انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:02am

پاسخ به موضوع  [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 دعوت به همکاری جهت ساخت فلزیاب قدرتمند sd2000 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
pouya83 نوشته است:
چندتا عکس از مدار.

SD2200 v2
پیوست:
2013-09-12 01.01.42-1.jpg

پیوست:
2013-09-12 01.05.48-1-1.jpg

دوست عزیز عکس فوق مربوط به مدار sd2200 هستش که شباهت زیادی با مدار gpx3500داره منم سر این ماه به امید خدا به صورت جدی رو این مدار کار خواهم کرد..از نظر لوپ هم متاسفانه من هیچ جیزی رو نمیتونم دانلود کنم اگه آقا رضا لطف کنن ی عکس از لوپ پیشنهادی بذارن کارمون راحتتر میشه.مرسی :)

دوشنبه 22 مهر1392 - 6:39pm

سلام دوستان عزیز خسته نباشید من یه پیشنهاد دارم اگر به سرمایه گذار برای تولید زیاد احتیاج بود من میتونم کمک کنم ممنون

دوشنبه 22 مهر1392 - 8:36pm
استادیار
استادیار

دوست عزیز اینجا ی محل علمی هستش فک نکنم کسی از دوستان راضی به تجارت این محصول باشه...هدف پیدا کردن ی نقطه زن کارامده که افراد انجمن از این بلاتکلیفی در بیان ...از حسن توجه تون سپاسگذارم امیدوارم موفق باشین

دوشنبه 22 مهر1392 - 9:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

موافقم جناب كرمي ، البته حسن نيت دوست عزيزمون هم قابل تقدير بوده ، برادران عزيز لطفاً با جناب كرمي همكاري لازم رو داشته باشيد تا اين سيستم به سرانجام برسه ، مطمئناً مدار بسيار كارآمد و مطمئني بوده كه نظر خيلي هارو به خودش جلب خواهد كرد و در عمل راضي كننده خواهد بود .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 22 مهر1392 - 9:41pm
استادیار
استادیار

پست Re:
pagan نوشته است:
اساتید محترم یک سئوال داشتم آیا مدار smd بازدهی بهتری داره؟

دوست عزیز قطعات smd مصرف انرژیش کمتره

دوشنبه 22 مهر1392 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنظر من دستگاه بسیار پیچیدهایی هستش اقا روی بی ار ان دوماه موندیم همین الان هم رو سندبانک مشکل داریم دستگاه به اون واضعی کلی مکافات داشت بنظرمن الکی مغرتون روروی چیزهای نشد نزارین مبخشیدها من هم مدار تا دلتون بخواد ساختم همون اولی رو ساختم پدرم درامد چه برسه فیبر دورو بزنیم این جور دستگاهها تجاری هستند اگه فیبرشون لوبره برای بازار گرمیه میخوان اوازه اش تو بازار بمونه اسمی در کنه

دوشنبه 22 مهر1392 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
مقدسی نوشته است:
بنظر من دستگاه بسیار پیچیدهایی هستش اقا روی بی ار ان دوماه موندیم همین الان هم رو سندبانک مشکل داریم دستگاه به اون واضعی کلی مکافات داشت بنظرمن الکی مغرتون روروی چیزهای نشد نزارین مبخشیدها من هم مدار تا دلتون بخواد ساختم همون اولی رو ساختم پدرم درامد چه برسه فیبر دورو بزنیم این جور دستگاهها تجاری هستند اگه فیبرشون لوبره برای بازار گرمیه میخوان اوازه اش تو بازار بمونه اسمی در کنه

من هم با جناب مقدسی هم عقیده ام، دوستانی که میخوان انرژیشونو روی این مدار بذارن ،جدای از مشکلات ساخت،آیا اطلاعاتی در مورد کویل این مدار دارند؟
آیا کسی تا حالا کویل این مدار رو باز کرده ببینه از چه سیمی در آن استفاده شده؟
اگه تونستید کویل اونو بسازید در مرحله بعد سراغ خود مدار برید، چون کویلش فوق العاده حساسه و اصلا به فکر این نباشید که اونو بسازید.
به هر حال اگه کسی اطلاعات درست وکاملی در مورد کویل این مدار اعم از سایز سیم وتعداد دور و اهم واندوکتانس داره ،منتظریم ببینیم و استفاده کنیم.

دوشنبه 22 مهر1392 - 11:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام به همه اساتید
میشه یه نفر در مورد عمق زنیش هم اطلاعاتی بزاره ؟
تفکیکش چه جوریه؟
ممنون میشم

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

سه شنبه 22 مهر1392 - 12:12am
استادیار
استادیار

دوست عزیز در مورد کویل دستگاه من تقریبا به نتیجه رسیدم البته به کمک آقا حمید.شما اگه به صفحات قبل ی نگاه بندازید میبینید که ما هم به عمق زنی و هم به مشکلات لوپ اشاره کردیم..به هر حال در ابتدا هم ذکر شده که مدارش واقعا مشکله ولی ی عده مشکل پسندن و منتظر این جور مداراتی هستن...تنوع مدارات این انجمن به حدیه که هر کسی بنا به اطلاعات و تجربیاتش میتونه مدار مناسب و بسازه.چه اشکال داره کسی که توانایی ساخت اینو داره دست به کارش بشه؟؟؟؟؟؟؟از نظرات سازندتون متشکرم مرسی @};-

سه شنبه 23 مهر1392 - 7:44am

دوستان عزیز منم منظورم همین بود اخر مگه 1 دستگاه جوابگوی همه بچه ها هست؟در هر صورت موفق باشید

سه شنبه 23 مهر1392 - 9:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 80 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 177 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure