انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 4:59am

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 دعوت به همکاری جهت ساخت فلزیاب قدرتمند sd2000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

باز هم که بحث به هاشیه کشیده شد دوستان بیخیال ما اینجایی که یک مدار نقته زن خوب با کمک هم بسازیم نه اینکه بحث بیخودی بکنیم.حالا اگه آقا حمید میگن خوب نیست که بیخیال بریم دنبال یک مدار دیگه

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:13am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقايوني كه قصد اختشاش انجمن رو دارن براي آخرين بار تذكر داده ميشه در صورت عدم رعايت نظم در انجمن از عملكرد شما جلوگيري خواهد شد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 25 مهر1392 - 2:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
آقايوني كه قصد اختشاش انجمن رو دارن براي آخرين بار تذكر داده ميشه در صورت عدم رعايت نظم در انجمن از عملكرد شما جلوگيري خواهد شد

مهدی جان شما فقط بلدی پستهای بنده رو شیفت دلیت کنی :) فکر میکنین با این کار همه چیز درست میشه ؟؟ شما چرا؟

تا این موضوع حل نشه من کنار نمیکشم. مگر منطقی در کار باشه

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

جمعه 26 مهر1392 - 8:08am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام
جناب كوروش بنده شمارو دوست دارم و به شخصيت و منطق شما هم احترام ميگذارم چون هدفتون پيشرفت اهداف انجمن و دوستان عزيزمون بوده ، ولي برادر عزيزم شما و تمامي دوستان براي حفظ اين انجمن و محيط دوستانه و پربار كردن مطالب علمي سهميم هستيد و انتظار بيشتر از شما ميره ! لذا ، بنده طي تذكر گذشته از شما درخواست آرامش كرده بودم از طرف اين انجمن ؛ متأسفانه رفتارها و نگرش و بيان گفتاري هر شخصي بيانگر شخصيت اون شخص بوده ، بنده مجدداً تقاضا دارم به فكر اهداف مثبت و علمي محيطهاي اين انجمن باشيد و گفتارهاي غير علمي رو كنار بگذاريد و محيط رو به حاشيه بچه گانه تبديل نكنيد . از اينكه به قوانين انجمن احترام گذاشته از طرف سايت فلزجو تشكر مي كنيم .
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 26 مهر1392 - 11:04am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
kooroshxfx نوشته است:
مهدی نوشته است:

مهدی جان شما فقط بلدی پستهای بنده رو شیفت دلیت کنی :) فکر میکنین با این کار همه چیز درست میشه ؟؟ شما چرا؟

تا این موضوع حل نشه من کنار نمیکشم. مگر منطقی در کار باشه

سلام
دوست عزیز من چیزی رو خراب نکردم که بخوام درست کنم.شما مشکلت و با بنده با پیام خصوصی عنوان کن منم منطقی جوابت میدم.اگه قصد کلاهبرداری یا نیت شومی داشتم عین جملاتم رو رو سر در این انجمن تایپ کن...امیدوارم این آخرین بحث غیر علمی تو این تایپیک باشه.

جمعه 26 مهر1392 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
سلام
جناب كوروش بنده شمارو دوست دارم و به شخصيت و منطق شما هم احترام ميگذارم چون هدفتون پيشرفت اهداف انجمن و دوستان عزيزمون بوده ، ولي برادر عزيزم شما و تمامي دوستان براي حفظ اين انجمن و محيط دوستانه و پربار كردن مطالب علمي سهميم هستيد و انتظار بيشتر از شما ميره ! لذا ، بنده طي تذكر گذشته از شما درخواست آرامش كرده بودم از طرف اين انجمن ؛ متأسفانه رفتارها و نگرش و بيان گفتاري هر شخصي بيانگر شخصيت اون شخص بوده ، بنده مجدداً تقاضا دارم به فكر اهداف مثبت و علمي محيطهاي اين انجمن باشيد و گفتارهاي غير علمي رو كنار بگذاريد و محيط رو به حاشيه بچه گانه تبديل نكنيد . از اينكه به قوانين انجمن احترام گذاشته از طرف سايت فلزجو تشكر مي كنيم .
@};-

شما در گذشته از بنده درخواست ارامش کردین ، اما من به شما گفتم در صورتی که به دوستان کمک بشه سکوت میکنم

و شما فرمودین که رایزنی میکنین و مشکل رو حل خواهید کرد

اما الان چند هفته ای از اون صحبتمون میگذره ولی به اون کاربر یا کاربران کمکی نشده

شما چرا به کسانی که مداری رو در سایت قرار میدن و میگن بساز بساز خوبه فلانه..... بعد معلوم میشه مدار کامل نیست و یه سریا رو سره کار میزارن تذکر

نمیدی . مهدی جان تذکر نمیدی که هیچ ..!! تشکر هم میکنین [-X سندش در تایپیکsx500 موجوده

من کاملا در جریان تلاشهای مفید شما هستم و میدون زحمتهای زیادی کشیدید. من از شما تعجب میکنم تا شخصی میاد اعتراض میکنه بهش میگین

اختشاشگر.آخه خوده شما هم از نیت من با خبر هستین اینطور صحبت میکنین وای به حال دیگران!!!

الان هم باز صحبت گذشته رو تکرار میکنم تا زمانی که به کاربر یا کاربرانی که اون مدار رو ساختن به هر صورت که خودتون میدونین کمک نشه بنده اینجا

خدمتتون هستم وکنار نمیکشم حالا با هر لفظی که شما بنده رو خطاب میکنین (اختشاشگر)

اینطور نیست که هرکسی بیاد شیکو مجلسی کاربرا رو سره کار بزاره بعد خودشم توو تیم ما بدونه و شما هم ازش تشکر کنین ما هم ساکت بشینیم

سماغ بمکیم

شنبه 27 مهر1392 - 10:37am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان خواهشنا دیگه بسه ، اقا حمید و تمام دوستانیکه وارده کارن ، بنده قصد دارم که ساخت این مدار sd2000 رو شروع کنم ، دو تا مشکل در اول راه وجود داره ، اولی نبود فایل پروتل برای چاپ pcb و دومی قطعات مشابه ، قطعاتی که پیدا نمیشه خواهشنا همکاری کنید در ضمن چرا تو عکس مدار که موجوده تو سایت دوتا فیبر جدا از هم هست ، کسی در این مورد اطلاعاتی نداره؟

شنبه 27 مهر1392 - 2:43pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین جان تو رو خدا شما اینو نساز! :(( :D شما که توی مدارات دیگه هم به سختی موفق میشی اگر بشی تازه! :D این یکی دیگه اصلا کار شما نیست! بنده هم طرف اینجور مدارات نمیرم. یک نفر باید باشه که خیلی وارد باشه و واقعا انرژی و وقت و هزینه و انگیزه لازم رو برای ساخت چنین مداری داشته باشه. سختی های مسیر ساخت رو طی بکنه بلکه بتونه چراغ راه بقیه بشه!
ضمنا از کوروش و کرمی عزیز هم خواهش میکنم این بحث شخصی بین خودشونو خاتمه بدن! هر چی هست ببرین خصوصی. مشکلی هم واقعا باشه اینجوری توی قسمت عمومی حل نمیشه که هیچ ؛ فقط باعث هرج و مرج میشه! حداقل اگر به منافع عمومی انجمن علاقه مند هستین ؛ منفعت و منظور شخصی خودتون رو به منافع عمومی اینجا تقدم ندین.

شنبه 27 مهر1392 - 3:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
ارتین جان تو رو خدا شما اینو نساز! :(( :D شما که توی مدارات دیگه هم به سختی موفق میشی اگر بشی تازه! :D این یکی دیگه اصلا کار شما نیست! بنده هم طرف اینجور مدارات نمیرم. یک نفر باید باشه که خیلی وارد باشه و واقعا انرژی و وقت و هزینه و انگیزه لازم رو برای ساخت چنین مداری داشته باشه. سختی های مسیر ساخت رو طی بکنه بلکه بتونه چراغ راه بقیه بشه!
ضمنا از کوروش و کرمی عزیز هم خواهش میکنم این بحث شخصی بین خودشونو خاتمه بدن! هر چی هست ببرین خصوصی. مشکلی هم واقعا باشه اینجوری توی قسمت عمومی حل نمیشه که هیچ ؛ فقط باعث هرج و مرج میشه! حداقل اگر به منافع عمومی انجمن علاقه مند هستین ؛ منفعت و منظور شخصی خودتون رو به منافع عمومی اینجا تقدم ندین.

چشم حمید جان ولی این قضیه منافع من رو به دنبال نداره

من فقط گفتم که اون شخصی که مدار جناب کرمی رو ساخته ایشون اطلاعات بدن اونم به صورت پیام خصوصی یا هر چیز دیگه تا اون بنده های خدا مدارشون

کامل بشه، همین ، درگیری من با ایشون بخاطر منفعت شخصی نیست تکرار میکنم

شنبه 27 مهر1392 - 3:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید جان ، توباکس که ساختم ، جواب داد ، مشکل حمل ونقل بود ، وانت گیرم نیومد :D ، بی ار ان ساختم ، خوب هم کار میکنه ، با این برد بدرد بیرون نمیخوره ، زمین شناسی هم که ساختم ، مشکل فایل هگز رو هم کسی نتونست برام حله کنه ، خیلی روش کار کردم ولی حل نشد ، احتمال زیاد از پرگرامر باید باشه ؟ خوب اینجا کسی بداد ما نمیرسه که ، فقط شده میدون جنگ ، باید خودمون دست بکار بشیم ، تا بحال خیلی ها اومدین ، از روی بظاهر دوستی مداری گذاشتن و وسط راه گذاشتن رفتن یا یهو یادشون اومد که این اطلاعات ازنوع کاملا سری و طبقه بندی شده هست از گفتنش معذور شدن، ما بی خبر هی هزینه کردیم هزینه کردیم ، اخرش هیچ ، شدیم مسخره خاص و عام ، خدایش با این همه قطعه که دارم تو خونه میشه یه مغازه کوچیک الکترونیکی بزنم ، سر درش بنویسم ارتین اجمد :( شما میتونی برای طراحی pcb این مدار کمکی بکنی ؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 27 مهر1392 - 3:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mzzzzzzz و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure