انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:54pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در واقعیت اینکه اون نمایندگیها در اطریش وهلند به اون صورت عمل کردن شکی نیست. به هیچ وجه هم فرضیه و احتمال نیست. صد در صد داشتن جنس تقلّبی مینداختن. بدون شک. چطور ممکنه که با یک سایز و یک نوع لوپ(1.5 متر دوبل) و یک اپراتور وارد در خود نمایندگی جواب دستگاهها با هم 200 در صد تفاوت داشته باشه؟؟!!!! و اینکه اون نمونه کاری رو اصلاً نفروشن؟؟؟!!!!!
خبر دیگه اینکه همین الآن بهم گفتن که این دوستمون با هانور تماس گرفته بهش گفتن که بله یه بیلو از 3 متری سنس میکنه، شما بیا اینجا انواع تستهارو انجام میدیم هرچی که در تست نظرتو جلب کرد بردار.

جمعه 18 مهر1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان
لورنز z1 چه ایتم بیشتری از x6 داره در ظاهر و فیلم تنظیماتش که چیز بیشتری نداره فقط بجای ولوم اون کلید دو جهته جهت انتخاب ایتمهای روی ال سی دی قرار داده شده. قطعاتشم همون قبلی هست

شنبه 19 مهر1393 - 8:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
درود بر دوستان
لورنز z1 چه ایتم بیشتری از x6 داره در ظاهر و فیلم تنظیماتش که چیز بیشتری نداره فقط بجای ولوم اون کلید دو جهته جهت انتخاب ایتمهای روی ال سی دی قرار داده شده. قطعاتشم همون قبلی هست

آقا آرش من زیاد با این سیستمها آشنایی ندارم ولی شنیدم z1 حساسیتش به طلا بیشتر از x6 هست

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 19 مهر1393 - 8:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان و اساتید
دوستان منتظرتون درباره x6 چیه؟
عملکردش چطوره؟
می ارزه به قیمتش؟
تفاوتش با z1 در چی هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

یکشنبه 20 مهر1393 - 6:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mahmood51 نوشته است:
در واقعیت اینکه اون نمایندگیها در اطریش وهلند به اون صورت عمل کردن شکی نیست. به هیچ وجه هم فرضیه و احتمال نیست. صد در صد داشتن جنس تقلّبی مینداختن. بدون شک. چطور ممکنه که با یک سایز و یک نوع لوپ(1.5 متر دوبل) و یک اپراتور وارد در خود نمایندگی جواب دستگاهها با هم 200 در صد تفاوت داشته باشه؟؟!!!! و اینکه اون نمونه کاری رو اصلاً نفروشن؟؟؟!!!!!
خبر دیگه اینکه همین الآن بهم گفتن که این دوستمون با هانور تماس گرفته بهش گفتن که بله یه بیلو از 3 متری سنس میکنه، شما بیا اینجا انواع تستهارو انجام میدیم هرچی که در تست نظرتو جلب کرد بردار.

سلام دوست عزیز
من با شرکت لورنز تو هانوور صحبت کردم به من گفت اینجا دستگاه نمیفروشیم حتماً باید به نمایندگیهامون مراجعه کنید :-\ :-\
نمیدونم این مسخره بازی ها چیه این لورنز درمیاره آخه :-?

دوشنبه 21 مهر1393 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid80 نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

سلام دوست عزیز
من با شرکت لورنز تو هانوور صحبت کردم به من گفت اینجا دستگاه نمیفروشیم حتماً باید به نمایندگیهامون مراجعه کنید :-\ :-\
نمیدونم این مسخره بازی ها چیه این لورنز درمیاره آخه :-?

سلام. والله چه عرض کنم،
به این آشنای ما که گفتن بیا همینجا بگیر به عبارتی یه جوری مثل اینکه؛ ناراحت نباش ما راضیت میکنیم. چون این بنده خدا در اونجا رییس شرکتی مهمه و بدجور از دست اون نمایندگیها و کاراشون ناراحت و عصبانی شده و حسابی به لورنز بابت عملکرد نمایندگیهاش اعتراض کرده. یکی دو روز دیگه میره هانوور ببینیم چی میشه.

سه شنبه 21 مهر1393 - 12:31am
آواتار کاربر

دوستان ی کمکی بکنند. کسی هست با x6 اسکن کرده باشه و موفق شده عکسا رو تو لبتاب ببینه.اگر کسی این کارو کرده خواهشن پاسخ بده .میخوام طرز کارش رو بدونم.:YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

یک روز دیده خواهیم شد

پنج شنبه 24 مهر1393 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر همگی
با توجه به توضیحاتی که دوستان راجع به خرید دستگاه اصل و تقلبی دادن یا اصلا نمایندگی ها دستگاه اصلی ندارن یا دستگاه اصلی همینیه که میفروشن و قدرت و خطلاش هم در همین حد هست که بعضی از دوستان دارند بیخودی بزرگش کردیم بلاخره چه باید کرد دستگاه اصلی وجود داره و از کجا باید خرید کرد ، با خوندن چند تا پست اخیر ادم گیج تر میشه اصلا این فکر به ذهن ادم خطور میکنه که دستگاه اصل اصلا وجود نداره وقتی خود شرکت سازنده نمی فروشه از نمایندگی چه انتظاری باید داشت

پنج شنبه 24 مهر1393 - 5:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام قصد دارم دستگام رو بفروشم.لورنزz1 به همراه کابل 12 متری.رسید خرید از نمایندگی و امکان استعلام از نمایندگی وجود داره.دستگاه رو چند ماه پیش از یکی از نمایندگی های معرفی شده از سوی شرکت لورنز در کشورهای همسایه خریدم.اواخر5/2014.دستگاه دارای سه سال گارانتیه.در صورتی که قصد خرید دارید پیام خصوصی بذارید.

پنج شنبه 24 مهر1393 - 5:15pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز 2 سوال از حضورتون داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین.
1- لطفا تست کنین دستگاهتون یک سکه 500 تومنی رایج بازار رو با لوپ 45 که احتمالا روی دستگاه بصورت استاندارد موجوده ؛ در هوا تا چه فاصله ای سنس میکنه؟ تست ساده ای هست و خواهش میکنم با دقت انجام بدین و نتیجه رو به ما بگین.
2- علت فروش دستگاهتون چیه؟ خواهشا نفرمایین که پول لازم هستین! چون این روزها هر کسی دستگاهی میفروشه میگه یهو نیاز مالی پیدا کرده و این مساله بسیار عجیبه! از نظر من واقعیت اینه کسی که در این کار جدی باشه و از دستگاهش هم راضی باشه دلیلی برای فروش نداره. بخصوص در این اوضاعی که اگر شما دستگاه اصلی رو داشته باشین و ردش کنین شاید دیگه شانس پیدا کردن مجدد دستگاه اصلی رو از دست بدین و قیمتها هم بیشتر میشن که کمتر نمیشن!

پنج شنبه 24 مهر1393 - 5:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus و 167 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure