کوهی می سازند و اسمش را تقدیر میگزارند.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 29 آذر1392 - 11:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه عزیزان. خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا دلم تنگ شده بود واسه همه :ymhug:
اون عزیزانی که میگن لورنز بیشتر از 2.5متر نمیزنه یا بلد نبودن باهاش کار کنن یا اصلا لورنزو از نزدیک ندیدن. من با لورنز سری5 کار کردم راحت تا 4متر جواب میده. ثباتشم عالیه. این حرفا مال یکسری فروشندست که میخوان بگن پالسی خوب نیست و دستگاهای تصویریشون رو به ملت ساده قالب کنن. کی گفته پالسی نمیتونه تا 5متر جواب بده. من خودم یه پالسی دستساز داشتم تا 5متر راحت جواب میداد حیف که دیگه الان ندارمش تا تست 5مترشو نشونتون بدم. ولی یه سری فیلم از کارکردش دارم که نشون میده چه قدرتی داشت. 2تا فیلم تستشو میذارم که یه حلبی 15-15 رو توی 2متر و یه قرقره سیم مسی با سطح مقطع 10-10 رو راحت 1.80 سنس میکنه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 آذر1392 - 3:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ببخشید دوستان نتونستم 2تا فیلمو توی یه پست بذارم. اینم فیلم دومم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 آذر1392 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام

دوست عزیز تست در هوا فکر نمیکنم ملاک قدرت یه فلزیاب باشه @-) .وگرنه لورنز همون قرقره مسی را راحت در فاصله 2.50 در هوا با لوپ 1*1 سنس میکنه.
با لوپ 1.5 *1.5 لورنز یه سینی استیل 25*35 سانت را از فاصله 3.80 سانت به راحتی سنس میکنه ولی زیرخاک همون سینی را از 2.50 بیشتر نمیزنه [-X .که البته اگه مدت زیادی زیرخاک مونده باشه قطعا بیشتر میزنه البته به شرایط خاک بستگی داره.

ارادتمند

جمعه 29 آذر1392 - 6:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 184 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure