انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 4:35am

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 49  بعدی
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام

meysam18262 نوشته است:
از ترکیه و دبی ولی به نظر من ترکیه بهتره از نمایندگی بگیر

تو ایران از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟

پنج شنبه 20 شهریور1393 - 9:30pm

ahmad1369 نوشته است:
meysam18262 نوشته است:

از اساتید محترم خواهش میکنم در مورد خرید این محصول کمک کنند

جمعه 21 شهریور1393 - 9:03pm

ahmad1369 نوشته است:
ahmad1369 نوشته است:
meysam18262 نوشته است:

از اساتید محترم خواهش میکنم در مورد خرید این محصول کمک کنند
سلام دوست عزیز یه کاربر هست به اسم dustin hoffman بهش پ خ بده راهنماییت میکنه

جمعه 21 شهریور1393 - 9:15pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

سلام به همه و بچه هایی که با لورنز کار کردند.یه چن تا سوال در مورد لورنزها.فقط اونایی که واقعا کار کردن بگن نه از شنیده ها.اقا فرق بین لورنز X5, وX6 و z1 در چیه؟دوما بعد چه مدتی اپدیت لازمه؟ ایا مثلا مشکلاتی در 5 هست که میان ایکس 6 رو میسازن؟ یا مشکلاتی در 6 هست که میان زد وان رو میسازن؟همه اینارو بدون در نظر گرفتن تصویریش توضیح بدین.قدرت 5 نسبت به 6 یا نسبت به زد وان چقدر هست؟ممنون میشم دوستای گلم یه توضیحی بدن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 31 شهریور1393 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من که تا حالا لورنز نداشتم. ولی طبق اظهارات دوستی که خیلی با همه مدلش کار کرده و خوب هم وارده قدرت X6 تا حدی بیشتر از Z1 بوده ولی در Z1 ثبات خیلی عالی شده که میگه یه چیزی مثل همون مدل اولیش(LPX2) شده. ظاهراً یه علت مهم قطع سریع تولید یک مدل و تولید مدل جدیدتر، کپی کاری می باشد.

دوشنبه 31 شهریور1393 - 5:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
یک سیستم نقطه زن لورنز z1 نو موجود هست کسی طالب بود خصوصی پیام بده

دوشنبه 31 شهریور1393 - 5:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
من که تا حالا لورنز نداشتم. ولی طبق اظهارات دوستی که خیلی با همه مدلش کار کرده و خوب هم وارده قدرت X6 تا حدی بیشتر از Z1 بوده ولی در Z1 ثبات خیلی عالی شده که میگه یه چیزی مثل همون مدل اولیش(LPX2) شده. ظاهراً یه علت مهم قطع سریع تولید یک مدل و تولید مدل جدیدتر، کپی کاری می باشد.

ممنون دوست عزیز از بابت تو ضیحاتت @};-

دوشنبه 31 شهریور1393 - 7:35pm

با عرض سلام و ادب
از دوستان و اساتید که تجربه کار عملی با دستگاه آنتاریس ساخت شرکت دی تی آی آلمان و همچنین لورنز z1 را دارند خواهشمندم بنده را در خصوص موارد زیر به جهت خرید یکی از دو مدل مذکور راهنمایی بفرمایند:
1- مقایسه کارایی و میزان حداکثر قدرت عمق کاوش جهت مکان یابی دفینه عمیق.
2-کدامیک نشانگر عمق جسم مورد نظر را داراست؟ (با توجه به اینکه شرکت سازنده آنتاریس ذکر کرده که نشانگر عمق آنلاین دارد و همچنین جهت z1 قطعه دیتا لوگر دارد، آیا دیتا لوگر به جهت تشخیص عمق کارایی دارد؟)
3- اپراتوری کدامیک ساده تر است و دیگر اینکه دسترسی به آموزش اپراتوری عملی کدامیک سهل الوصول تر است؟
4- موضوع تفکیک فلز و غیر فلز و همچنین تفکیک طلا در هر یک چگونه است و دیگر اینکه کدامیک در بحث تفکیک و حذف ذرات بهتر عمل می نماید؟
5- کلا توصیه دوستان و اساتید به کدامیک می باشد و دیگر اینکه اگر دستگاه دیگری در این محدوده مورد توصیه و تایید می باشد لطفاً دریغ نفرمایید.
ضمن عرض پوزش از طولانی بودن سوالم.
با سپاس بینهایت.

چهارشنبه 2 مهر1393 - 4:19pm

باسلام خدمت همه دوستان جواب سوال دو دوست خلاصه عرض میکنم .لورنز 6 و5 از لحاظ کارایی فرقش فقط قابل نصب بودن دیتالگر برای تبدیل سیگنال پالس به گرافیگ فقط برای فلز است همین.لورنز z1هم فرقش بالرنز 5و6بیشتر تو ظاهرش میباشد تا کارایش .دستگاههای شرکتdtiآلمان هم خیلی عالی هستند فقط کارکردش ازلورنز سخت تر میباشد وآبشن های زیادی دارد و کسی باهش حرفه ای بشه عمق زنیش عالیه

شنبه 5 مهر1393 - 9:16am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

علی رضا نوشته است:
باسلام خدمت همه دوستان جواب سوال دو دوست خلاصه عرض میکنم .لورنز 6 و5 از لحاظ کارایی فرقش فقط قابل نصب بودن دیتالگر برای تبدیل سیگنال پالس به گرافیگ فقط برای فلز است همین.لورنز z1هم فرقش بالرنز 5و6بیشتر تو ظاهرش میباشد تا کارایش .دستگاههای شرکتdtiآلمان هم خیلی عالی هستند فقط کارکردش ازلورنز سخت تر میباشد وآبشن های زیادی دارد و کسی باهش حرفه ای بشه عمق زنیش عالیه

ممنون دوس عزیز.یعنی زد وان هیچ تغییری درش پیدا نکرده با این که مدل جدید پالسی لورنزه؟ از نظر منو یعنی شفافیت و وضوح تصویر یه کوچولو تغییر داشته نسبت به مدلهلی قدیمیش.ولی ما مد نظر ما همون ثبات و عمق زنیشه اگه ایکس 5 یا 6 و زد وان از نظر عمق زنی و ثبات یکی باشن دیگه لزومی نداره ادم زد وان رو بگیره همون ایکس 5 رو میگیره دیگه که قیمتشم با صرفه تره ولی من با توجه به نظرات دوستان که محبت میکنن تجربیاتشونو بیان میکنن بازم احساس میکنم تو عمق زنی یا ثبات یه فرقی باید داشته باشه این زد وان بازم دوستان با تجریه نطر بدن ممنون میشم @};-

شنبه 5 مهر1393 - 11:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 ... 49  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 103 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure