انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:08am

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 minediver2 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام تو انجمن های داخل ایران در باره این سری از فلزیابها از شرکت پالس دتکتور خیلی صحبت شده.من خودم مایندرایور رو ساختم.البته با تغییراتی که اقای ارش داده بودند.یعنی یه جورایی ترکیبی از چندتا دستگاه.باهاش بیرون هم رفتم هرچند چیزی نگرفتم اما هنوز که به ریشه حساسیت نشون نداده.هنوز هم فرصت نکردم تا لوپ بزرگتر رو بسازم و ببینم با این لوپ چقدر عمق داره.مدار کاملترش رو هم ظاهرا تو همون وبلاگ گذاشته.یکیمی سخت افزار و ظاهرا نرم افزار رو دچار تغییرات کرده.حتی یه فیلم هم گذاشته که در حالت برد خیلی کم فقط به طلا حساسیت نشون میده.اینم جمله خودش در مورد فیلم"سلام.این فیلم مربوط به فلزیاب کاوشگره.البته در حالت تفکیک و اونم در حالتی که فقط طلا رو سنس میکنه.فعلا تو این حالت یه انگشتر طلای سفید رو تو 12 سانت به راحتی سنس میکنه.قطر حلقه 2 سانته.و قطر کویل 35 سانت.اگه کویل کوچکتر باشه برد هم بیشتر میشه.دارم رو برد بیشتر کار میکنم و مطمئن باشید که برد رو هم در این حالت خیلی بیشتر از این افزایش میدم/اگه بتونم قطعات اصلی و نظامی رو گیر عالی میشه.ولی بدون اینها هم میشه برد رو بالا برد.اگه بتونم این مقدار رو به 30 سانت افزایش بدم اونوقت دیگه پرونده pi رو میبندم.پس بدونید میشه با pi تفکیک هم داشت .اونم فقط طلا.اما حالت دوم :(ازش فیم نگرفتم)مس+طلا+نیکل رو نسبت به سایر فلزات تفکیک میکنه و حتی الومینیوم و استیل رو هم به عنوان اهن میشناسه.در این حالت برد نسبت به حالت اول بیشتره.البته از این حالت دیگه فیلم نگرفتم.این فیلم رو به این خاطر اپ کردم تا به شما بگم که اگه یکمی رو همین دستگاه کار کنید میتونید برد دستگاه رو بیشتر کنید.این فیلم فقط جنبه آموزشی داره نه چیز دیگه "

سه شنبه 10 دی1392 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

vahiddanjer نوشته است:
سلام دوستان
من یه سری فایل در مورد همین بحث تو نت پیدا کردم ، لطفا اساتید نگاه بکنن و نظرشون رو بیان کنن، امیدوارم به دردتون بخوره

سلام آقا وحيد
اين فايلها رو از كدوم سايت دانلود كردين لطف ميكنين لينكش رو بزارين
ممنونم @};-

یکشنبه 19 بهمن1392 - 12:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Hzamido , mohsen@sat , Saeidpor2 و 156 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure