انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 12:17am

پاسخ به موضوع  [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 فلزیاب آنالوگ قوی md 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بینا جان سلام. این مدار حساسیتش به طلا خیلی خوبه.برد زیادی نداره من دیروز اینو بردم بیرون برای تست.ولی چنگی بدل نزدچون زمینی که تستش کردم قبرستون گبری بود خیلی الودگی داشت اصلا نتونستم خوب تستش کنم ولی توی خونه تستش کردم یه حلقه طلا رو 25 تا 30 سانت میزد ویه سینی استیل 40*40 وتوی فضای باز 1.50 میزد اگه واقغا نظر منو بخاین میگم تمام این مدارات بدرد کاوش نمی خورن از اون 12000 بگیر تا این مدار فقط یه مدار نظرم وخیلی جلب کرد اون هم مدار ساشو هستش که فیبرشو زدم ولی جواب نگرفتم دوستان هیچ کس حتی زحمت کمک کردن به سرشون نزد که بخان این مدار وبسازن یا لااقل کمکی بهم کرده باشن من درخدمتون هستم اگه بی سی بی مدار و هم خاستین براتون میزارم

جمعه 28 شهریور1393 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرتضی جان نيکی و پرسش شما پی سی بی رو بزار شايد فرجی شد

سه شنبه 1 مهر1393 - 2:45pm
مدیر سایت
مدیر سایت

HOSSEIN447 نوشته است:
بینا جان سلام. این مدار حساسیتش به طلا خیلی خوبه.برد زیادی نداره من دیروز اینو بردم بیرون برای تست.ولی چنگی بدل نزدچون زمینی که تستش کردم قبرستون گبری بود خیلی الودگی داشت اصلا نتونستم خوب تستش کنم ولی توی خونه تستش کردم یه حلقه طلا رو 25 تا 30 سانت میزد ویه سینی استیل 40*40 وتوی فضای باز 1.50 میزد اگه واقغا نظر منو بخاین میگم تمام این مدارات بدرد کاوش نمی خورن از اون 12000 بگیر تا این مدار فقط یه مدار نظرم وخیلی جلب کرد اون هم مدار ساشو هستش که فیبرشو زدم ولی جواب نگرفتم دوستان هیچ کس حتی زحمت کمک کردن به سرشون نزد که بخان این مدار وبسازن یا لااقل کمکی بهم کرده باشن من درخدمتون هستم اگه بی سی بی مدار و هم خاستین براتون میزارم

با تشكر از بيان تجربيات شما برادر عزيز
پيرو فرمايش دوست خوبمون آقا آرش شما لطف كنيد اطلاعاتي كه داريد و منجمله عكس مداري كه ساختيد بصورت واضح در اين بخش قرار بديد تا دوستان و اساتيد روي مدار و بيشتر كردن برد دستگاه كار بكنن . متشكريم انشاا.. كه نتيجه بخش باشه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 1 مهر1393 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا مهدی عزیز سلام.هر کاری کردم فایل برتئوس رو بزارم نتونستم چون روش عکس قفل داشت فقط فایل بی دی اف شو براتون کذاشتم با عکس مدار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 1 مهر1393 - 10:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

تشکر دوست عزیز ، زحمت کشیدید ، دوستانی که مدارات حساس به طلا میخوان البته برای عمق سطحی میتونن استفاده کنن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 مهر1393 - 9:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و درود .
دوست عزیز حسین جان بجای ترانزیستور کنار اون اپتو کوپلر 4N35چی گذاشتین من هرچی گشتم اون ترانزیستور گیر نیاوردم .اخه خیلی وقته این مدار ساختم ولی تنظیمش نکردم .گفتم ببینم میشه کمک کنید.برا تنظیمات فکر کنم نیاز به اسکوپ هست درسته؟
ضمنن من فایل پروتیوس هم دارم اگه خواستین می زارم تو سایت.اگه دوستان کمک کنن این مدار هم کامل بشه خوبه .چون برا مبتدی ها واقعا مدار خوبیه.

شنبه 19 مهر1393 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به جای اون میتونی از cny17 هم کمک بگیری فقط از دیتا شیت استفاده کن موفق باشی

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 19 مهر1393 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
سلام به جای اون میتونی از cny17 هم کمک بگیری فقط از دیتا شیت استفاده کن موفق باشی
.

بهرام جان فداتشم داداش اون اپتو کوپلره تو میگی که میشه بجای 4N35 استفاده کرد.من ترانزیستور بغلش گفتم که اسمش بودMPSA70.همون Q2هستش.
در کل ممنون از اینکه پاسخ دادین.
موفق و سربلند باشید . یا حق

شنبه 19 مهر1393 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز. این مدار .مدار خوبی هستش ترانزیستور رو هر ترانزیستور مثبت وات بایین میتونی بزاری 2n5401 میتونی بزنی همون حالتی که گذاشتم بزارش. این مدار حساسییتش به طلا خیلی خوبه موقع تنظیم بگو کمکت کنم من البته بدون اسکوب تنظیمش کردم. هرکمکی خواستی در خدمتم

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینهم.عکس تکمیل شده اگه باز سوالی داشتی در خدمتم

یکشنبه 20 مهر1393 - 1:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 91 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman و 82 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure