انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 7:06am

پاسخ به موضوع  [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39
 فلزیاب sx500 اقای کرمی 
نویسنده پیغام

ramin نوشته است:
asad135959 نوشته است:
خدایی,هزاربارم از استاد حمید سوال میپرسی,بازم,بادقت,باحوصله,جوابتو میده,اینجا کسی به کسی نیست,اگه کسی هم چیزی بلده رو نمیکنه,باید دستهای استاد حمید بوسید,
سالاری,بخدا,

کلا از دوروبر سیستمی که بدست اقای کرمی قراره ساخته بشه بیاین بیرون .اگه دوست دارین فقط جنبه سرگرمی براتون داشته باشه این موضوعات.. که یه بحث دیگست اگه که نه دل خوش کردین به این جور سیستمها که باید دور مدار مهندس حمیدو طلا گرفت که امتحانشو پس داده

اینو من هم موافقم فقط فلزجو :ymhug: :ymhug: :ymhug:

سه شنبه 18 آبان1395 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asad135959 نوشته است:
خدایی,هزاربارم از استاد حمید سوال میپرسی,بازم,بادقت,باحوصله,جوابتو میده,اینجا کسی به کسی نیست,اگه کسی هم چیزی بلده رو نمیکنه,باید دستهای استاد حمید بوسید, سالاری,بخدا,

بله. خداییش هم بخواهیم بگیم همینه. افراد بسیاری هستن که از لحاظ شخصیت و مرام بند انگشت مهندس حمید هم نیستن. ایشان الگویی کم نظیرند. در این تاپیک هم همونیکه اشاره کردین حاکمه، لذا نصیحتی همچون آقا رامین دارم؛ کاملاً دور کمکهای این حضرات رو خط بکش. لذّت این حضرات بازی دادن سایرینه و امید بستن به اونها مثل امید به شیطان چیزی جز اتلاف وقت و عمر و نهایتاً پشیمانی به ارمغان نداره. تنگ نظرانی همچون این آدمها در آخر کار زیانکارند چه دنیوی، چه اخروی.
همچون مهندس حمیدی که دعای جمع کثیری را می خرد و بدرقۀ خود دارد ملبس به جوشنی بس مقاومند که سبب میشه در این میدان برندۀ واقعی باشد. این مفهوم ملموس کیّز بودنه. چراکه خیراصلی و برکت به همراه ایشان خواهد بود.

چهارشنبه 18 آبان1395 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان این sx همون 12 رگلاتور یا از اون بهتره,و,واقعا ارزش داره ادم بسازه,من چون تازه کارم وعلاقه زیادی به درست کردن دارم,دوست داشتم چند تا دیگه درست کنم حالا خدایی راهنمایی کنید اگه خوبه استارت بزنم,من فلزجو رو دارم,اینو همینجوری میخوام بسازم,
با تشکر

چهارشنبه 19 آبان1395 - 2:28pm

سلام .وقتی مدار به این خوبی رو که مهندس حمید اینجا گذاشتند . دیگه دنبال چی میگردید .اگرمیخواهیدمدار بسازید مدارزمین شناسی رو بسازیدو سرگرمی خوبی هم هست.

دوشنبه 29 آذر1395 - 1:36pm

سلام جالبه جناب کرمی حداکثر همکاری رو داشتن با زمونه ای که باید فقط کار کنی تا به مشکلات زندگی غلبه کنید این مدار کاملا عملی هستش
و چطور انتظار داریم وقتی یه دیتا شیت ساده رو نمیدونیم چطور میشه بدست اورد بعد بخوایم دستگاه درست کنیم گفتن پی آی ساده هستش نه تا این حد به اندازه خودش اطلاعات میخواد

سه شنبه 12 بهمن1395 - 11:46am

سلام دوستان من این مدار رو ساختم و مونتاژ کردم ولی داخل جعبه نزاشتم چون دیگه حوصله و وقت این کارارو ندارم اصلا دنبال فلزیابی و ساخت مدار یا گنج یابی نیستم این مدار هم افتاده کنج خانه کسی خواست هزینه قطعاتشو بده میدم بهش

دوشنبه 8 آبان1396 - 1:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: IRANN
سلام دوستان میشه بگید نتیجه چی شد؟سیستم خوبه بسازیم یانه تفکیک داره عمق نهایی چقدره؟فایل کلی ساختش بزارید استاد کرمی لطفا جواب بدید خوصوصی مرسی @};-

جمعه 27 مهر1397 - 7:35pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
کسی ازعزیزان مقداراون دوتادیودزنرنزدیک دوتاترانزیستورمربوط به بردرپنل sx500که ازشرکت مدیس الکترونیک هست رومیدونه راهنمایی کنه.
ممنون ازلطف شما

جمعه 20 مرداد1402 - 5:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure