انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:25am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام

سلام
اقا افشین اون دیگ رو تو دیلای 1 سنس رو 3 گزینه اتو رو 0 و فرکانس 5وفیلتر رو 5 ایدیو رو+1
ولی افشین عزیز رو هر خاکی تنظیمات فرق میکنه واقا شایان هم قبلا گفتن .ولی اکه دوباره کاری بود من در خدمت دوستان هستم تا اونجایی که کاری از دستم بر بیاد

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 12:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشین1 نوشته است:
با سلام و ادب خدمت دوستان @};-
صحبت دروغ شد ! لطفا توجه کنید !!!
خداوند در قرآن میفرماید: لعنة الله علی الکاذبین! « یعنی : لعنت خدا بر دروغگویان »! یا در آیه ای دیگر میفرماید: قتل الخراصون. یعنی: « مرگ بر دروغگو»! سورۀ ذاریات.
دوستان عزیز، لعنت به معنای توهین نیست! بلکه یه حکم است که از سوی خدا صادر شده است!
یعنی: کسی که مورد لعن خدا قرار بگیرد، نه تنها وارد بهشت نخواهد شد، بلکه حتی بوی بهشت را هم استشمام نخواهد کرد!

پیامبر پاک اسلام میفرمایند: بوی بهشت از فاصلۀ چهل سال اسب تندرو به مشام میرسد! یعنی اگر اسبی تندرو شبانه روز بدود، بوی بهشت از آن فاصله به مشام انسان میرسد، و حتی از فاصلۀ بیشتر از آن!
حالا؛ اگر اسبی در ساعت 50 کیلومتر بدود، در شبانه روز ، درماه ، در سال و در نهایت در 40سال چقدر میدود؟
میشود: 17,280,000 کیلومتر !
یعنی بوی بهشت از فاصلۀ فوق به مشام انسان میرسد! کسی که مورد لعن قرار میگیرد، حتی بوی بهشت را از فاصلۀ مذکور نمی تواند احساس کند!!!
خدا به همه ما رحم کند و ما را به نور هدایت خودش رهنمون کند.
دوستان عزیز برای چه باید دروغ بگوییم؟!
با این وضع، آیا اگر به انسان عاقل دنیا را هم بدن، آیا می ارزد که حتی یه بار هم که شده دروغ بگوید؟؟؟!!!
توجه بفرمایید که : خداوند قاتل را لعنت نکرده! ببین دروغ چقدر ویرانگر است که مورد لعن خودش قرار داده است!!!
پناه بر خدا!
حالا تا دیر نشده بیاییم تصمیم درست بگیریم و از خطاهایمان توبه کنیم و به سوی خدا برگردیم!

همۀ شما را به الله کافی و هادی میسپارم @};- @};- @};- @};-

آقای افشین شما در تمامی پست ها ک بحث علمی یا جنبه آگاهی و معرفی محصولی باشه با دید و نظر مذهبی وارد میشی و همش آیه و حدیث میاری ک هیییییچ ربطی ب بحث نداره! بس کن برادر من شما یا متوهمی یا واقعا زیاد توو این مسائلی و تسبیح ب دست و یا بسیجی هستی یا.....بیخیال دیگه ای بابا....

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 8 خرداد1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sarv58 نوشته است:
سلام
دوستان عزیز اونایی که لورنز دارن وباهاش کار میکنن به جای فریم یک در یک حتما کابل دوازده متری رو بگیرین وباهاش کار کنین وبه نتیجه بهتری برسین
موفق باشین

سلام بر دادش گلم
اصلا خدایش میذاری میری چند وقت یه بار میایی یه چیزی میگی کلا بحثو میترکونی دیگه جای سوال نمیذاری میری تا یه وقت دیگه
دمت گرم داش من خیلی مردی
ای ول داری ایووووووووووول

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 9 خرداد1393 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sarv58 نوشته است:
سلام
اقا افشین اون دیگ رو تو دیلای 1 سنس رو 3 گزینه اتو رو 0 و فرکانس 5وفیلتر رو 5 ایدیو رو+1
ولی افشین عزیز رو هر خاکی تنظیمات فرق میکنه واقا شایان هم قبلا گفتن .ولی اکه دوباره کاری بود من در خدمت دوستان هستم تا اونجایی که کاری از دستم بر بیاد

ممنون از پاسختون استاد sarv گرامي
مشکل اساسي که وجود داره وجود يک سري املاح و ذرات قدرتمند هست که با گراند هم حذف نميشه شما پيشنهادتون براي حذف ذرات و يا حداقل کمتر شدنش و يا تشخيص اونها بدون خراش سطح زمين در کمترين زمان چيست؟ استفاده از لوپ٣۵ هم وقتگير هست, به نظرتون اگه موقع کار با فريم ۵. ١&۵. ١ لوپ رو خيلي بالاتر از زمين بگيريم مثلا توي ٨٠ سانتي اين مشکل حل ميشه؟ولي حدود ۵٠ يا ۶٠ سانت در اين حالت از عمق دستگاه بيرون از زمين قرار ميگيره, اگه امکان داره راهنماييمون بفرماييد, مرسي

جمعه 9 خرداد1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان توجه کنن نام کاربري بنده afshin هست که با اين برادرمون که نام کاربريش افشين (به فارسي)هست جدا هستيم لطفا ما رو با هم اشتباه نگيريد.
درضمن اقا افشين من هم با سورنا موافقم لطفا اين بحثهاي مذهبي رو به يه جاي ديگه موکول کنيد اين انجمن که حوزه علميه نيست برادر من

جمعه 9 خرداد1393 - 10:39pm

سلام به همگی.
شایان عزیزم شرمنده که نمیتونم تند تند بیام اینجا وخدمت دوستای گلی مثل شما باشم .به هرحال خودت میدونی چرخ زندگی سخت میچرخه باید زیاد تلاش کنی وبدویی این ور واون ور دیگه داداش گلم .ولی سعی میکنم تا فرصت شد در خدمتتون باشم اگه کاری از دستم بربیاد

afshin عزیزم اگه جایی به ذرات خوردی و با فریم بزرگ کار کردی فریم رو دو سه بار از رو محلی که ذرات داره بکشی صدای ذرات قطع میشه یا جایی که ازش صدا میاد عوض میشه و میشه فهمید ذرات یا هدف واقعیه.( دوستای گلم این یادتون باشه اگه لورنز جنس واقعی رو بگیره دیگه اصلا ازش صدایی درنمیاد وجای دیگه رو نمیگیره وهدف اصلی رو میگیره) این حتما یادتون باشه.بعدشم اون تنظیماتی که واسه لورنز با فریم یک ونیم در یک ونیم گفتم یه چیز عمومی هستش و توهرخاکی تنظیماتش فرق میکنه .واینم بگم هیچ احتیاجی نیس برای دفع ذرات فریم رو اونهمه بالا ببرین.
موفق باشین

یکشنبه 11 خرداد1393 - 7:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sarv58 نوشته است:
سلام به همگی.
شایان عزیزم شرمنده که نمیتونم تند تند بیام اینجا وخدمت دوستای گلی مثل شما باشم .به هرحال خودت میدونی چرخ زندگی سخت میچرخه باید زیاد تلاش کنی وبدویی این ور واون ور دیگه داداش گلم .ولی سعی میکنم تا فرصت شد در خدمتتون باشم اگه کاری از دستم بربیاد

afshin عزیزم اگه جایی به ذرات خوردی و با فریم بزرگ کار کردی فریم رو دو سه بار از رو محلی که ذرات داره بکشی صدای ذرات قطع میشه یا جایی که ازش صدا میاد عوض میشه و میشه فهمید ذرات یا هدف واقعیه.( دوستای گلم این یادتون باشه اگه لورنز جنس واقعی رو بگیره دیگه اصلا ازش صدایی درنمیاد وجای دیگه رو نمیگیره وهدف اصلی رو میگیره) این حتما یادتون باشه.بعدشم اون تنظیماتی که واسه لورنز با فریم یک ونیم در یک ونیم گفتم یه چیز عمومی هستش و توهرخاکی تنظیماتش فرق میکنه .واینم بگم هیچ احتیاجی نیس برای دفع ذرات فریم رو اونهمه بالا ببرین.
موفق باشین

خيلي ممنونم استاد بزگوار و عزيز, توضيحات بسيار ارزشمند و طلايي فرموديد جناب sarv که جايي نميشه اينا رو پيدا کرد واقعا نکته بسيارمهم وکارگشايي بود فقط اون قسمتش که فرموديد ( اگه لورنز جنس واقعی رو بگیره دیگه اصلا ازش صدایی درنمیاد وجای دیگه رو نمیگیره وهدف اصلی رو میگیره)رو اگه امکان داره تشريح کنيد مخصوصا اون قسمتش که فرموديد (اصلا ازش صدايي در نمياد), چون اگه دستگاه روی جنس صدا نده که چه جوری ميخوايم متوجه بشيم فلزو سنس کرده؟ ممنونم استاد عزيز, خيلي لطف ميکنيد.

یکشنبه 11 خرداد1393 - 3:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

afshin نوشته است:
sarv58 نوشته است:
سلام به همگی.

موفق باشین

خيلي ممنونم استاد بزگوار و عزيز, توضيحات بسيار ارزشمند و طلايي فرموديد جناب sarv که جايي نميشه اينا رو پيدا کرد واقعا نکته بسيارمهم وکارگشايي بود فقط اون قسمتش که فرموديد ( اگه لورنز جنس واقعی رو بگیره دیگه اصلا ازش صدایی درنمیاد وجای دیگه رو نمیگیره وهدف اصلی رو میگیره)رو اگه امکان داره تشريح کنيد مخصوصا اون قسمتش که فرموديد (اصلا ازش صدايي در نمياد), چون اگه دستگاه روی جنس صدا نده که چه جوری ميخوايم متوجه بشيم فلزو سنس کرده؟ ممنونم استاد عزيز, خيلي لطف ميکنيد.

با کسب اجازه از استاد سرو
به نظرم منظور ایشون از (اصلا ازش صدايي در نمياد) صدای اضافی یا صدای ذرات باشه که اگه جنس واقعی رو بگیره صدای صاف ممتد و یکنواخت میشه

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 11 خرداد1393 - 3:48pm

سلام
ممنون ازت بنیامین جان .دقیقا همون چیزی رو اشاره کردی که من میخواستم بگم.امیدوارم موفق باشین

دوشنبه 12 خرداد1393 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم جناب استاد sarv عزيز و همچنين جناب بنيامين

دوشنبه 12 خرداد1393 - 11:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: IB.M.D و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure