انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 2:16am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

masoud50 نوشته است:
arash.irani نوشته است:
سلام
Ganjyab عزیز مبارکت باشه ایشالله برات فقط بار بزنه
دستگاه ایشون lorenz z1 هستش مدل بیسیک فقط چون دلال بازی تو کار نبوده به قیمت خود آلمان در اومده ترانسفرشم بدون هزینه بوده چون ترانسفر برای بارهای دیگه است که وسیله ایشون هم با اونها اومده

آرش جان از آلمان هم بخواد ارسال بشه 400 یورو بابت خدمات گمرکی و پست دریافت میشه :-BD

مگر اینکه ماشین ترانزیت آشنا داشته باشید که تو کانتین بزنه و بدون هزینه براتون بیاره "
من شنیدم اگه دستگاه هم خاموش باشه و از گیت گمرک رد بشه آی سی دستگاه میسوزه

دوشنبه 18 آبان1393 - 2:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza68 نوشته است:
سلام. یکی از دوستان تو آلمانه اگه بخواد یه لورنز واسه ما بفرسته چه طوری باید ارسال کنه؟!

به خودش بگی راهش رو پیدا میکنه فقط باید یه نفر خارج از ایران ( همسایه ) آشنا داشته باشی که به آدرس p.o.box اون بنده خدا ارسال بشه
در ضمن برای حواله زدن هم به شرکت فروشنده مبلغ دو در صد کارمزد بانکی اضافه میشه یعنی تقریبا 110 یوروو

دوشنبه 18 آبان1393 - 2:50am
کاربر فعال
کاربر فعال

مسعود جان فرمایشات شما کاملا صحیحه
ولی این گروه هم از ترانزیت خودشون استفاده میکنند چون فقط تو این کار نیستن هم از ترفندهای دور زدنی مالیاتی استفاده میکنند اگر در جریان باشید شرکتهای آلمانی در دادوستد عادیشون مجبور به پرداخت ۱۹ درصد مالیات هستند که رقم کمی نیست

دوشنبه 19 آبان1393 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
pouya83 نوشته است:
لورنز برای یافتن اشیای کوچک نیست،اندازه متعارف هدف برای اینکه توسط لورنز درعمق بین 2تا2.5متر سنس بشه بایدحداقل30*30باشه.من یه بشقاب مفرغی با همین اندازه را درعمق 2.40متر با لوپ1.5*1.5لورنز درآوردم که در همان زمان وبعد از اینکه بالورنز اونو سنس کردم ،یکی از دوستان من هم که جی پی ایکس4500 داشت همزمان همون نقطه را با جی پی جستجو کرد ولی نتونست اونو بزنه و اولش میگفت اینجا هیچی نیست بعداز اینکه یکمتر حفاری شد تازه جی پی ایکس اونو گرفت.من به لورنز وجی پی ایمان دارم،ولی بازهم تاکیدمیکنم که دوستان اگه میخوان دنبال اهداف کوچک باشند دنبال لورنز نرند ،جی پی بگیرند.

دقیقا همین طوره لورنز دستگاه عالی هست به شرطه این که توقع بیجا نداشته باشیم ازش باید ببینیم که دنباله چی میخوایم بگردیم

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 19 آبان1393 - 1:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

masoud50 نوشته است:
reza68 نوشته است:
سلام. یکی از دوستان تو آلمانه اگه بخواد یه لورنز واسه ما بفرسته چه طوری باید ارسال کنه؟!

به خودش بگی راهش رو پیدا میکنه فقط باید یه نفر خارج از ایران ( همسایه ) آشنا داشته باشی که به آدرس p.o.box اون بنده خدا ارسال بشه
در ضمن برای حواله زدن هم به شرکت فروشنده مبلغ دو در صد کارمزد بانکی اضافه میشه یعنی تقریبا 110 یوروو

سلام مسعود جان . اینی که ارش جان گفتن خیلی ارزون در میاد مگه باعث تعجبت شده ؟ الان خارج از این بحث از شرکتها ی خارج از ایران چقدر در میاد مگه ؟؟ و با اون کابل 12 متریش کلا چقدری در میاد. ممنون

دوشنبه 19 آبان1393 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوار نوشته است:
masoud50 نوشته است:
reza68 نوشته است:

سلام مسعود جان . اینی که ارش جان گفتن خیلی ارزون در میاد مگه باعث تعجبت شده ؟ الان خارج از این بحث از شرکتها ی خارج از ایران چقدر در میاد مگه ؟؟ و با اون کابل 12 متریش کلا چقدری در میاد. ممنون

سلام جناب امیدوار @};-
قیمت در تمام نمایندگیهای لورنز 5200 یورو هست مگر اینکه از کشورهای اروپایی به خارج از اروپا صادر بشه که اون هم توسط پست هوایی و زیر نظر خود نمایندگی صورت میگیره و مالیات از مبلغ کل کم میشه و 400 یورو هزینه گمرک و پست هوایی اضافه میشه " قیمت کابل 12 متری هم تقریبا 300 یورو هست که اگه توجه کنید ریز قیمتها رو تو همین تاپیک با یه فایل pdf پیوست کردم
شما از ایران بخوای پول حواله کنی به شرکت فروشنده باید تقریبا 2 درصد یعنی 110 یوروو کارمزد بدی "
این هزینه ها فقط تا خارج از ایران هست و تازه مشگل اصلی اینه که باید یه نفر رو پیدا کنی و تقریبا 6 یا 7 میلیون تومن هم هزینه کنی تا دستگاه رو برات بیارن و تحویلت بدن
حالا شما خودت یه جمع و تفریق کنی متوجه میشی که مبلغ 21.000.000 تومان یه رقم خیلی خوبی هست و فقط در یه صورت امکان داره که خودت پول دستت بگیری و خرید کنی ( به نظر من اکثرا از ترکیه یا دبی خرید میکنن ) و یه نفر رو گیر بیاری که سلام و صلواتی برات بیاره وگرنه با این مبلغ غیر ممکن هست و احتمال اینکه اورجینال هم نباشه ( چین . تایلند ) خیلی هست که اون هم خیلی کمتر از اینا درمیاد
اگه تونستی با این مبلغ از اروپا خرید کنی بدون هم به قیمت خرید کردی و هم اورجینال خریدی :-BD
( فکر کنم شما هم شنیدی که میگن دستگاههای تو ایران 90 درصد تقلبی هستند )
سایت kellyco تو آمریکا ف-ی-ل-ت-ر شده ولی نمایندگی دور و بر ایران ف-ی-ل-ت-ر نیست " حالا پیدا کنید پرتقال فروش را ;)
یه مقدار هم تحقیق کنی متوجه میشی که این دستگاه ها رو حتی از این نمایندگیها خرید کنی فکر میکنم ضرر کردی :-Q

سه شنبه 19 آبان1393 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ممنون مسعود عزیز. این پرتقال فروش پدر ما رو در اورده باور میکنید فضا یجوری هست که هم گیج ومنگ شدم . نمیدونم دوستان رو شاید به نتایج دقیقی رسیده باشن . کاش میشد دوستان یا اقا حمید یه اظهار نظر واقعی میکردن که از این فضا خلاص میشدیم و نتیجه ای مطلوب و روشن حاصل میشد. البته جسارتی نشه نسبت به دوستان عزیزی که اینجا توضیح دادن . خواهشا جبهه نگیرن . اون از توضیحاتی که محمد عزیز فرمودن این هم آرش جان و شما آقا مسعود . از دوستان عزیزی که دستی در روشنگری دارن و همیشه پیش قدم بودن راهنمایی بفرمایید . این کارتون خالی از اجر و ثواب نیست . یا حق ممنون

سه شنبه 19 آبان1393 - 1:13am
مدیر کل
مدیر کل

امیدوار عزیز مطلبی که مسعود جان از نظر قیمت گفتن کاملا درسته و در سایتهای مختلف خارجی هم قابل تحقیقه. قیمت یورو رو هم که حتما خودتون میدونین! پس رقم پایینی که گفته شده معقول نیست و قطعا یک جای کار میلنگه.
کلا اگر نظر بنده رو بخواین با توجه به درصد تقلبی بودن فلزیاب ها بخصوص لورنز حتی در خارج ایران و قیمت بسیار بالایی که داره و در مقابلش تکنولوژی خارق العاده ای نداره ؛ این فلزیاب رو از نظر ارزش در برابر قیمت حتی به فرض اصل بودن مناسب نمیدونم! فلزیاب شرکتی با این قیمتها باید یک سازنده معتبر و با سابقه داشته باشه و یا حداقل بدونیم از تکنولوژی واقعا بالا در ساختش استفاده شده. این فاکتورها رو بصورتی که در دنیا ثابت شده باشه فقط در محصولات شرکتهای گرت و مینلب میشه دید. حالا فلان فلزیاب نظامی و زالوت و خواب و افسانه ها هم حسابشون جداست! :D ما چیزی رو باید قبول کنیم که دنیا قبول داره. نه شایعاتی که مخصوص کشور خودمون هست!!!

سه شنبه 19 آبان1393 - 2:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مشکل ما این هست که هر چه هرکس میگوید قبول میکنیم و اصلا به ان فکر نمیکنیم و حتما یک نفر باید دقیق دقیق برای ما موضوع را موشکافی کند تا متوجه شویم . معذرت میخواهم ولی ما حزب باد هستیم هرکدام طرف باد برود گرایش به همان طرف داریم .به قول دوستان با یک حساب دو دو تا چهار تا همه چیز مشخص هست وقتی قیمت زده شده 5200 یورو . این مقدار ضربدر قیمت چهار هزار و چهل تومان یورو در ایران میشود تقریبا بیست و یک میلیون !!! کسی هم محض رضای خدا برای کسی کار نمیکند که بخواهد خطرات اوردن یک سیستم از کشوری دیگر را به ایران به جان بخرد !!!!
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.....

سه شنبه 20 آبان1393 - 10:16am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
من عرض کردم که هزینه ترانزیت گرفته نمیشه به خاطر اینکه فردی که این کار رو انجام میده پولی رو برای خودش بر نمیداره چون آشناست و کلا این گروه تو کار قطعات خاص صنعتی هستند نه فلزیاب فروشی و باز عرض کردم که پول بیمه رو نمیدن و در ضمن از قیت نمایندگی هم کمتر میگرند از خود شرکت در آلمان
این فلزیاب در مقابل فلزیاب ebinger حرفی برای گفتن نداره که فلزیابی هست که جهان منظور ارتشها و ناتو و UN قبولش داره
نه ماهیگیران استرالیا
الانم زمان قاجار نیست این دوستمون که با این قیمت این دستگاه به دستش رسیده یه استعلام از شرکت بگیره ببینه اصل یا تقلبیه؟

سه شنبه 20 آبان1393 - 2:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 , مهردود و 182 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure