انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:42am

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 minediver2 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

مدار فلزياب

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 20 مهر1392 - 9:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اول میخواستم خدمت دوستان سلام عرض کنم.متاسفانه به خاطر گرفتاریها کمتر تو اینترنت سر میزدم.این سایت هم که متاسفانه فیلتره و فیل شکن هم که ماشالله سرعت رو حسابی میخوابونه.ولی به هر حال تونیستیم این مشکل رو هم حل منیم.
مایندرایور یکی از دستگاهاییه که به نظر من ارزش کار کردن داره البته اگه بتونید برنامه اون رو خودتون بنویسید که عالی میشه.اخه تو برنامه اون متاسفانه زمان نمونه برداری اصلی و زمان نمونه برداری پایه گراند باید اصلا جالب نیست.در ضمن اینکه این فلزیاب با 4 تا نمونه برداری 100% قابلیت تفکیک داره که تو برنامه ارائه حذف شده که البته قابل درکه.در کل بهترین قسمت مدار سخت افزار اونه که قدرت مانور بسیار بالایی واسه تغییر داره.و مثل مداراتی همچون گلد اسکن و یا دلتا خیلی از نظر سخت افزاری پیچیده نیست

یکشنبه 21 مهر1392 - 1:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

از بیان نظر کارشناسانۀ شما برادر عزیزم سپاسگذارم ، هدف رسیدن و کمک کردن به تمام دوستانی هست که توان خرید نقطه زن رو ندارن و باید با کمک هم یک مدار خاص که قابلیت کار و تغییرات رو داره بسازیم تا به موفقیت برسیم .. درپناه خدا

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 21 مهر1392 - 2:06pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
parsegade نوشته است:
اول میخواستم خدمت دوستان سلام عرض کنم.متاسفانه به خاطر گرفتاریها کمتر تو اینترنت سر میزدم.این سایت هم که متاسفانه فیلتره و فیل شکن هم که ماشالله سرعت رو حسابی میخوابونه.ولی به هر حال تونیستیم این مشکل رو هم حل منیم.
مایندرایور یکی از دستگاهاییه که به نظر من ارزش کار کردن داره البته اگه بتونید برنامه اون رو خودتون بنویسید که عالی میشه.اخه تو برنامه اون متاسفانه زمان نمونه برداری اصلی و زمان نمونه برداری پایه گراند باید اصلا جالب نیست.در ضمن اینکه این فلزیاب با 4 تا نمونه برداری 100% قابلیت تفکیک داره که تو برنامه ارائه حذف شده که البته قابل درکه.در کل بهترین قسمت مدار سخت افزار اونه که قدرت مانور بسیار بالایی واسه تغییر داره.و مثل مداراتی همچون گلد اسکن و یا دلتا خیلی از نظر سخت افزاری پیچیده نیست

با سلام خدمت دوستان محترم.اگه اشتباه نکنم آقای آرش برنامه این مدار رو از نو نوشته و با سخت افزار ماینر ترکیب کرده..کسی از دوستان از نتیجه کار خبر داره؟

یکشنبه 21 مهر1392 - 9:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر مشکلات برنامه مشخص هستش و کسی هست توی انجمن که بتونه از نظر نرم افزاری کمک کنه میشه دستگاه رو بهینه کرد و یک نقطه زن خوب برای دوستان باشه..

یکشنبه 21 مهر1392 - 9:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز برنامه نویسی این سری از دستگاهها کار سختی نیست.مدار من رو فکر نکنم کسی از دوستان اینجا ساخته باشه.خودم از نتیجه کار خودم راضی بودم.الان هم ورژن جدیدتری از برنامه رو نوشتم و رو مایندرایور پیاده کردم.البته این یکمی تو تفکیک ضعیفتر عمل میکنه اما از نظر برد بهتر از قبلی شده.فعلا دارم رو مدار کار میکنم و نتیجه که قطعی شد حتما در اختیار دوستان قرار میدم.و در ضمن دیگه مشکلات مدار قبلی مثل pcb و یا شماتیک رو نداره.البته تو یه تایپیک یه بحثی در مورد پراکندگی مدار تو انجمن بود که کاملا هم بجا بود.واسه همین فعلا نمیخوام مدار رو اپ کنم.منتظر یه نظم جدید تو انجمن هستیم

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

parsegade نوشته است:
دوست عزیز برنامه نویسی این سری از دستگاهها کار سختی نیست.مدار من رو فکر نکنم کسی از دوستان اینجا ساخته باشه.خودم از نتیجه کار خودم راضی بودم.الان هم ورژن جدیدتری از برنامه رو نوشتم و رو مایندرایور پیاده کردم.البته این یکمی تو تفکیک ضعیفتر عمل میکنه اما از نظر برد بهتر از قبلی شده.فعلا دارم رو مدار کار میکنم و نتیجه که قطعی شد حتما در اختیار دوستان قرار میدم.البته تو یه تایپیک یه بحثی در مورد پراکندگی مدار تو انجمن بود که کاملا هم بجا بود.واسه همین فعلا نمیخوام مدار رو اپ کنم.منتظر یه نظم جدید تو انجمن هستیم

parsegade عزیز ، با توجه به فرمایشات جنابعالی ، همانطوریکه خودتون هم در جریان هستید ، تا بحال یه مداری که جواب قانع کننده بده تو سایت وجود نداره ، بغیر از توباکس که مورد تائید اقا حمید هست ولی ساختنش مشکلات خاص خودشو داره ، با این اوصاف و با توجه به گفته های جنابعالی اگه صلاح میدونید جزئیات این مدار رو بزارید تو سایت ، تا کسانیکه تمایل دارن کار ساختشو شروع کنن ، و کم کم سایر مدارات از سایت حذف بشه ، تشکر

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:21pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان شب همه بخير
من هم با نظر آرتين عزيز موافقم
لطفا دوستاني كه تجربه اي توي اين زمينه دارن بقيه رو راهنمايي كنن تا همه بهره مند بشن.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

parsegade نوشته است:
دوست عزیز برنامه نویسی این سری از دستگاهها کار سختی نیست.مدار من رو فکر نکنم کسی از دوستان اینجا ساخته باشه.خودم از نتیجه کار خودم راضی بودم.الان هم ورژن جدیدتری از برنامه رو نوشتم و رو مایندرایور پیاده کردم.البته این یکمی تو تفکیک ضعیفتر عمل میکنه اما از نظر برد بهتر از قبلی شده.فعلا دارم رو مدار کار میکنم و نتیجه که قطعی شد حتما در اختیار دوستان قرار میدم.و در ضمن دیگه مشکلات مدار قبلی مثل pcb و یا شماتیک رو نداره.البته تو یه تایپیک یه بحثی در مورد پراکندگی مدار تو انجمن بود که کاملا هم بجا بود.واسه همین فعلا نمیخوام مدار رو اپ کنم.منتظر یه نظم جدید تو انجمن هستیم

ممنون که همکاری میکنید دوست عزیز..منتظریم

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز با اینکار دوباره همون مسائل مطرح شده بوجود میاد.یعنی من مدار رو آپ کنم بعد یه سری یسازن نتیجه نگیرن و .... مدار من هنوز تکمیل نیست و دارم روش کار میکنم.به محض اینکه کامل شد حتما در اختیار دوستان قرار میدم.اما بازم نظر من همونه که توی یکی از این تایپیکها گفته بودم .عین جمله رو همینجا هم میگم:"
ببینید تو همین سایت چندین نقشه وجود داره.اما خود کاربران همین سایت هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست.مثلا امروز یه نقشه آپ میشه بعد بدون اینکه بحثی بشه یا اینکه کسی اونو قبلا ساخته باشه،فورا چند نفر شروع میکنن اونو ساختن.بعد چند روز دیگه یه نقشه دیگه آپ میشه دوباره همون دوستان میرون سراغ نقشه جدید و یا اینکه همزمان شروع به تکمیل چند تا دستگاه میکنن.اینکار جز اینکه خودشون رو خسته و ناامید کنند و وقتشون رو بگیرند و دست اخر هم دلسرد بشن فایده دیگه ای نداره.ببینید خیلی از دستگاههایی که الان تو ایران فروخته میشه(چه دستساز داخلی و چه خارجیهای البته مدل جدید نه)نقشه اونها تو اینترنت موجوده و حالا شاید با کمی نواقص.و میشه با قیمت خیلی کمتر از اون چیزی که فروخته میشه ساخت.بازم تاکید میکنم دستگاههای جدید رو نمیگم.حالا من یه پیشنهاد دارم:دوستانی که تجربه ساخت یه دستگاه رو دارند حالا چه تجربی و چه علمی.نقشه دستگاهی که ساختند رو تو انجمن قرار بدند و اینکه بدون اغراق مزایا و معایب اون رو اعلام کنند.مثلا بردش چقدره،بالانس داره؟،و.... بعد مدیران انجمن مثل همین آقا حمید و سایر دوستان از بین مداراتی که آپ شده یکی رو انتخاب کنند و اونو به عنوان نقشه فلزیابی که قابل ساخته معرفی کنند و سایر نقشه ها رو از این قسمن انجمن پاک کنند تا از این همه پراکندگی و سردرگمی واسه دوستانی که زیاد تو الکترونیک یا ساخت دستگاه وارد نیستن جلوگیری بشه.با این کار تو قسمت فلزیابهای نقطه زن تمرکز همه رو یه مدل میره و میشه با کمک همدیگه به نتایج بسیار خوبی رسید و اینکه تا پرونده یه دستگاه بسته نشد ساخت دستگاه دیگه رو شروع نشه.و در طول ساخت یه پروژه هیچ نقشه دیگه ای تو این قسمت آپ نشه.اخه هر کی تو نت نقشه دیده اومده اونو آپ کرده."

یکشنبه 21 مهر1392 - 10:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure