انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:18am

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 دعوت به همکاری جهت ساخت فلزیاب قدرتمند sd2000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
دوستان این مدار جزء بهترینهای سیستم های نقطه زن بوده شکی درش نیست ، اگر با همت مضاعف همه دوستان و منجمله برادر عزیز مهندس کرمی ساخته بشه و نتیجه بده مطمئناً همه رو از عملرد خودش راضی خواهد کرد ، برای رسیدن به بهترینها اگر پول زیاد دارید خوب میتویند بهترین سیستم هارو خریداری کنید ولی اگر مثل بنده کارگر هستید باید با تحمل سختیهای بیشتری به یک نقطه زن خوب دست پیدا کنید ، این سیستم ارزش ریسک داره و قابلیتهایی داره که مهندس کرمی بعدها به اونها اشاره خواهند نمود . در پناه حق @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 23 مهر1392 - 9:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا من هم تعمیرکار موبایل هستم واسه مونتاژ میتونم کمکتون کنم

سه شنبه 23 مهر1392 - 12:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

2xboys نوشته است:

اگه این مدار مورد تائید هست ، خوب عالیه ، با همکاری اساتیدی چون اقا حمید ، اقای کرمی و سایر دوستان میشه این مدار رو راه انداخت ، تنها مشکل این مدار تا به اینجا فیبر دو رو اون هست که برای بچه های شهرستانی مشکل سازه ، میشه این فیبر رو از حالت دور رو به تک رو تبدیل کرد و اون وقت فیبر ها رو میشه با سیم بهم اتصال داد ، ایا این کار شدنیه ؟ تشکر

سه شنبه 23 مهر1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
2xboys نوشته است:

اگه این مدار مورد تائید هست ، خوب عالیه ، با همکاری اساتیدی چون اقا حمید ، اقای کرمی و سایر دوستان میشه این مدار رو راه انداخت ، تنها مشکل این مدار تا به اینجا فیبر دو رو اون هست که برای بچه های شهرستانی مشکل سازه ، میشه این فیبر رو از حالت دور رو به تک رو تبدیل کرد و اون وقت فیبر ها رو میشه با سیم بهم اتصال داد ، ایا این کار شدنیه ؟ تشکر

سلام جناب آرتین عزیز مشکل فیبر دو رو فکر نکنم نشه حل کرد جناب محمد از دوستشون قیمت گرفتن فیبر دو رو بزنن برای این مدار 25 تومن که به نظر بنده منصفانه هست فقط فایل پروتوس نداره
تبدیل فیبر دو رو به تک رو هم کمی مشکله و وقت بیشتری میگیره و امکان خطا هم درش هست به نظرم اگر این مدار به صورت دو رو ساخته بشه بهتره فقط مشکل قطعاتش هست که کسی پایه نشده بره دنبالشون(خودم به یه دوستی سپرده بودم چند تایش رو میشه از تهران پیدا کرد که تو صفحه 2 اینجا زدم کدوم فروشگاهها دارن و الباقی رو سفارش داد)

سه شنبه 23 مهر1392 - 3:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

saman2 نوشته است:
ارتین نوشته است:
2xboys نوشته است:

سلام جناب آرتین عزیز مشکل فیبر دو رو فکر نکنم نشه حل کرد جناب محمد از دوستشون قیمت گرفتن فیبر دو رو بزنن برای این مدار 25 تومن که به نظر بنده منصفانه هست فقط فایل پروتوس نداره
تبدیل فیبر دو رو به تک رو هم کمی مشکله و وقت بیشتری میگیره و امکان خطا هم درش هست به نظرم اگر این مدار به صورت دو رو ساخته بشه بهتره فقط مشکل قطعاتش هست که کسی پایه نشده بره دنبالشون(خودم به یه دوستی سپرده بودم چند تایش رو میشه از تهران پیدا کرد که تو صفحه 2 اینجا زدم کدوم فروشگاهها دارن و الباقی رو سفارش داد)

خوب ، پس مشکل فیبر دور رو حل شدنیه ، حالا اقا حمید یه لطف کنن درباره این مدار یه نظری بدن عالی میشه ، و دوستانیکه وارد کار هست ، مشابه قطعات رو هم بزارن ، تشکر

سه شنبه 23 مهر1392 - 6:05pm
مدیر کل
مدیر کل

ارتین جان دقت کنین در پستهای ابتدایی بنده نظر خودم رو عرض کردم!
ولی بابت ساختش اگر از من میپرسین ؛ با توجه به شناختی که از دوستان و توانایی فنیشون دارم فکر نمیکنم حتی درصد کوچکی از بچه ها موفق به ساخت این فلزیاب بشن! تازه این در صورتی هست که مدار بخودی خود هیچ ایرادی نداشته باشه وگرنه که هیچی!
بهرحال در این زمینه یک خط شکن نیاز هست که خودش بسیار وارد به ساخت باشه و بتونه به جواب برسه و بعد سایر دوستان رو هم راهنمایی بکنه.
در مورد ارزش خود مدار هم صحبت کردیم. یکی از فلزیاب های خوب ولی با تکنولوژی 20 سال پیش هست که برای طلا هم بهینه شده و نسبت به املاح حساسیت کمی داره. اما از نظر قدرت نسبت به فلزیاب های متعارف نباید انتظار قدرت خیلی بیشتر داشته باشین. چون سیستم فلزیابی کلا یک چارچوب و محدودیت مشخصی داره.

سه شنبه 23 مهر1392 - 10:52pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
حمید نوشته است:
ارتین جان دقت کنین در پستهای ابتدایی بنده نظر خودم رو عرض کردم!
ولی بابت ساختش اگر از من میپرسین ؛ با توجه به شناختی که از دوستان و توانایی فنیشون دارم فکر نمیکنم حتی درصد کوچکی از بچه ها موفق به ساخت این فلزیاب بشن! تازه این در صورتی هست که مدار بخودی خود هیچ ایرادی نداشته باشه وگرنه که هیچی!
بهرحال در این زمینه یک خط شکن نیاز هست که خودش بسیار وارد به ساخت باشه و بتونه به جواب برسه و بعد سایر دوستان رو هم راهنمایی بکنه.
در مورد ارزش خود مدار هم صحبت کردیم. یکی از فلزیاب های خوب ولی با تکنولوژی 20 سال پیش هست که برای طلا هم بهینه شده و نسبت به املاح حساسیت کمی داره. اما از نظر قدرت نسبت به فلزیاب های متعارف نباید انتظار قدرت خیلی بیشتر داشته باشین. چون سیستم فلزیابی کلا یک چارچوب و محدودیت مشخصی داره.

اگر با این تفاسیر باشه بهتر که این رو بیخیال بشیم و وقتمون رو روی یه مورد دیگه بزاریم که هم بتونه جوابگوی توقعات و نیازها باشه و همه بتونن اون رو درست کنن، ببینیم نظر بقیه دوستان چیه!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

چهارشنبه 23 مهر1392 - 12:34am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام
دوستان توجه کنن که هدف ما موفقیت برای رسیدن به یه نقطه زن درست حسابی هستش..تجربه و سواد مهندس حمید هم که مثال زدنیه و همیشه راهنماییشون در جهت موفقیت بوده پس باید ی نتیجه گیری کلی گرفت و ی تصمیم قطعی در جهت ساخت ی نقطه زن گرفته بشه که تقریبا نیاز همه رو برطرف کنه :-? منم هم نظر دوستان گلم هستم هدف من هم چیزی خارج از خواسته های دوستانمون نیست :-* :ymhug:

چهارشنبه 24 مهر1392 - 11:46pm
استادیار
استادیار

دوست عزیز مدارsx500خیلی راحتتر از 12 رگولاتور ساخته میشه که من وسط کار 12 رگولاتورگذاشتمش در مقایسه با 12 رگولاتور قدرتمندتر وساده تر هستش.من به خاطر عدم نتیجه دوستان از مدار 12 رگولاتور گذاشتمش کار بدی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D در مورد در اختیار داشتن مدار هم باید عرض کنم که با خط خودم از روی دستگاه ساخت خودم برای دوستان طرح و آماده کردم به دوستان هم عرض کردم که من 4 عدد مدار ویومتر رو حذف کردم و به جاش میتر گذاشتم دوستان بحث تفکیک مدار و وسط کشیدن که به خاطر مسائل مربوط به 12 رگولاتور که بعضی آقایون قصد سرمایه گذاری روی این مدار و داشتن و به تاخیر انداختم و بارها به دوستانی که مدار و ساختن عرض کردم که روی مدار مانور بدن و نکات مبهمش و کشف کنن ولی متاسفانه بعضی اقایون توجه نکردن بعضی هم مثل آقای مقدسی تو کارشون موفق بودن...خدا رو شاهد میگیرم هدف من از مدار sxفقط وفقط کمک به دوستان تو بحث12 رگولاتور بود و بس... که متاسفانه دوستان فکر میکنن من بخاطر پول یا....جزئیات مدارو نمیگم من بهترین vlfبهترین پالسی و نقطه زن و دارم و اصلا احتیاجی به این نوع مدارات ندارم و درامدم هم رو ساخت تابلوهای خازن اصلاح ضریب قدرته اصلا وقت کار روی فلزیاب ندارم ..تو این انجمن هم از مسائل ردیابی و ردیاب و باستانشناسی استفاده های زیادی کردم و وظیفه دونستم که در حد توانم اگه بتونم به دوستان کمک کنم...به مهندس حمید هم بابت پروژه ردیابشون تبریک میگم بعد تهیه ردیاب تمام کشفیات و دونه به دونه تو انجمن میذارم که دوستان قدر تفکرشون و بدونن... ;)

پنج شنبه 24 مهر1392 - 1:09am
استادیار
استادیار

آقا کوروش ظاهر و باطن مشخصه ..هر مداری که من آپ کردم کارکردش و دیدم وهم معایب و مزایاش و ذکر کردم .اگه نکته مبهمی هم داشته از اول ذکر کردم ...من با مدارات زیادی سر و کله زدم و با دستای خودم تست گرفتم کلکسیونی هم از مدارات فلزیاب دارم که متاسفانه جوری متهم شدم که جای برای تبادل اطلاعات نموندش :D از دوستان هم خواهش میکنم بحث مسائل حاشیه ای رو قطعش کنن. @};- @};- @};- :-* :-* :-*

پنج شنبه 25 مهر1392 - 8:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure