انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 5:39pm

پاسخ به موضوع  [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 فلزیاب آنالوگ قوی md 
نویسنده پیغام

با سلام به همه دوستان بنده این دستگاه رو با طلا ونقره تست کردم با لوپ25سانت هردوشیی تقریبا به یک اندازه(به قطر تقریبا2سانت) در فاصله 25الی 27 سانتی بسیار عالی میگیره اما بالوپ 40حساسیت آن به اشیای کوچک کم میشه ولی به اشیا بزرگتر کمی بیشتر میشه. با تشکر :- \M/

جمعه 30 آبان1393 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

perzo1337 نوشته است:
با سلام به همه دوستان بنده این دستگاه رو با طلا ونقره تست کردم با لوپ25سانت هردوشیی تقریبا به یک اندازه(به قطر تقریبا2سانت) در فاصله 25الی 27 سانتی بسیار عالی میگیره اما بالوپ 40حساسیت آن به اشیای کوچک کم میشه ولی به اشیا بزرگتر کمی بیشتر میشه. با تشکر :- \M/

تبریک دوست عزیز.این مدار حساسیتش به طلا فوق العادست.ولی اگه یکم روش کار بشه میشه روش حذف اهن هم گذاشت و عمق رو هم زیاد کردهنوز وقت نکردم رو مدار کار کنم :( .اگه کار بدرد بخوری کردم تغییرات قرار میدم تا اعمال کنید. یا حق

جمعه 30 آبان1393 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
من هم فيبر اين مدار رو زدم و همه قطعات رو هم مونتا‍ز كردم تا فردا استارت ميزنم تا ببينم چي ميشه

دوشنبه 17 آذر1393 - 12:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mehdi 2014 نوشته است:
سلام
من هم فيبر اين مدار رو زدم و همه قطعات رو هم مونتا‍ز كردم تا فردا استارت ميزنم تا ببينم چي ميشه

ببینیم چیکار میکنی برادر ، منتظر نتایج شما هستیم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 17 آذر1393 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انگار این مدار هم داره خودش رو نشون میده ما منتظر نتایج دوستان هستیم
من تو تهران هم نزدیک به همین مدار رو تو یک فروشگاه دیده بودم که کریستال داشت و بالانسش هم اتومات بود ولی از فروشنده یادمه که پرسیدم گفت برای کاوش واقعی جواب نمیده

دوشنبه 17 آذر1393 - 6:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من هم این مدار رو راه انداختم ولی از نظر قدرت خیلی ضعیفه بیشتر از ۱ متر و نیم سنس نمیکنه ولی ثبات خوبی داره خیلی هم رو مدارش کار کردم از مقاومت ها گرفته تا ترانزیستور قدرت ولی بردش بیشتر از این نمیشه

جمعه 28 آذر1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان من هم این مدار رو راه انداختم ولی از نظر قدرت خیلی ضعیفه بیشتر از ۱ متر و نیم سنس نمیکنه ولی ثبات خوبی داره خیلی هم رو مدارش کار کردم از مقاومت ها گرفته تا ترانزیستور قدرت ولی بردش بیشتر از این نمیشه

نه عزیز من دستگاهی که الان دست من هست و هنوز تو جعبه نشده.عمقش با دلتا پالس خودم برابر هست.ولی ثباتش به مراتب عالی تر هست.دوست عزیز برای عمق بیشتر در این دستگاه حتما روی درایو ماسفتش کار کن چون در حالت عادی دیوتی سایکل درایو ماسفت60 میکرو ثانیه هست.اگه زیاد بشه عمقش زیادتر میشه اون چیزی که روی برد بورد بنده ازش نتیجه گرفتم خیلی بیشتر از 1.5 متر هست :D

جمعه 28 آذر1393 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز من دو سه مدل ترانزیستور قدرت رو مدار گذاشتم ولی باز به همون شکله قدرتش شما از چه ترانزیستور قدرتی استفاده کردین؟ من ۷۴۰با ۸۴۰ و ترانزیستور irf9640 و irfp460 رو تست کردم ولی مشکل هنوز پا برجاست فرکانس هم دارم سر لوپ سنس هم دارم ولی ضعیفه

جمعه 28 آذر1393 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehdi 2014 نوشته است:
سلام دوست عزیز من دو سه مدل ترانزیستور قدرت رو مدار گذاشتم ولی باز به همون شکله قدرتش شما از چه ترانزیستور قدرتی استفاده کردین؟ من ۷۴۰با ۸۴۰ و ترانزیستور irf9640 و irfp460 رو تست کردم ولی مشکل هنوز پا برجاست فرکانس هم دارم سر لوپ سنس هم دارم ولی ضعیفه

من از همون 740 استفاده کردم .دوست عزیز مثل اینکه منظور من متوجه نشدین...من گفتم روی درایو ماسفت باید کار کنید نه خود ماسفت :D درایو ماسفت همون قسمت TXهست که تقریبا دیوتی سایکلش 60 میکرو ثانیه هست من بطور ازمایشی اون قسمت تغیر دادم جواب خوبی گرفتم.ضمنن تنظیم دستگاه کمی سخته شاید از تنظیمتون هست

جمعه 28 آذر1393 - 5:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من همه پتانسیومتر ها رو خوب تنظیم کردم ولی روی درایور کاری نکردم فعلا چشم اون رو هم انجام میدم نتیجه رو اعلام میکنم

جمعه 28 آذر1393 - 10:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , Taaak و 127 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure