انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:34am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سامان نوشته است:
از خریدش خیلی عصباانیم ~X(

سامان جان تقلبیش رو گرفتی یا اصلش؟
چرا ناراضی حالا؟

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 11:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سامان نوشته است:
از خریدش خیلی عصباانیم ~X(

دوست عزیز مگه چی خریدی؟؟ تجاربتو به طور کامل با بقیه به اشتراک بذار تا ما هم استفاده کنیم و یه موقع گزیده نشیم. خواهشاً هر نوع اطلاعاتی از توضیحات کاری تا عکس و.... داری بذار ما هم مطّلع بشیم.
اینو مطمئنم که سیستمای اصل لورنز خوب کار میکنن و دوستم با اونا چند دفعه جواب گرفته.

چهارشنبه 31 اردیبهشت1393 - 2:13pm

لورنز خوب کار میکنه اگه کسی نتونست باهاش نتیجه بگیره بهتره دور این کار را خط بکشه .ختم کلام

دوشنبه 5 خرداد1393 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

titan نوشته است:
لورنز خوب کار میکنه اگه کسی نتونست باهاش نتیجه بگیره بهتره دور این کار را خط بکشه .ختم کلام

سلام اقا @};- @};- titan
شما خودتون لورنز داريد يا باهاش کار کرديد؟اگه تجربه کاربا لورنز رو داريد لطفا تنظيماتي رو که موقع کار استفاده ميکنيد رو در ميان بگذاريد تا بهترين حالت و کارايي اون معلوم بشه(همچنين لوپ مورد استفاده شما کدوم فريم هست)
مرسي

دوشنبه 5 خرداد1393 - 9:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
هیچ فلزیابی تو تمام زمینها نمیتونه تنظیمات ثابتی داشته باشه
بهترین تنظیمات به عهده اپراتور هستش که باید خوب به دستگاهش وارد باشه و به محض روشن کردنش تو زمین و اندکی چرخیدن راحت متوجه بشه که زمینی که میخواد توش کار کنه چه جوریه . املاح بالایی داره یا نه دستگاه تو اون زمین بوق اضافی داره یا نه .دستگاه تو اون زمین خوب و راحت بالانس میشه یا نه
اینا همه رو اپراتور اول باید تشخیص بده و بعد بنا به این شرایط دستگاهشو تنظیم کنه
من فقط تاسف میخورم برای ادمایی که پول خرج میکنن و نمیتونن از دستگاه بدرستی کار بکشن
و ادعا شون هم ....... خرو پاره میکنه
عزیز من اول یه چیزیو خوب یاد بگیر بعد باهاش برو بیرون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 5 خرداد1393 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شایان نوشته است:
سلام
هیچ فلزیابی تو تمام زمینها نمیتونه تنظیمات ثابتی داشته باشه
بهترین تنظیمات به عهده اپراتور هستش که باید خوب به دستگاهش وارد باشه و به محض روشن کردنش تو زمین و اندکی چرخیدن راحت متوجه بشه که زمینی که میخواد توش کار کنه چه جوریه . املاح بالایی داره یا نه دستگاه تو اون زمین بوق اضافی داره یا نه .دستگاه تو اون زمین خوب و راحت بالانس میشه یا نه
اینا همه رو اپراتور اول باید تشخیص بده و بعد بنا به این شرایط دستگاهشو تنظیم کنه
من فقط تاسف میخورم برای ادمایی که پول خرج میکنن و نمیتونن از دستگاه بدرستی کار بکشن
و ادعا شون هم ....... خرو پاره میکنه
عزیز من اول یه چیزیو خوب یاد بگیر بعد باهاش برو بیرون

سلام شايان جان
ممنون از اينکه تجربه هاتو ميگي, ولي من هم با لورنز کارکردم و هم قلقشو دارم, چيزي هم ادعا ندارم مثل بعضيا.... منظورم اين بود که وقتي کسي از چيزي تعريف ميکنه دوستان رو از تجربياتش اگاه کنه, لورنز دستگاه خيلي خوبيه ونياز به تعريف وتمجيد نداره و تعصب کسي رو هم نياز نداره چون به قول معروف مشک انست که خود ببويد نه ان که عطار بگويد..... در ضمن مگه اشکالي داره که کسي چيز اضافه تري از کسي ياد بگيره ؟اصلا براي همين اينجا هستيم مگه نه؟ تا بقول شما اول ياد بگيريم بعد بريم بيرون, خوب منم منظورم همين بود. اتفاقا به نظر من بعد از يه سري اموزشهاي تيوريک در هر دستگاه, اپراتور بايد انقدر بره بيرون تا دستگاهو ياد بگيره و قلقش دستش بياد والا ياد گرفتن چند تا اپشن ساده دلاي و گراند وفيلتر و حذف فرکانس و.... لورنز که کاري نداره, تنها با بيرون رفتن که يادگيري کامل ميشه. منظور من اينه که دوستان تجارب عملي خودشون رو مثل شما به اشتراک بذارن و از تجربه عملي اساتيدي مثل شما استفاده بشه. هي يکي بياد بگه لورنز بده اون يکي بگه تو بيخود کردي لورنز خوبه, همه ميدونن چي به چيه مگه اينکه يکي خودشو به خواب بزنه يا بخواد خودشو گول بزنه... به هر حال شايان جان خوشحال ميشم که از تجربه هاي عملي خودت از کار با لورنز بگي تا افراد مبتدي مثل من ياد بگيرند چون ميدونم خيلي باهاش کارکردي (چقدم عصباني هستي داداش..... شوخي کردم به دل نگير)
@};- @};- ^:)^

سه شنبه 5 خرداد1393 - 1:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
داش افشین شرمنده من جسارت نکردم خدمت شما
اصلا منظورم هم به شما نبود کلی گفتم برادر من
اره باید ببخشید من یکم تو بعضی موارد که یه سریا حرفای چرت میزنن زود جوش میارم و عصبی میشم .این هم یادگاری چرت و پرتایی که تو سالهای دور به اصطلاح همین اساتید بی همه چی به ما دادن و نتیجش فقط شد ضررو حرص خوردن به خاطر اطلاعات غلط یه مشت از خدا بی خبر
شما هم لطف داری
در کل اینو بدون که نه تنها تو اینجا بلکه اگه یه اپراتور خبره هم یک هفته شبانه روز پیشت باشه همه چیو بهت بگه بازم تا زمانی که خودت قلق نگیری و تو ذهنت همه چیو حل نکنی و وقتی یه جایی رو میگیری و بتونی با جرات تمام دستور حفاری بدی بدون هیچ تردیدی اون وقته که میشه به شما گفت که دستگاهتو خوب شناختی و راحت میتونی باهاش حرف بزنی
این چیزایی که من میگم شاید قابل در ک نباشه
فقط اینو میتونم بگم بهترین کسی که میتونه کمک کنه به ادم خود ادمه و وقتیه که روی وسیلش میذاره
الان شما ببین همین ردیاب انجمنو تمام ریزه کاریا و قلقاش گفته شده و یکی مثل حمزه میاد باهاش نتیجه میگیره ولی ادمای دیگه یا خطا میزنن یا هنوز دو به شکن که جایی که زدن درسته یا خطاست .
خوب علت این قضیه فک میکنی چیه .دستگاه که همون دستگاست .علتش اینه که یکی مثل حمزه الان ردیابو مثل خمیر تو دستش ورز میده و بالای 90 درصد تشخیصایی که میده همش درست در میاد .مگه حمزه استثنایی هستش یا نیرویی ماورایی داره که بقیه ندارن
نه خیر
ایشون جسارت داره و ممارست وبرای هدفش وقت و زمان میذاره و براش تلاش میکنه
حالا این که ردیابه
دستگاهای دیگه هم همینطورن باید اینقدر باهاشون ور بری تو زمینای مختلف تا تمام قلق بیاد دستت
شما اگه دستگاه داری به نظر من به جای اینکه اینجا بشینی و هی تاپیک عوض کنی این وقتتو بذار روی دستگاهت اینقدر تنظیمات مختلفو به کار ببر تا ببینی دستگاهت چی میگه
من بعد یکسال دوباره چند روز پیش کاتالوگو که میخوندم چیزای جدیدی متوجه شدم که خیلی راحت از کنارش میگذشتم
چون اون زمانی که کاتالوگو خونده بودم تجربه الانو نداشتم
و تازه فهمیدم که فرم 1*1 کوچکترین فلزیو که میتونه سنس کنه 6*6 هست .ولی قبلا فکر میکردم با این فرم زیر 10 *10 نباید حساب باز کرد
برادر من همه چیزایی که ما دنبالش هستیم جلوی چشممون هستش و ما نمیتونیم ببینیمشون فقط باید کمی دقت کنیم و دیدمونو بازتر کنیم .مطمئن باش اینجوری کوچکترین موردی از زیر چشمات نمیتونه فرار کنه
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

سه شنبه 6 خرداد1393 - 12:31pm

سلام
دوستان عزیز اونایی که لورنز دارن وباهاش کار میکنن به جای فریم یک در یک حتما کابل دوازده متری رو بگیرین وباهاش کار کنین وبه نتیجه بهتری برسین
موفق باشین

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مخلصيم شايان جان
شما سرور مايي داداش, ايراد همه دستگاهها اينه که وقتي تنظيمات مناسب با جنس زمين مورد نظر رو ست ميکني دستگاه ديگه اون توانايي حالت آزمايشگاهي و اوليه خودشو نداره يعني از بردش کم ميشه و عمق کمتري رو نسبت به حالت عادي سنس ميکنه و اين خوب نيست مگه اينکه اون زمين آلودگي و املاح نداشته باشه يا کم داشته باشه.(مثلا لورنز تو حالت گراند نسبت به دلاي ١ کمتر ميزنه) ;) :ymcowboy:

چهارشنبه 7 خرداد1393 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sarv58 نوشته است:
سلام
دوستان عزیز اونایی که لورنز دارن وباهاش کار میکنن به جای فریم یک در یک حتما کابل دوازده متری رو بگیرین وباهاش کار کنین وبه نتیجه بهتری برسین
موفق باشین

با سلام خدمت جناب sarv58
ممنون از پيشنهاد خيلي خوبتون, کاملا درسته جناب سرو, براي موفقيت قطعي با لورنز بايستي با فريمهاي بزرگ کار کرد, به نظر من لوپ ٣۵ سانتي براي کار زياد مناسب نيست و نميشه کاري رو که در اين سايز gpx ها به دقت اونو انجام ميدن با لورنز انجام داد ولي لوپهاي بزرگش انصافا عمق ميزنند که کمتر دستگاهي در عمل توانايي رقابت با اون رو داره, جناب سرو اگه امکان داره بفرماييد اون ديگي رو که در ۴متري با فريم ۵. ١&۵. ١
در اورديد که تو همين تايپيک بيان کرديد با چه تنظيماتي بوده, با دلاي کار کرديد يا با گراند و روي چه عددي بودند مثلا دلاي ١بود يا ٢.....
سنس روي چند بود؟لطفا ما رو از تجربه هاي عملي خودتون بهره مند کنيد. مرسي

پنج شنبه 7 خرداد1393 - 12:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 155 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure