انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:19am

پاسخ به موضوع  [ 91 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی
 فلزیاب آنالوگ قوی md 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من امروز داشتم تو سایت هاگشت میزدم که یهو این فلزیاب به چشم خورد از استاد حمید هم میخوام نظرشو در مورد این فلزیاب بگه فایلشو هم گذاشتم کامل

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 6 مهر1392 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه امکان داره دوستان هم نظرشونو بگن در مورد این فلزیاب اگه ارزش ساخت روداره روش کار کنیم چیز مشکلی نیست pcb شو که نگاه میکردم دیدم خیلی ساده اگه از brn قوی تر باشه که فک میکنم هست باید ارزش ساخت داشته باشه

یکشنبه 6 مهر1392 - 12:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

mojtaba gold نوشته است:
اگه امکان داره دوستان هم نظرشونو بگن در مورد این فلزیاب اگه ارزش ساخت روداره روش کار کنیم چیز مشکلی نیست pcb شو که نگاه میکردم دیدم خیلی ساده اگه از brn قوی تر باشه که فک میکنم هست باید ارزش ساخت داشته باشه

سلام
این همون مدار فلزیاب انالوگ با برد 3 متر میباشه مدار کاملیه بدون تفکیک نفوذ پذیری تو خاک هم عالیه ولی بردش کمه با نمره سیم 0.3 با لوپ 25 سکه 50 تومانی را 25تا 27 سانت سنس میکنه این مدار فقط به درد مناطق گرم میخوره چون به شدت به سرما حساسه تمام قطعات و pcb این مدار عین فایله بدون هیچ تغییری جواب میده پایداریش هم خوبه

یکشنبه 6 مهر1392 - 1:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز ممنون از لطف شما پس میشه روش حساب کرد برای ساخت ؟ فقط مونده نظر استاد حمید اگه مورد قبول باشه من خودم شروع به ساخت میکنم دیگه تفکیک به نظر من فایده نداره وقتی بیشتر فلز یاب های تفکیک دار تا 1 متر یا 1 متر و نیم میتونن تفکیک کنن به درد نمیخوره چون جنس با تجربه ای که من دارم و خیلی جا ها رفتم تو 3 متر یا 4 متره پس دیگه باید دنبال تفکیک نباشیم نظر من اینه ما که شانس نداریم تو 1 متر جنس در بیاریم پس بهتره به فکر تفکیک نباشیم

یکشنبه 7 مهر1392 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mojtaba gold نوشته است:
سلام دوست عزیز ممنون از لطف شما پس میشه روش حساب کرد برای ساخت ؟ فقط مونده نظر استاد حمید اگه مورد قبول باشه من خودم شروع به ساخت میکنم دیگه تفکیک به نظر من فایده نداره وقتی بیشتر فلز یاب های تفکیک دار تا 1 متر یا 1 متر و نیم میتونن تفکیک کنن به درد نمیخوره چون جنس با تجربه ای که من دارم و خیلی جا ها رفتم تو 3 متر یا 4 متره پس دیگه باید دنبال تفکیک نباشیم نظر من اینه ما که شانس نداریم تو 1 متر جنس در بیاریم پس بهتره به فکر تفکیک نباشیم

دوستان مطلبی رومیخواستم بگم چندوقت پیش که تواینترنت گشت میزدم یکی ازسایتهانقشه این فلزیابوباعنوان "فلزیاب حرفه ای بابرد3متر"برای فروش گذاشته بودبنظرم که بایدعملکردش خوب باشه مخصوصاثباتش ضمنااین فلزیاب باسیم پیچ تخت وبااستفاده ازپتانسیومترهای مولتی ترن وخازنهای تانتانیوم بهترین عملکردومیتونه داشته باشه

سه شنبه 9 مهر1392 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
mojtaba gold نوشته است:

دوستان مطلبی رومیخواستم بگم چندوقت پیش که تواینترنت گشت میزدم یکی ازسایتهانقشه این فلزیابوباعنوان "فلزیاب حرفه ای بابرد3متر"برای فروش گذاشته بودبنظرم که بایدعملکردش خوب باشه مخصوصاثباتش ضمنااین فلزیاب باسیم پیچ تخت وبااستفاده ازپتانسیومترهای مولتی ترن وخازنهای تانتانیوم بهترین عملکردومیتونه داشته باشه

سلام اين مدار رو چند سال پيش تو انجمن fmadar كه ديگه الا نيستش يادمه ديدم يكي از آي سي هاش گير نيومد ناياب بود اول بايد ديد قطعاتش راحت گير مياد يا نه.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 10 مهر1392 - 8:36am

سلام دوست عزیز آی سی icl7621 بود که نایابه پایا الکترونیک جمهوری داره قیمتش 3500 تومانه

چهارشنبه 10 مهر1392 - 3:56pm

بجای ld1085 میتونی 7812 بزاری ولی باید پایه هاشو تغییر بدی

چهارشنبه 10 مهر1392 - 3:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز. من این مدارو ساختم جواب گرفتم ولی تنظیمش خیلی سخته

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 25 شهریور1393 - 10:23pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حسین جان لطفا تستهایی که گرفتی نتیجه اش رو بگو.
فرکانس کاری دستگاه چقدره ؟ ثباتش و لوپش چطوریه؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 7:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 91 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure