انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:20am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
دوستان ميشه دو مورد گزينه del كمي توضيح بدين چون من زماني كه ازش استفاده ميكنم بعد از بالانس كردن تا لوپ رو حركت ميدم نمودار ميله اي ناپديد ميشه و از نقطه بالانس عقبتر ميره موقع بالانس كردن هم يك بار روي زمين بالانس كردم و هم ١٠ سانت فاصله دادم توي هر دو حالت كوچيكترين حركت لوپ باعت ناپديد شدن نمودار ميشه توي همه نوع خاك تست كردم خاك جنگل حتي روي هوا

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

جمعه 13 تیر1393 - 7:39am

دوست عزیز سنس دستگاهتو رو چند میزاری؟

سه شنبه 21 مرداد1393 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sarv58 نوشته است:
دوست عزیز سنس دستگاهتو رو چند میزاری؟

فرق نميكنه چه روي يك باشه چه رويه پنج اما روي يك كمي ضعيف تر ميشه از بالانس در اومدن
چون فقط با دستگاه خودم كار كردم نميدونم براي همه اين جوري هست يا نه اما بيشترين حساسيت براي من در حالت gnd3 هست و بعد از اون gnd 1 و بعد gnd 2 كه اين بر خلاف گفته هاي دوستان هست البته قبلا به اين گونه نبود و زماني دستگاه رو اپديت كردم اينجوري شد دستگاه من loren x5 هستش كلا ديگه از حالت del استفاده نميكنم چون حالت gnd بيشتر حساسيت نشون ميده به طوري كه يك سيني ٣٠ در ٣٠ مسي رو در حالت gnd 3 تو عمق ٣.٢٠ با لوپ ١ در ١ بسيار قوي سنس كردم كه تا ٣.٥٠ هم جواب ميداد اما تو حالت gnd 1 تا ٣.٢٠ قابل سنس بود اما در حالت gnd 2 ديگه قابل سنس نبود و در حالت del هم كه كلا نميشد سنسش كرد

پنج شنبه 22 مرداد1393 - 2:07am

اپدیت کردن دستگاه فقط گزینهgnd 4رو اضافه میکنه اونم وقتی با دیسک کار میکنی چون دستگاه منم x5واپدیتش کردم ولی اصلا همچین چیزی پیش نیومده اگه تونستی یه عکس از منوی تنظیم شده دستگاهت بزار شاید بعضی از تنظیمات درست نیست واره اینم که گفتی دسگاهت عکس گفته ها کار میکنه درسته چون حساسیت تو gnd2تو بیشترین حد ممکنه

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sarv58 نوشته است:
اپدیت کردن دستگاه فقط گزینهgnd 4رو اضافه میکنه اونم وقتی با دیسک کار میکنی چون دستگاه منم x5واپدیتش کردم ولی اصلا همچین چیزی پیش نیومده اگه تونستی یه عکس از منوی تنظیم شده دستگاهت بزار شاید بعضی از تنظیمات درست نیست واره اینم که گفتی دسگاهت عکس گفته ها کار میکنه درسته چون حساسیت تو gnd2تو بیشترین حد ممکنه

ممنون سرو عزيز در اولين فرصت اين كارو انجام ميدم كه چرا گزينه del به اين صورت هست ممنون

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 1:51pm

بالورنز5xوقتی با فرم کار میکنی بیشترین سنس تو قسمت ground3و درحالت dealy .دیلی 1و2 میباشد.با دیسک 35 بیشترین حساسیت تو dealy1 ,و ground 2 .درضمن دوستان توجه داشته باشند هر وقت با دستگاه کار بکنند بگذارند دستگاه 5دقیقه باحالت خود باشه

جمعه 7 شهریور1393 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام دوستان من کلی دنبال آدرس وبسایت شرکت لورنز گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. اگر کسی داره لطفا اینجا بذاره.
خیلی ممنون

دوشنبه 10 شهریور1393 - 10:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
سلام دوستان من کلی دنبال آدرس وبسایت شرکت لورنز گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. اگر کسی داره لطفا اینجا بذاره.
خیلی ممنون

http://lorenz-z1.com
این لینک مربوط به Z1 هستش

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

دوشنبه 10 شهریور1393 - 11:19am

با سلام خدمت اساتید
من میخام یکی از این z1 ها ی اصل بخرم میخاستم بپرسم از کجا میتونم بخرم ؟?؟?؟?؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

پنج شنبه 20 شهریور1393 - 12:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از ترکیه و دبی ولی به نظر من ترکیه بهتره از نمایندگی بگیر

فقط خدا میتونه درمورده من قضاوت کنه

پنج شنبه 20 شهریور1393 - 1:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure