انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:42pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستاي گرامي هميشه شنيدن حرفهاي ضد ونقيض درمورد يه دستگاه انسان رو به شك مي اندازه و تصميم گيري رو براش مشكل مي كنه .در لينك زير اشاره شده به عدم ثبات و مشكل بالانس در محصولات لورنز:
http://uvdetectors.net/deep-max-z1/

پنج شنبه 21 آذر1392 - 4:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
yoldash نوشته است:
دوستاي گرامي هميشه شنيدن حرفهاي ضد ونقيض درمورد يه دستگاه انسان رو به شك مي اندازه و تصميم گيري رو براش مشكل مي كنه .در لينك زير اشاره شده به عدم ثبات و مشكل بالانس در محصولات لورنز:
http://uvdetectors.net/deep-max-z1/

داداش من اینا دکون دارن بابا باور نکن حرفشونو، طرف میخواد دستگاه دستساز آشغال خودشو به ملت بندازه در قالب خیرخواه امت و ناجی ملت میگه لورنز بدرد نمیخوره...
عالم و آدم میدونن که یکی از بهترین دستگاهایی که بچه ها تو ایران دارن باهاش نتیجه میگیرن همین لورنز و جی پی هست که دیگه بین خاص و عام مطرح هست
حالا یکی اپراتوری بلد نیست مشکل از دستگاه نیست که، اون دیگه هنر اپراتوره که بتونه هدف صحیح رو تشخیص بده

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

پنج شنبه 21 آذر1392 - 5:53pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

لورنز هم ثباتش خوبه و هم عمق زنیش

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 21 آذر1392 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اينو شما مطمئن باش
اگه لورنز تو زميني نتوني باهاش كار كني و به قول دوستان بيسواد و بي تجربه كه اظهار نظر ميكنن تو اون زمين بالانس نشه .خيالتو راحت كنم ديگه با هيچ دستگاهي نميتوني تو اون زمين كار كني .وبه قول همين اقايان باسواد اگه لورنز 2.5 متر بيشتر نميزنه پس دستگاهاي ديگه مطمئن باش بيشتر از 1.5 متر نخواهد زد .برادر من حرفاي پوچ و بي اساس تو اين زمينه خيلي زياده واقعيت ماجرا رو هميشه از كسايي بپرس كه با اين سيستما كار كردن نه كسايي كه مدعي كار با اين سيستمها هستن و تا اخر كار كه ميري چلو ميبيني طرف فروشنده فلزيابه . ازمن به شما نصيحت هيچ بقالي نميگه ماست من ترشه و هيچ فلزياب فروشي نميگه كه دستگاهي كه من ميفروشم بده .

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

پنج شنبه 21 آذر1392 - 7:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

متشكر از نظرات دوستان
من موندم اين سايت كه كاملا مشخصه كارش صرفا دلاليه و از اون دست ميخره و به اين يكي ميفروشه چرا بايد يه همچين مطالبي رو توي سايت قرار بده ونفعش براشون چيه.
يكي بياد يه برندي رو براي فروش توي سايت عرضه بكنه و يه همچين مطالبي هم بهش پيوست كنه!!!!!!!!!!

جمعه 21 آذر1392 - 1:04am

بهترین دستگاه برای گنج یابی محصولات شرکت لورنز است بعد از آن gpx5000 والسلام . هرکسی هر چیزی گفت دروغه

جمعه 22 آذر1392 - 12:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دکتر میلاد
دوست عزیز در مورد دستگاه زالوت روسی همه مارا تو کف گذاشتی ورفتی ....
حالا نمیشه یک توضیح مختصر در باره دستگاه زالوت بذاری ممنون میشیم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 22 آذر1392 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.
من همه سیستم های لرنر رو دارم.از همه کسای هم که اینجا نظر دادن بیشتر با دیپ مکس کار کرده ام.
چرا خودمون رو گول می زنیم.اغلب دوستان هنوز نگرفته اند سینه چاک شده اند.خوب بنده خدا واقعیات و گفته.
شما که اصلا دیپ مکس نداشته اید چرا نظر می دین. آقا من میگم 10 متر می زنه !
یه کم واقع بین باشین.من تا به حال چیزی با این آشغال یاب ها در نیاورده ام.
لرنز و غیره آشغال یابند نه گنجیاب. 6 سال عمرم رو پای اینا گذاشتم.

یکشنبه 24 آذر1392 - 9:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

درکل میانگین کشف فلزات با ارزش با دستگاه gpx خیلی بیشتره و درصد موفقیت بهتری تا حالا داشته ، ولی نمیشه این رو منکر بود که قدرت نفوذ عمق در لورنز از gpx بیشتر بوده فقط همین ، و از نظر تفکیک و درصد کشف فلزات با ارزش به gpx نمیرسه البته اگر اصل باشه چون مدلهای چینی در بازار زیاد شده که عملکرد دستگاه های اصلی رو نداره و بجای اصل به مردم قالب میکنن !!!!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 24 آذر1392 - 10:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
لورنز برای یافتن اشیای کوچک نیست،اندازه متعارف هدف برای اینکه توسط لورنز درعمق بین 2تا2.5متر سنس بشه بایدحداقل30*30باشه.من یه بشقاب مفرغی با همین اندازه را درعمق 2.40متر با لوپ1.5*1.5لورنز درآوردم که در همان زمان وبعد از اینکه بالورنز اونو سنس کردم ،یکی از دوستان من هم که جی پی ایکس4500 داشت همزمان همون نقطه را با جی پی جستجو کرد ولی نتونست اونو بزنه و اولش میگفت اینجا هیچی نیست بعداز اینکه یکمتر حفاری شد تازه جی پی ایکس اونو گرفت.من به لورنز وجی پی ایمان دارم،ولی بازهم تاکیدمیکنم که دوستان اگه میخوان دنبال اهداف کوچک باشند دنبال لورنز نرند ،جی پی بگیرند.

یکشنبه 24 آذر1392 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , rabiwan , Resa و 178 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure