انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:37am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
دوست عزیز 2 سوال از حضورتون داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین.
1- لطفا تست کنین دستگاهتون یک سکه 500 تومنی رایج بازار رو با لوپ 45 که احتمالا روی دستگاه بصورت استاندارد موجوده ؛ در هوا تا چه فاصله ای سنس میکنه؟ تست ساده ای هست و خواهش میکنم با دقت انجام بدین و نتیجه رو به ما بگین.
2- علت فروش دستگاهتون چیه؟ خواهشا نفرمایین که پول لازم هستین! چون این روزها هر کسی دستگاهی میفروشه میگه یهو نیاز مالی پیدا کرده و این مساله بسیار عجیبه! از نظر من واقعیت اینه کسی که در این کار جدی باشه و از دستگاهش هم راضی باشه دلیلی برای فروش نداره. بخصوص در این اوضاعی که اگر شما دستگاه اصلی رو داشته باشین و ردش کنین شاید دیگه شانس پیدا کردن مجدد دستگاه اصلی رو از دست بدین و قیمتها هم بیشتر میشن که کمتر نمیشن!

با سلام
احتمالا یادداشت های من رو خوندید زمانی که آقا هوشی برای مدتی نبودند من و سایر دوستان تلاشمون رو کردیم که تاپیک رو فعال نگه داریم.در این مدت هر چند محدود به سوالاتی که می تونستم پاسخ دادم که برخی از دوستان حتما این مطلب رو تائید می کنند.بعلاوه تاپیکی رو برای ورود به غارها و مکان های سربسته ایجاد کردم.تو چند وقت اخیر البته کمتر می امدم و اون هم فقط یه دلیل داره.گرفتاری های شخصی که دارم.اول از همه معترفم به این نکته که نباید وارد مقوله ی فلزیابی می شدم.خدای نکرده قصد نا امید کردن دوستان رو ندارم.فقط به این نتیجه رسیدم که صرف علاقه و دیدن چهارتا نشونه نباید جو گیر شد.من هنوز هم به z1 علاقه دارم .اما متاسفانه این شرایط هستند که خواسته ها و علایق ما رو مشخص می کنند.من ساکن جنوبم و جرو معدود کاربرانی هستم که تو زمینه ی باستان شناسی زیر آب و باستان شناسی ساحلی کار کردم و مطالعه داشتم البته نه بصورت آکادمیک بلکه صرفا بصورت تجربی.اوایل سال 93 بود که تصمیم گرفتم یه دستگاه بخرم.از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون ماشین زیر پام رو فروختم و یکی از دوستانم هم هفت تومن گذاشت وسط.دستگاه رو از نمایندگی امارات خریدم و شروع به کار کردم...تو این مدت همه دوستائی که یه زمان برای کار کردن ابراز علاقه می کردند بریدند و دیگه خودم موندم یه دستz1.از طرفی صدای خونوادم هم در اومده...هر چقدر هم که بی انصاف باشم باید بهشون حق بدم.رفتن و اومدن های بی موقع و سرو کله زدن با آدم هایی که متاسفانه مثل آفت تو این کار ریشه دووندن و برای بودن تو اینکار ناچاری گاهی وقت ها تحملشون کنی هر کسی رو عاصی می کنه.از طرفی خجالت می کشم از بس از این و از اون ماشین گرفتم....برای رسیدن به طلا باید نقره خرج کرد و من ...

پنج شنبه 24 مهر1393 - 6:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوست عزیز 2 سوال از حضورتون داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین.
1- لطفا تست کنین دستگاهتون یک سکه 500 تومنی رایج بازار رو با لوپ 45 که احتمالا روی دستگاه بصورت استاندارد موجوده ؛ در هوا تا چه فاصله ای سنس میکنه؟ تست ساده ای هست و خواهش میکنم با دقت انجام بدین و نتیجه رو به ما بگین.
2- علت فروش دستگاهتون چیه؟ خواهشا نفرمایین که پول لازم هستین! چون این روزها هر کسی دستگاهی میفروشه میگه یهو نیاز مالی پیدا کرده و این مساله بسیار عجیبه! از نظر من واقعیت اینه کسی که در این کار جدی باشه و از دستگاهش هم راضی باشه دلیلی برای فروش نداره. بخصوص در این اوضاعی که اگر شما دستگاه اصلی رو داشته باشین و ردش کنین شاید دیگه شانس پیدا کردن مجدد دستگاه اصلی رو از دست بدین و قیمتها هم بیشتر میشن که کمتر نمیشن!

به نظر من بیشتر لورنز تو ایران و کشورهای همسایه قلابی کپی برابر اصل و طبل تو خالی هستن همین 2 ماه پیش با یک نفر رفتیم سر زمین کشاورزی برای تست من 12000 همراهم بو اون آقا هم لورنز بعد صخره خاکی پیدا کردیم و از بغلش 3 تا طاقچه به عمق های 50 و150 و300 سانت با کلنگ درست کردیم بعد من لوپ 50 سانتی فست عنکبوتی 12000 گداشتم بالای صخره و فلز تست رو تو هر 3 تا طاقچه که میداشتیم 12000 نعره می کشید بعد نوبت لورنز شد و فقط تو طاقچه 50 سانتی اول دستگاهش یه کم رجز خونی کرد و برای طاقچه های 150 و 300 سانتی انگار که نه انگار و گفت دستگاه تنظیم نیست صبر کن قدرتش زیاد کنم و من گفتم شاید راست میگه و تنطیم نیست ولی هر چی ور رفت و تنظیم کرد بازم افاده نکرد که نکرد که حتی خودم دستگاه را روی هر آیتم و مدی که میذاشتم فایده نداشت خلاصه یارو دو دستی زد تو سر خودش و می گفت 27 چوب بابتش سلفیدم و دار ندارم بابتش به باد فنا دادم :D

پنج شنبه 24 مهر1393 - 6:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان
از دوستان هر كس دستكاه اصل از المان بخواد من ميتونم كمك كنم بهش
براي اطلاعات بيشتر بيام خصوصي بديد

پنج شنبه 24 مهر1393 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوسته خوبم inter lock داداش متاسفم :خیلی وقت بودش نبودی ودل نگرانت بودم
به هرحال ارزوی موفقیت واست واینم به عشقه شمااومدم یه پست گذاشتم فقط.
من چندین بارچون دلم میخادش به دوستان کمکی کرده باشم گفتم بازم میگم شایدبه مزاقه فروشنده هایه گرامی خوش نیاد:درجوابه اقایmnbvcxzaqwsxوقتی وسیله ت طبقه جدوله استاندارده شرکت بتونه تست بزنه دقیق یعنی اصل ه وتموم هیچ کپی زنی هم نمیتونه طبقه جدول بتونه بزنه چیزی طراحی کنه مثلایه 20لیتری روتو380cm.v وایناواسه بازارداغی س واصل ازنگاه ذاذوفریادمیزنه اصل وفرع
بیشترازاون صحبت هاکه شماتاحالادیده باشی اصلشوکارررررررمیده ه ه mnbvcxzaqwsxجان.
موفق باشین.

پنج شنبه 24 مهر1393 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان گرامی.شرمنده که اومدم وسط صحبتتون.
علی آقای 777 خوبی برادر من.
آقا تلفنتون که خاموشه و جواب نمیدید.بیزحمت حساب این دوستمونو ببرید تسویه کنید.بابت همون لورنزی که حدود 3-4 ماه پیش خریدید و ضامن خریدتون من بودم.اگر میگید دروغ میگم و بدهکارشون نیستید من همه پیامهاتونو دارم و میتونم براتون بذارم.
بیزحمت حسابتونو صاف کنید چون شما اعتبار مارو بردی زیر سوال و سو استفاده کردی از اعتماد من و به پیامهام توجه نکردی مجبور شدم اینجا بهتون اعلام کنم داداش من.درضمن افرادی مثل شما باعث میشن که آدم نسبت به اطرافیانش بی اعتماد بشه و وقتی کسی هم درخواست همکاری یا کمک بکنه ...آدم جواب منفی بهشون بده.
بازم هنوز دیر نشده.حساب این بابارو ببر بده.این کارتونم خیلی زشت بود .درضمن من باهاشون صحبت کردم و گفتند حسابشون یک میلیونو نیم هستش نه یک میلیون.
اگر نداشتی میخواستی نگیری داداش.نه اینکه بیای رو حساب من بگیری و یهو غیب بشی.این درست نیستش.اگر بد میگم بگو بد میگی.شما جای من.حرکتت واقعأ آفساید بود داداش.
برو درستش کن و حرف این بابا رو از سر ما بردار.
دوستان ببخشید مزاحم اوقات شدم و اینجا اینو بیان کردم.چون جوابی دریافت نمیکردم دیدم الان بهترین موقع هستش.البته برای دوستان این تجربیات خوبه که حواسشون جمع باشه توی فضای مجازی برای کسی که نمیشناسند هیچ حرکتی نکنند.چون احتمالش هست که مثل داستان من رابطه چندساله بهم بخوره و آبرو و اعتبار بره زیر سوال.برای هرکسی آبرو و اعتبار مهم نیست و خیلیها بهش پایبند نیستند توی زندگیشون.پس بهتره که آدم حواسش به ارتباطات در فضای مجازی باشه که خدای ناکرده زیر حرف دیگران نره.
موفق باشید دوستان. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 25 مهر1393 - 1:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان، آخرین خبر اینکه اون آشنای ما هانوور هم رفت. اونجا بدترعمل کردن. دید که بابا اینا از همه پدر سوخته ترن. ببخشید اینطور میگم. اون بیشرفا پشت تلفن یه جور دیگه صحبت کردن وقتی این بنده خدا رفته خود شرکت برخوردشون 180 درجه عوض شده. گفتن اینجا از تست خبری نیست تست رو باید خودتون بعد از خرید دستگاه برید رو جاهاتون انجام بدید اگر واقعاً ایرادی بود به ما بگید بررسیش میکنیم و.......... هرچی اصرار کرده گفته بابا یه دونه استوک، دست دوم و کهنه هم باشه فقط کافیه نشون بدید که یه بیلو از حدود 3 متر بزنه من چشم بسته برش میدارم قبول نکردن.
بردنش بهش شوی اطلاعات دیتالاگر و اتصال به کامپیوتر و نحوه تصویرگیری دادن که دیگه اینم جوش اورده که اینا چیه اینا به درد ما نمیخوره . وقتی قدرت نداشته باشه چه فایده..... منو ار اطریش کشوندین اینجا یه جور دیگه برخورد میکنید؟ و کلّی با اونا بحث و جدل میکنه و........ یعنی هیچ، یعنی کشک. ما که تقریباً مطمئن شدیم که لورنز دیگه مرد، این لورنز اون لورنز اول نیست. فاتحهههههههههههه.
بنده وظیفه خودم دونستم در این زمینه روشنگری واطلاع رسانی کنم که قطعاً خودش مثل گنجی می ارزه. اگرچه نه تنها تشکری دیده نمیشه، غرّ هم زده میشه.
به زودی این جریان و داستان رو در سایتهای خارجی هم خواهم گذاشت . چون وظیفه اخلاقی خودم میدونم که در هر زمینه ای از جمله این کار هر پست فطرتی و پدر سوختگیی رو که متوجه بشم دیگرانو در جریان میذارم.

و اما دوستانیکه مدام میگن اصل آلمان واصل آلمان و.... میدیم. چی بشه؟ که چی اصل آلمان؟ این برخوردای خود لورنز در قلب آلمان و نمایندگیاش بوده.
هستن افرادیکه مدام به ما گفتن Z1 اصل داریم و.... ولی بدون تست واقعی. فقط اینکه برات روشنش کنن که سوخته نباشه. کاریکه با یه مبتدی هم نمیشه کرد.

جمعه 25 مهر1393 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افرین به شماااااااااااااااااااااااااااااااااقامهردادمن که جوابه شماروتوپی ام دادم حتماندادم نه؟؟؟:بچرخ تابچرخیم اولاکه 1تومن بعدشم این قیمت روزه اون روزبودبینی وبین الله اون تاریخ قیمت عرف این بوده والسلام خودتم میدونی والسلام.کسی خوبی ه شماروزیره سوال نبرده ولی اونجورم که میگی اعتبارانگارماچه عمله خلافی انجام دادیم شماخراب گشتی والان لنگ موندن اون بنده خدا.اون 1تومن پوله واسطه ایی که شماباشی بودددد.دوماهم حالاکه شمامیای بااین همه وقاحت اینجااین حرفوبزنی منم پوله 1تومنی که قراربودبدم اون پوله واسطه س وگرنه طلبی نمونده که شماجوششومیزنی به خودم میگفتی من میدادم بهتون .خیلی جالبه 99درصدپول پرداخت شده سره 1تومن انقدجزووعززدن عجیبه وانگاررررماچه حرکتی کردیم که شمااعتبارت خراب شده والله......شماخودت 100هزارتومن خریدمیکنی 15تومن تخفیف نمیگیری بعدحالاتواین رنج قیمت انقدرسهمه مانبودکه 1تومن تخفیف باشه وجداناویکی که سودشوتانهایت کرده ازسودش 1تومن ماتخفیفمون اعتباره شمارولکه دارکرده...خیلی واقعاااااااااااااادمت گرم داری مشتی که اینجااین بحثی میکنی ...اینم بگوکه طرفت من یکی ازبچه هاروفرستادم یه مدل خریداری کردپس منم بگم سهمه من بااون درویه چیزم من طلب دارم دادش ..........
اون شماواون اعتبارت با1تومن پولی که من ندادم خدشه دارهشده ش ح پی ام کن بدم به خودت ولی نگووووبدهکاروغیره ومنوخراب کردی.

جمعه 25 مهر1393 - 6:09pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
دوستان، آخرین خبر اینکه اون آشنای ما هانوور هم رفت. اونجا بدترعمل کردن. دید که بابا اینا از همه پدر سوخته ترن. ببخشید اینطور میگم. اون بیشرفا پشت تلفن یه جور دیگه صحبت کردن وقتی این بنده خدا رفته خود شرکت برخوردشون 180 درجه عوض شده. گفتن اینجا از تست خبری نیست تست رو باید خودتون بعد از خرید دستگاه برید رو جاهاتون انجام بدید اگر واقعاً ایرادی بود به ما بگید بررسیش میکنیم و.......... هرچی اصرار کرده گفته بابا یه دونه استوک، دست دوم و کهنه هم باشه فقط کافیه نشون بدید که یه بیلو از حدود 3 متر بزنه من چشم بسته برش میدارم قبول نکردن.
بردنش بهش شوی اطلاعات دیتالاگر و اتصال به کامپیوتر و نحوه تصویرگیری دادن که دیگه اینم جوش اورده که اینا چیه اینا به درد ما نمیخوره . وقتی قدرت نداشته باشه چه فایده..... منو ار اطریش کشوندین اینجا یه جور دیگه برخورد میکنید؟ و کلّی با اونا بحث و جدل میکنه و........ یعنی هیچ، یعنی کشک. ما که تقریباً مطمئن شدیم که لورنز دیگه مرد، این لورنز اون لورنز اول نیست. فاتحهههههههههههه.
بنده وظیفه خودم دونستم در این زمینه روشنگری واطلاع رسانی کنم که قطعاً خودش مثل گنجی می ارزه. اگرچه نه تنها تشکری دیده نمیشه، غرّ هم زده میشه.
به زودی این جریان و داستان رو در سایتهای خارجی هم خواهم گذاشت . چون وظیفه اخلاقی خودم میدونم که در هر زمینه ای از جمله این کار هر پست فطرتی و پدر سوختگیی رو که متوجه بشم دیگرانو در جریان میذارم.

و اما دوستانیکه مدام میگن اصل آلمان واصل آلمان و.... میدیم. چی بشه؟ که چی اصل آلمان؟ این برخوردای خود لورنز در قلب آلمان و نمایندگیاش بوده.
هستن افرادیکه مدام به ما گفتن Z1 اصل داریم و.... ولی بدون تست واقعی. فقط اینکه برات روشنش کنن که سوخته نباشه. کاریکه با یه مبتدی هم نمیشه کرد.

چه جالب
فکر کنم دیگه روشن شده باشه که چرا بعضیا از لورنز ناراضین و بعضیا راضی!!!
همینطور جی پی ایکس :ymapplause:

جمعه 25 مهر1393 - 6:48pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mahmood51 عزيز ممنون از روشنگري كه در مورد شركت لرنز داشتي.
اميدوارم همه دوستان موقع خريد خيلي دقت كنن تا متضرر نشن.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 25 مهر1393 - 7:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
از ماست که بر ماست

جمعه 25 مهر1393 - 7:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khoshkhahi1 و 112 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure