انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:37pm

پاسخ به موضوع  [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 39  بعدی
 فلزیاب sx500 اقای کرمی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام مهران جان لطفا از مدارت عكس بزار و اينكه دراين مدار از دو عدد ميتراستفاده شده ميشه بگى دقيقا به كجاى مدار اتصال خورده شدند

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 15 بهمن1392 - 5:59pm

عکس از مدارم گذاشتم تو چن صفحه قبل تر هستش من که فعلان یک میتر گذاشتم

سه شنبه 15 بهمن1392 - 6:29pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
mehran 20 نوشته است:
سلام خدمت دوستان من دستگاه sx500 خودمو راه انداختم الان هم دارم داخل جعبه میندازمش و براش باطری میخرم دیشب 2 شب راهش انداختم کارش عالی سنس میکنه فلز رو در حد تیم ملی من مشکلم رو تنظیم دستگاه بود مونتاژ من هیچ مشکلی نداشت الان دارم یکم تغییرات روش انجام میدم تا بردش بیشتر بشه البته اقای کرمی خیلی به من کمک کردن تو راه انداختنش

با سلام

جناب مهران عزیز خسته نباشید بهتون تبریک میگم .برای افزایش برد مدار میتونی مقاومت18 کیلو که جلو آی سی358هستش و تا6.8 کیلو کم کنی.البته نتیجه ایده آل با مقاومت10 کیلو حاصل میشه.چون حساسیت بالا یه سری مشکلات و من جمله بی ثباتی و...به همراه داره..یه خازن عدسی 10 پیکوفارادرو باc25موازی کن و سعی کن از کابل کواکسیال مرغوب استفاده کنی تا قطع صدا سریع اتفاق بیفته.باطری دستگاه باید کمتر از 18 ولت نباشه تا به نتایج دلخواه برسی.من اول توضیحاتم ذکر کردم که حتما از سر ولوم مدرج استفاده کنید.سر ولوم روی تنظیمات دستگاه فوق العاده موثر هستش.در مورد برد دستگاه هم باید بگم با لوپ 90 باید سینی رو بالای 3 متر بزنه..یا حق

سه شنبه 15 بهمن1392 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام

با لوپی که مشخصاتش ذکر شده این مدار خوب جواب نمیده! منظورم 13 دور سیم 050 دور دو میخ با فاصله 180
من یه لوپ بی ار ان داشتم خیلی قویتر جواب میداد!
این دستگاه مقاومت وظرفیت لوپش مشخص نیست که بشه مانوری داد.
لطفا راهنمایی کنید.
یا حق

سه شنبه 15 بهمن1392 - 9:35pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
alikhan نوشته است:
سلام

با لوپی که مشخصاتش ذکر شده این مدار خوب جواب نمیده! منظورم 13 دور سیم 050 دور دو میخ با فاصله 180
لطفا راهنمایی کنید.
یا حق

جناب علی خان خود من هر چی لوپ ساختم با همین مشخصات بوده و تا الانم هر چی فکر میکنم نمیفهمم که چرا شما از این لوپ جواب نگرفتید :-? مقاومت این لوپ2.2 اهم و ظرفیت هم نزدیک به800میکروهانری هستش.احتمالا مدار شما ایرادی داره که به این مشکل برخوردین مقادیر مقاومتها رو یه بار دیگه با دقت چک کنید.هر مشخصاتی که من برای قطعات و لوپ این فلزیاب ذکر کردم.همه رو خودم تست و نتایج نهایی رو اعلام کردم.

سه شنبه 15 بهمن1392 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
مهران جان بى زحمت ليست دقيق قطعات رو هم به اين زحمت اضافه كن

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 15 بهمن1392 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

كرمي نوشته است:
alikhan نوشته است:
سلام

لطفا راهنمایی کنید.
یا حق

جناب علی خان خود من هر چی لوپ ساختم با همین مشخصات بوده و تا الانم هر چی فکر میکنم نمیفهمم که چرا شما از این لوپ جواب نگرفتید :-? مقاومت این لوپ2.2 اهم و ظرفیت هم نزدیک به800میکروهانری هستش.احتمالا مدار شما ایرادی داره که به این مشکل برخوردین مقادیر مقاومتها رو یه بار دیگه با دقت چک کنید.هر مشخصاتی که من برای قطعات و لوپ این فلزیاب ذکر کردم.همه رو خودم تست و نتایج نهایی رو اعلام کردم.

سلام آقای کرمی
دستگاه کار میکنه و سنس هم داره. ولی من مولتی ترن و ولوم کنار 4013 رو 100 کیلو زدم. یعنی با 10 کیلو 25 کیلو کار نکرد!
لازمه عوضشون کنم؟
اون ولوم کنار 4013 رو باید اونقدر دستکاری کنیم که تفکیک هم مشخص بشه درسته؟
ممنون

سه شنبه 15 بهمن1392 - 11:34pm

سلام خدمت دوستان و تشکر از اقای کرمی اقا ارش لیست قطعات که هستش تو صفحات اول من هم از همون جا دانلود کردم تمام اطلاعات رو شما هم از همون جا دانلودشون کن

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 1:52pm

اقای کرمی من میخوام یه لوپ چهل سانت درست کنم و یه لوپ نود برای لوپ چهل سانت باید 32دور سیم نیم استفاده کنم دیگه؟ بعد اهم سیم پیچ چند در بیاد دقیق تره و اینکه اگه بصورت تخت بخوام لوپ چهل روبپیچم به نظر شما کیفیت بهتر نمیشه با برد یا نه فرقی نداره برای این sx500که تخت باشه یا چمبره ای

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 1:56pm

من از ترانزیستور buv 48a استفاده کردم و حرارتش هم خوبه میشه گفت خنک خنکه وقتی دست میزارم رو خنک کنندش گرمای حس نمیکنم دیگه نمیخوام عوضش کنم و 2n3055استفاده کنم چون اصلش سخت گیر میاد و من از بردش راضی هستم فقط از اقای کرمی میخوام که بهم بگن در مورد حساس کردنش به طلا بهتره چه کاری روش انجام بدم تا بهتر بشه البته من طلا به لوپ نزدیک کردم بوقش فرق میکرد یکم نسبت به مس و اهن ولی سخته فهمیدنش اقای کرمی شما چه کاری انجام دادی رو فیبر خودتو ن برای بیشتر حساس شدن به طلا که من هم همون کار رو انجام بدم
؟

چهارشنبه 16 بهمن1392 - 2:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 ... 39  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 0094 , Taaak و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure