انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 12:59pm

پاسخ به موضوع  [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49
 LORENZ DEEP MAX Z1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوست عزیز
بله بانظراخرت کاملا موافقم
ولی اینم درنظرداشته باش که زیرزمین همیشه روش پوشونده شده شایدجایی که فکرشم نمیکنیم یه جنسی باشه
درکل بله خیلی ازجنساروزدن خودمم شاهدهستم چه کسایی ازفقربه دارندگی رسیدن
ولی داداش من اصلا ناامیدنشوامیدت به خدا باشه
وبگرددنبال جاهایی بانشون باپدرمادردارمامجبوریم به یه تعداداعتمادکنیم
طلا همیشه ازقدیم تاالان باارزش ترین فلزدنیابوده پس نبایدانتظارداشته باشیم همه جابه وفوریافت بشه
بهرحال امیدوارم به طلا برسی
@};-

دوشنبه 7 آبان1396 - 1:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

با اجازه مدیر سایت
بخشید این سوال را اینجا میپرسم کس سیستم لورنز زد وان کارکرده برای فروش داره اگه داره با قیمت و عکس برام بفرسته باز هم از مدیر سایت عذر خواهی میکنم چون قبلاٌ فروشگاه سیستم های کارکرده بودش ولی کلاٌ حذف شده با تشکر از همه شما

دوشنبه 8 آبان1396 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام
از دوستان اگه کسی لورنز دیپمکس مدلZ1 - X5 -X6 کارکرده برا فروش داره لطفا پیغام بده.

ممنون

پنج شنبه 16 فروردین1397 - 11:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

جواد64 نوشته است:
بله دقیقا همینطوره ببینیدمن لورنزوشخصاتست نکردم .ولی شواهدنشون میده فلزجوبهترین جایگزین لورنزوغیرست.
یه دلیلش همینه که فلزجوروتوباکس لورنزکردن توتست بردم که خیلی عالی جواب میده هرکسم باشه شک نمیکنه من مطمعنم .کم کم دیگه واردکنندهادیگه لورنزواردنمی کنندچون فلزجوبهترین جایگزین برای تمام دستگاهای شرکتیه
فریدباقریم داره فلزجورومیفروشه چراپی به قدرتش برده .
خدایاممنونم ازت :YMPRAY: :YMPRAY: که همچین شخصی راهموتن ماکردی .اگرم چیزی پیدانکنیم بازمهم نیست حداقلش اینه که استادحمیدباعث شدبادست خودمون یه فلزیاب حرفه ای بسازیم برای خودمن اندازه یه گنج بزرگ ارزش داره نظردوستان محطرمه ولی منصف باشیم
یاحق

سلام دوستان بنده مدت بسیار زیادیه که وارد انجمن نشدم و در آینده هم کمتر وارد خواهم شد،بنده از اولین کسانی بودم که لورنز زد وان رو از خارج کشور تهیه کردم و مدت ها باهاش کار کردم دوستان عزیز برادرانه می گم لورنز زد وان یکی از مزخرف ترین دستگاه های پالسی هست که در عمرم دیدم،دستگاه به شدت داغ می کرد ،خطای زیادی داشت و عمق زمی نه چندام مطلوب،بنده یک فلزیاب دست ساز داشتم خدا رو شاهد می گیرم که این فلزیاب دست ساز عمق زنی و هم تفکیک بهتری نسبت به لورنز داشت بنده نمی دونم دیپ مکس ایکس پنج چطوره بوده و فقط تعریفش رو از خبره های این کار شنیدم و لورنز زد وان یک فاجعه ی به تمام معنا هست...بنده نپی گم بخرید و یا نخرید فقط خواهش می کنم قبل از خرید اون رو یه بار یک تست هوایی ساده کنید و عملکردش رو نسبت به یه فلزیاب متوسط دست ساز بسنجید،بنده بعد از چند سال یکی دو هفته پیش برای موردی دوباره وارد انجمن شدم و شاید هرکس دیگه ای بود با بی تفاوتی از کنار موضوع می گذشت ولی به عنوان کسی که ضربه ی زد وان رو خورد ازتون خواهش می کنم پولی رو که حق زن و پچتون هست رو الکی حروم این فلزیاب نکنید،بنده فقط در مورد زد وان تو این پست صحبت می کنم ولی در مورد دیپ مکس ۵ و ۶ کوچکترین تجربه ای ندارم....
یه نکته ی دیگه هم هست گول هیکل یغور زد وان رو نخورید حتما فایل های وئدو ئیش رو ببینید سه تا چهارتا ده تا...هر اندازه که تونستید و وقتش رو داشتید خواهید دید که در کمتر ویدویی عملکرد عمق زنی دستگاه رو به نمایش می گذارند یا اگر میذارند این عمق های که لورنز بهش شهره هست رو مطلقا نمیزنه(مجددا تاکید می کنم زد وان) خب قاعدتا عقل سلیم حکم می کنه بپرسید چرا این ویدوها اینجوریین؟جوابش فقط در کمی تفکر نهفته هست...
یه خواهش هم در پایان دوستان عزیز اگر تشریف می برید برای کاوش لطفا هر بنای باستانی رو با خاک یکسان نکنید باور کنید زیر پایه های پل چیزی نیست،رعایت کمی اخلاق و همچنین قدری تفکر در این حرفه به شدت حس می شه...

چهارشنبه 27 تیر1397 - 11:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

احسنت به شما ، بسیار عالی بود

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 13 مرداد1397 - 10:56am
مدیر سایت
مدیر سایت

مهدی نوشته است:
احسنت به شما ، بسیار عالی بود

بیشتر تولیدکنندگان نقطه زن در موقع فیلم برداری از مکان تست و نشان دادن نهایت برد سیستم از نهایت حساسیت و قدرت استفاده میکنن چون در این موقع نیاز به طی کردن مسافت زیادی نبوده و نزدیک چاله تست هستند به همین خاطر با توجه تنظیمات بالا و نهایی ، دستگاه بی ثباتی زیادی نمیکنه و سریع فلز رو توی چاله تست میکنن و فیلم میگیرن ، حالا خریدار که خبر از کلکهای تست نداره ، با خودش میگه واااای چه بردی داره ! ولی بعد از خرید خودش هرچقدر تست میکنه زیرخاک همچین بردی نمیتونه بگیره ! و هیچ سیستمی با ماکسیموم تنظیمات قدرتمندش نمیتونه روی خاک مدت زیادی رو با ثبات کاربکنه ، مگر اینکه تنظیم گراند اتومات قدرتمندی داشته باشه که باز هم این تنظیم از قدرت و برد نهایی کم میکنه .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 13 مرداد1397 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان عزیز، از دوستان کسی هست فلزیاب deepr x3 داشته باشه ممنون میشم اگه کسی داره اطلاع بده یه سوال مهم دارم

شنبه 16 شهریور1398 - 11:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان برای تمام سری هایz1 بخصوص۲۰۱۸ به بعد نیاز به اپدیت هست و در عملکرد تاثیر قابل لمس داره؟

شنبه 6 اسفند1401 - 2:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 488 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure