انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:54pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر من آدم باید دستگاهی رو بخره که امتحانش رو پس داده(منظورم اینه که خودت باهاش کار کرده باشی توی خاک و جنسی رو در آورده باشی باهاش) و زیاد هم تبلیغات نداره
با لرنز من کار نکردم و فقط شنیدم که خوبه ولی فلزیابهای هستند که نظامی هستند و تو ایران هم نیستند
مثل okm و لرنز و مینلب هم تبلیغات تو ایران ندارند

جمعه 25 مهر1393 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز علی آقا 777.
اولأ برات واقعأ متأسفم که درکت در همین حده.دومآ که من اگر میخواستم پورسانت این کارارو بگیرم که شما طرف حسابم نمیشدی آقا.درضمن من مگه همون روز اول بشما نگفتم که من همیشه طرف حفار هستم نه دسگاه فروش؟واسه همینم اون موقعهایی که زنگ میزدی و میگفتی نکنه پولمو بخوره یا وسیله اصلی نیاره برام بهت میگفتم اگر شده میبرمت جلوی خونشون پولتو میگیرم ازش یا خودم پولتو بهت میدم خیالت راحت باشه.حالا داری بمن میگی بچرخ تا بچرخیم؟واقعأ که.. .پسر خوب با این پستت فهم خودتو نشون دادی.من برای خودم متأسفم که بعضی مواقع برای امثال تو کاری میکنم که اینم میشه عاقبتش.درضمن من که گفتم برای بعضیها اعتبار و آبرو معنایی نداره.اگر داشت نمیگفتی بمن (همچین میگی اعتبار)همین اعتبار ناچیزو شما نداشتی وگرنه میرفتی برای خودت وسیله میگرفتی و زنگ نمیزدی به امثال مهرداد.
پسر خوب در آخر هم بهت بگم که نمیخاد از من شماره حساب بگیری و پول به حساب من بریزی.تو اگر پول بده بودی میرفتی حسابتو صاف میکردی و زیر دین مهرداد و امثالهم نمیموندی.خیلی بده آدم برای یه تومن از خیلی چیزها بگذره.من برای همون اعتباری که شما در زندگیت بویی ازش نبردی 4 بار بهت زنگ زدم و پیام گذاشتم برات .وگرنه تو و امثال تو رقمی نیستین که من بخام براتون بخاطر یه تومن پول عزو جز کنم پسر خوب.عزو جز میدونی کی میکرد؟اونی که هی بمن زنگ میزد و میگفت من با بدبختی پول جور کردم.نکنه دسگاه تقلبی بیاره برام.نکنه پولمو بخوره.آره داداش خوب فکر کن حرفات یادت بیاد...میفهمی کی عز و جز میکرد.فهمت در همین اندازست.اشتباه از منه که دلم میسوزه که امثال تو پولشون بابت وسیله تقلبی بره.ولی امثال تو حقشونه چون خیلی نمک نشناسین.
دیگه هم حرفی باهات ندارم.
از دوستان عذرخاهی میکنم که این پست رو توی صفحه عمومی گذاشتم.نمیخواستم شمارو قاطی این داستان کنم.شرمنده. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 25 مهر1393 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
mahmood51 عزيز ممنون از روشنگري كه در مورد شركت لرنز داشتي.
اميدوارم همه دوستان موقع خريد خيلي دقت كنن تا متضرر نشن.
ياحق

خواهش میکنم برادر. وظیفه وجدانی، اخلاقی و انسانیم بود.

جمعه 25 مهر1393 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash.irani نوشته است:
به نظر من آدم باید دستگاهی رو بخره که امتحانش رو پس داده(منظورم اینه که خودت باهاش کار کرده باشی توی خاک و جنسی رو در آورده باشی باهاش) و زیاد هم تبلیغات نداره
با لرنز من کار نکردم و فقط شنیدم که خوبه ولی فلزیابهای هستند که نظامی هستند و تو ایران هم نیستند

منظورتون کدوماست؟ آیا ازون کاملاً بینام و نشوناست ؟ اگر نه، اسم و آدرسی چیزی ازشون دارید؟ آیا شما خودتون با اونا کار کردید یا اینم در حد شنیده ست؟ ممنون.

جمعه 25 مهر1393 - 9:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahmood51 نوشته است:
arash.irani نوشته است:

منظورتون کدوماست؟ آیا ازون کاملاً بینام و نشوناست ؟ اگر نه، اسم و آدرسی چیزی ازشون دارید؟ آیا شما خودتون با اونا کار کردید یا اینم در حد شنیده ست؟ ممنون.

بله کار کردم نمونه اش فلزیاب ebinger هست میتونید سرچ هم کنید البته در سایتهای فروشنده های ایرانی پیدا نمیشه
اون زمانی هم که ebinger فلزیاب میزد و به ارتشهای جهان می فروخت از این یکی اسباب بازی ها خبری نبود

جمعه 25 مهر1393 - 10:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ebinger از جنگ جهانی تولید میشه و در اول کارش برای آشکارسازی مینهای دریایی بوده
من چند سال پیش با یه مدل قدیمیش کار کردم و اونجا دوستان با میلنب تو سطح به ذرات طلا زده بودند ما با این تو 4 متری یه قبر زدیم
بعدا دوستان تو یه حفاری دیگه دستگیر شدند و به نفع میراث ضبط شد
ولی من نه دیدم جای این فلز باشه و نزنه و جای ذرات باشه این بزنه

پس زیاد روی تبلیغاتیها کار نکنید ...مشگ آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید

ط

جمعه 25 مهر1393 - 10:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
لورنز هم ثباتش خوبه و هم عمق زنیش

سلام هوشی کسی رو میشناسی تو ایران ازش z1 بخرم آخر برام مقدور نیست برم خارج کشور ^:)^

To be willing is to be able

شنبه 26 مهر1393 - 8:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود آقا آرش و ممنونم. @};- اتفاقاً بنده به عنوان جایگزین لورنز روی گزینه های دیگه فکر میکردم که به این آشنامون آدرسشو بدم بره سراغشون یکی از مواردیکه روش زوم کرده بودم همین ebinger بود و دیگریش Electron. (البته اگر اینا کارشون درست مونده باشه و مثل لورنز نشده باشن) حالا موندم کدومشونو به عنوان ارجح و اولویت یک معرفی کنم که اگه اون نشد بره سراغ بعدی. حال خود ابینگر هم سیستمای متنوعی داره اینو میدونم که از نوع پالسیاش میخوام ولی کدومشون بهترینه زیاد واضح نگفتن. راستی شما با چه تیپیش کار میکردین؟ پالسی یا دو جعبه ای(TR) ؟؟ ممکنه کمی هم در مورد سرعت، ثبات جستجوش و نیز اندازه و عمق اهدافیکه زدید توضیح بدید؟ چون اینا همش برای آدم کمک وراهگشاست.

شنبه 26 مهر1393 - 3:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود
با تشکر از اقا محمود بابت این پیگیری و اطلاع رسانیشون که واقعا" اگه اینطور باشه پرونده لورنز بسته شده
من قبلا"یه بار این سوال رو پرسیدم این داستان برای همه محصولات لورنز ه یا فقط مختص به زد وانه؟ :-\

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 26 مهر1393 - 4:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahmood51 نوشته است:
درود آقا آرش و ممنونم. @};- اتفاقاً بنده به عنوان جایگزین لورنز روی گزینه های دیگه فکر میکردم که به این آشنامون آدرسشو بدم بره سراغشون یکی از مواردیکه روش زوم کرده بودم همین ebinger بود و دیگریش Electron. (البته اگر اینا کارشون درست مونده باشه و مثل لورنز نشده باشن) حالا موندم کدومشونو به عنوان ارجح و اولویت یک معرفی کنم که اگه اون نشد بره سراغ بعدی. حال خود ابینگر هم سیستمای متنوعی داره اینو میدونم که از نوع پالسیاش میخوام ولی کدومشون بهترینه زیاد واضح نگفتن. راستی شما با چه تیپیش کار میکردین؟ پالسی یا دو جعبه ای(TR) ؟؟ ممکنه کمی هم در مورد سرعت، ثبات جستجوش و نیز اندازه و عمق اهدافیکه زدید توضیح بدید؟ چون اینا همش برای آدم کمک وراهگشاست.

درود محمودجان ,من با پالسی,سیستم کاملا ضد آب بود
توی منطقه کوهستانی لوپ توی برف و آب عمق 2.5 متری رو که یه خنجر تو قبر بود رو راحت سنس کرد
از ثباتش فقط اینو میتونم بگم که یکبار تنظیم میکردیم و تا فلزی نبود صداش در نمی اومد
ولی با این یکی فلزیابها تو مناطقی که یکم پستی بلندی دارند آدم با صدای دستگاه باید برقصه از بس بوق الکی میزنن
من اکثر تست هام کنار مرز با اهداف واقعی بود نقوذش تو سنگ و خاک خیلی عالی بود
یه جای هم بود یه بنده خدای رو به اسم بار فلان چاه کنده بودن براش که از بالا زدیم بوق زد ولی گفتم آهنی تو عمق 3 متری یه میخ طویله 20 سانتی بود

شنبه 26 مهر1393 - 7:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , zagalo16 , حسين رشاد و 138 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure