انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:15pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنيامين1 نوشته است:
با درود
با تشکر از اقا محمود بابت این پیگیری و اطلاع رسانیشون که واقعا" اگه اینطور باشه پرونده لورنز بسته شده
من قبلا"یه بار این سوال رو پرسیدم این داستان برای همه محصولات لورنز ه یا فقط مختص به زد وانه؟ :-\

خواهش میکنم آقا بنیامین.
اینو که مطمئنم در سریهای قبلی هم تقلّبیش بوده. دوستی دارم که با تمام مدلاش حسابی کار کرده و تمام نکات از اپراتوری تا جزییات فنی مثل فرکانسای کاریشونو خیلی خوب میدونه. بنا بر گفته ایشون از سری X3 به اینور بلافاصله پشت سر تولید اصلی تقلبیاش هم اومده. در مورد X5 و X6 هم داستان به همین منوال بوده. چراکه در منطقشون افرادیکه میرن مدل جدیدو میگیرن سریع میان سراغ ایشون تا براشون راهش بندازه و یادشون بده. اینا چیزاییه که در موردش میدونم. Z1 رو هم یه چند روزی کار کرده بود که ازش فوق العاده تعریف میکرد. وفتی براش داستان جدید لورنزو گفتم میگفت انتظارش هم میرفت ولی نه دیگه به این گندی. :-o

شنبه 26 مهر1393 - 9:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان بابت توجهاتت خیلی خیلی ممنونم. عزیزجان، این سیستمو چند سال پیش داشتید؟ اسم و مدلش چی بود؟ چه سایزایی لوپ داشت؟ این اهدافیکه زدید با چه سایز لوپی بوده؟ ودیگه اینکه با چه سرعتی میتونستید راه برید بدون اینکه هدفو از دست بدید؟

شنبه 26 مهر1393 - 9:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahmood51 نوشته است:
آرش جان بابت توجهاتت خیلی خیلی ممنونم. عزیزجان، این سیستمو چند سال پیش داشتید؟ اسم و مدلش چی بود؟ چه سایزایی لوپ داشت؟ این اهدافیکه زدید با چه سایز لوپی بوده؟ ودیگه اینکه با چه سرعتی میتونستید راه برید بدون اینکه هدفو از دست بدید؟

خواهش میکنم محمودجان 10-11 سال پیش ,والله ebinger مدلش دقیقا یادم نمیاد آنالوگ بود,با لوپ 25 و یه لوپ 50
با سرعت میتونستید رد بشید و هدف رو شناسایی کنید و بارها این کار رو تکرار میکردم و هدف رو از دست نمیدادم
و قضیه افزایش برد با طول عمر فلز تو ebinger برا من ثابت شده بود که تو فلزیابهای دیگه من در حد حرف دیدم

شنبه 26 مهر1393 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان خیلی خیلی متشکرم.

یکشنبه 26 مهر1393 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان
من میخوام یه دستگاه بخرم در حد ۲۲ تا ۲۵ ملیون تومن یکی از دوستام لورنز z1 خریده بود ۲۲ ملیون خیلیم راضی ازش من بین جی پی ۴۵۰۰ و این لورنز موندم نمیدونم کدومش رو بخرم البته این هم بگم من کارم جوری بیشتر از ۲ متر دستگاه باید عمق زنی کنه برام چون تو قبر زیاد کار نمیکنم اگه راهنمایی کنید من رو ممنون میشم و یه شرکت مورد اعتماد هم بهم معرفی کنید عالی میشه منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم

چهارشنبه 30 مهر1393 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان
من میخوام یه دستگاه بخرم در حد ۲۲ تا ۲۵ ملیون تومن یکی از دوستام لورنز z1 خریده بود ۲۲ ملیون خیلیم راضی ازش من بین جی پی ۴۵۰۰ و این لورنز موندم نمیدونم کدومش رو بخرم البته این هم بگم من کارم جوری بیشتر از ۲ متر دستگاه باید عمق زنی کنه برام چون تو قبر زیاد کار نمیکنم اگه راهنمایی کنید من رو ممنون میشم و یه شرکت مورد اعتماد هم بهم معرفی کنید عالی میشه منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستم

به به داداش مهدی :D :D :D :Dخیلی خوشحال شدیم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 30 مهر1393 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:x :x :x

پنج شنبه 1 آبان1393 - 10:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی شما که تی ال تون یه پا لورنزه برای چی می خوای تو خرج بیوفتی ;) :D

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

پنج شنبه 1 آبان1393 - 12:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام
دوستان کسی جدول عمق زنی لورنز را دارند

یعنی حجم جسم در چه عمقی با این دستگاه قابل سنس می باشد ؟

انها قادرند، زيرا مي پندارند كه قادرند.

«ورژيل»

جمعه 2 آبان1393 - 12:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سردار نوشته است:
با سلام
دوستان کسی جدول عمق زنی لورنز را دارند

یعنی حجم جسم در چه عمقی با این دستگاه قابل سنس می باشد ؟

خدمت شما سردار جان
البته همونطور که خود شرکت هم نوشته رو هوا این متراژ ها رو زده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 2 آبان1393 - 3:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Google , hitman-666 و 116 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure