انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 9:59pm

پاسخ به موضوع  [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 39  بعدی
 فلزیاب sx500 اقای کرمی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقایان سلام 2n3055 رو عوض کردم کار درست شد باید اصلش رو بگیرین که ارم توشیبا داره بعد اینکه اشتبام دراین بود دقت نکردم که رگولاتور 15 منفی من اشتباها مثبت رو گرفتم با اجازه اق کرمی بجای رگولاتور 9 دوازده گذاشتم استاد نظر شما چیه ایا تاثیری دربرد داره

شنبه 9 شهریور1392 - 2:43pm

سلام
اقای مقدسی به نظر شما فلزیاب 12 رگولاتوره بهتره یا sx500 ؟

شنبه 9 شهریور1392 - 4:32pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
آقای مقدسی تمام این قطعات و طبق محاسبه و فرمول گذاشتن ولتاژ رگولاتور وبردی بالا ثبات دستگاه و آوردی پایین بدون اینکه تاثیری تو برد داشته باشه از اون گذشته دوست عزیز ولتاژ12 ولت مستقیم به پایه ولوم مولتی ترن وصله احتمال سوختنش حتمیه ~X( ....اگه میخوای بردش و ببری بالا از اون روشی که گفتم استفاده کن یعنی کاهش مقاومت 18kجلو آی سی358 اونم مراقب باش که از 5 کیلو کمتر نشه [-X

شنبه 9 شهریور1392 - 8:05pm

سلام دوستان هر مشكلي در مورد اين دو مدار دارين پيام بدين من راهنمايي كنم

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:08am

مقدسی نوشته است:
فلزیاب من نمیدونم کجاش اتصالی کرد که ترانزیستوری که لوپ بهش وصل میشه به شدت داغ کرد دستم روش گذاشتم درعمرم چنین سوختنی نکردم لوپ هم داغ شده بود اتصالی رو رفع کردم ترانزیستوره بشدت داغ میکنه بنظر شما سوخته بجاش چی بذارم ؟ لطفا

جناب مقدسي شما از پايه 3 555 حروجي اوسيلاتور نداري وقتي به بيس ترانزيستور قدرتت پالس نرسه ترانزيستور داغ ميكنه :D

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:13am
مدیر کل
مدیر کل

prof8000 نوشته است:
سلام دوستان هر مشكلي در مورد اين دو مدار دارين پيام بدين من راهنمايي كنم

دوست من اگر میخواین کمک کنین باید عمومی باشه خصوصی دیگه چه صیغه ایه . متن شما رو بنده ویرایش کردم از این ببعد هرکی در مورد اقای ناصر صحبت کنه اخطار میگیره و اگر تکرار بشه مجبورم اخراج بشند پس خواهشا به کارتون برسین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:15am
مدیر کل
مدیر کل

جناب prof8000 یا همون ناصر! اگر بخواین این تاپیک رو هم مثل تاپیک مضحک خودتون به گند بکشین که 100 صفحه بره جلو و آخرش هم اتفاقی نیفته ؛ من از همین ابتدا اجازه به شما نمیدم! خیلی هم محکم عرض میکنم. این تاپیک هم مخصوص آقای کرمی هست و خودشون بخوبی با مدار آشنا هستن و میتونن به دوستان کمک کنن. نیازی به زحمت شما هم نیست دوست عزیز!

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:33am
مدیر سایت
مدیر سایت

چقدر زشته یک انسان به شکل دوست و برادر در جمع دوستان نفوذ کنه و اعتماد همه رو جلب کنه ولی آخرش جا بزنه ، این نشون میده یا چیزی بلد نیست یا ریگی در کفشش داره ، اینجور افراد بدرد این انجمن صادقانه نمیخورند

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 10 شهریور1392 - 10:16am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان دیگه به بحث علمی خودتون ادامه بدید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 10 شهریور1392 - 10:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta نوشته است:
سلام
اقای مقدسی به نظر شما فلزیاب 12 رگولاتوره بهتره یا sx500 ؟

12 رگولاتوره به نظز من یه مداریه که خیلی ها روش کار کردن ولی نتیجه هاشون یه جور بود ولی SXکاری کرد که دیگه از رگولاتورها خبری نبود ازمولتی ترنهایی که به 555 و 4013 وKA 331بود خذف کرد بجاشون مقاومت دقیقو گذاشتن شکل مدار جمع وجورکردن از بی نظمی کاسته شد کمتر از جامپر استفاده شد اگر مداری ساخته بشه حتی بادست کشیده بشه وجامپرها خذف بش خیلی خوب میشه SX همون 12 رگولاتور هستش ولی مدرنتر با این نتیجه بهتر میگیرین

یکشنبه 10 شهریور1392 - 10:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 39  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mhak , sarcheshmeh و 198 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure