انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 3:41pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 مدار پر قدرت pi 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

bina نوشته است:
سلام دوستان
کوروش جان خدا خیرت بده داداش امیدوارم همیشه موفق باشی.
ایشالا به کمک شما و همه اساتید دلسوز انجمن یک سیستم خوبی دست بچه ها رو بگیره و همه از بلا تکلیفی دربیان.
یاعلی

انشاا.. پناه بر خدا :YMPRAY:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 3 شهریور1392 - 7:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
کوروش جان خدا خیرت بده داداش امیدوارم همیشه موفق باشی.
ایشالا به کمک شما و همه اساتید دلسوز انجمن یک سیستم خوبی دست بچه ها رو بگیره و همه از بلا تکلیفی دربیان.
یاعلی

خواهش میکنم بینا جان کاری از دسته بنده بر نمیاد چون اطلاعاتی در ضمینه فلزیاب ندارم - اما خب گپ و گپ با خیلیا میزنم- رشته ریسمان هم حمید جان

با گذاشتن چنس بهم داد- در کل 1 مدار pi قدرمتمند باید در سایت قرار بدم که اطلاعاتش رو کامل میکنم و اینجا آپ میکنم

و یک ردیاب فوق العاده خوش ساخت :D البته نمیدونم به پای ردیاب انجمن میرسه یا نه ولی مطمعن هستم راضی کننده خواهد بود :D

راستش بدجوری گله دارم از اساتیدی که رنگ عوض کردن و فقط به منافع خودشون فکر میکنن

نمونش کاربر Arash555 همیشه آنلاین بود و میومد سر میزد اما دیگه نا امید شده از این انجمن :( الان دیگه نمیبینمش بیاد

الانم در گیر sand banks 150 هستم که دوستان فوق العاده دارن همه رو ساپورت میکنن-امیدوارم چیز خوبی از آب در بیاد

همینجا هم از کاربر آیگون و takrobot تشکر میکنم -میدونم که نتیجه این برخورد رو در اینده خواهند دید - از این دست بدی از اون دست میگیری این قانونه :ymblushing:

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 3 شهریور1392 - 12:26pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مدار سندبانكس150 هم خيلي مدار ايده آلي نيست و عملكرد خاص خودش رو داره و بايد قلق كاركردن با اين سيستم رو اپراتور بدست بياره ، ولي همين كه نفوذ خوبي در خاك و سنگ داره و در عمل واقعي نتيجه داده ، ارزش ساخت و تجربه رو داره شايد براي بعضي ها همين سيستم قابل قبول و موفقيت آميز باشه ، استعداد اپراتور هم در قلق گيري دستگاه خيلي مهمه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 3 شهریور1392 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب کوروش ولی این مدارازنوع piنیست وازنوع TRاست که مدارخوبی بنظرمیرسه لطفافایلهای تکمیلیشم اضافه بشه تادقیقتربررسی بشه ضمنابهترنیست این تایپیک به قسمت مربوطه منتقل بشه وعنوانش عوض بشه؟
ضمنااگه یک مدارPIازاین دست که جوندارباشه داری درهمین قسمت اپلودکن تادرموردش نظردوستان خواسته بشه ودرصورت تاییدبحث وتبادل نظربشه وفقط اطلاعات فعلی این فلزیاب TR به قسمت دیگه باعنوان مناسب بره

دوشنبه 3 شهریور1392 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
كوروش جان سلام
اين تايپيك تا همين جا بود يا انتقال داده شده جاي ديگه؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 20 شهریور1392 - 9:30pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقا کوروش اطلاعاتش کامله :-?

چهارشنبه 17 مهر1392 - 8:58pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقا کوروش این مدار ی نمونه فلزیاب بازرسی بدنی هستش که شما گذاشتی ;) میخوای باهاش چی پیدا کنی؟ :)) :-?

پنج شنبه 18 مهر1392 - 7:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
آقا کوروش اطلاعاتش کامله :-?

جناب مهندس کرمی انگار امروز وقتتون آزاد هستش :D اگه میدونستم انقدر بهتون فشار میاد در تایپیکتون اسپم نمیدادم :D

دوستان گلم کسی این مدار رو ساخته؟؟ ایا متحمل هزینه ای شده؟؟ جناب مهندس حمید کاملا در جریان این موضوع هستن برادر. الان سرم شلوغه هرزمان

اطلاعاتش تکمیل بشه درسایت قرار میدم

اما جناب کرمی کاربر علی خان مدار شما رو ساختن و متحمل هزینه شدن صرفه نظر از هزینه وقت گرانباهشون هستش که گذاشتن واسه یه مدار نیمکاره

sx500 بنده تا هدف تایپیکتون مشخص نشه دست از سره تایپیکتون بر نمیدارم- مگر به هر صورتی که امکان داره به اون کاربر یا کاربرایی که مدار شما رو ساختن

اطلاعات بدین تا تکمیل بشه

یه سری از دوستان هم میدونن بنده هر اطلاعاتی که داشته باشم مانند تایپیک چنس در اختیار کاربرا قرار میدم چون مثل بعضیا دنبال پول نیستم ;)

هدف من چیز دیگریست

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 18 مهر1392 - 10:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , rabiwan , Resa و 178 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure