انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 4:30am

پاسخ به موضوع  [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 39  بعدی
 فلزیاب sx500 اقای کرمی 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

roshik نوشته است:
ارتین نوشته است:
مقدسی نوشته است:
دوستان سلام دربخش 12 رگولاتوره زمانی که مدار 12 رگولاتوره به نتیجه نرسیده بوداقای کرمی بیان نمودنند که همان مدارxs500فلان شرکته بمحض درست شدن 12 رگولاتوره اقا لطف نمودنند چند فایل گذاشتند برادران محترم لطف کنند پیامی در رابطه sx500 در اینجا بذارند اولین فایل

اقای مقدسی همون تاپیک قبلی که 12 رگلاتور بود ، خیلی خوب داشت بکارش ادامه میداد ، شما که 12 رگلاتور رو داشتین ،چندین بار دوستان ازتون خواهش کردن ، و حتی بنده هم بهتون پیام خصوصی دادم بابت همکاری ، ولی شما هیچ اقدامی نکردین ، یا اگه بصورت خصوصی با دیگران همکاری کردین ، لطفا بیان کنید تا هم بدونیم :-? ، اقای کرمی هم لطف کردن مثل بقیه دوستان زحمت کش این سایت دارن مرحله به مرحله مطالب رو میزارن تو سایت ، خوب اگه ایشون یه وقت کامل میزاشتن و تمام مطالب رو قرار میدادن که دوستان شروع به ساختن کنن دیگه عالی میشد ، هنوز اندازه pcb که بنده و بعضی از دوستان سوال کردن بی جواب مونده و اما مهندس حمید ، انتظار همکاری از شما بیشتر میره ، اینکه چیز بدی نیست شما هم اطلاعات خوبی دارین یخورده وقتتون رو ازاد کنید ، یه کمکی به این دوستان بکنید ، خدایش تو این ماه رمضون صواب داره بخدا

بابت بازکردن مبحث جدیدومتفرق کننده دوستان منهم به اقای مقدسی تبریک میگم ایشون قبلاهم ماروبامطالب مفیدواموزنده درموردفلزیاب 12رگولاتوری شرمنده کرده بودن وباایجاداین موضوع جدیدهم بیشتراخه کسی نیست به ایشون بگه اگه خودت مردراهی ومیخوای به دیگران کمک کنی بهتره عنوان موضوعی برای فلزیاب 12رگولاتوری خودت بازکنی وازگفته های قبلیت دفاع کنی تواون یکی شایدباداشتن بردساخته شدش حرفی برای گفتن داشتی (که ماتاحالاچیزی ندیدیم )حالابرای این عنوان چه فکری کردی من نمیدونم شایدسکوت ودنبال کردن بحث های دیگران مثل قبل

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 4:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان اگه یه سری اطلاعات به من بدین برنامه تفکیکشو مینویسم و دیجیتالش کنیم بهتر میشه

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 16 مرداد1392 - 1:08am
مدیر سایت
مدیر سایت

kooroshxfx نوشته است:
دوستان اگه یه سری اطلاعات به من بدین برنامه تفکیکشو مینویسم و دیجیتالش کنیم بهتر میشه

اگه اینکار بشه که عالیه ، شما هم زحمت بکشین این متن رو تو قسمت 12 رگلاتور هم بنویسین ، چون اونجا ظاهرا بیشتر از اینجا در مورد sx500 داره بحث میشه ، موفق باشید دوست عزیز

پنج شنبه 16 مرداد1392 - 1:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اونجا هم گفتم ارتین جان

من اون تایپیک میرم قاطی میکنم والا

پنج شنبه 16 مرداد1392 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
از شما خواهشمندم كه اگه اجازه بدين مبحث sx 500 رو در تاپيك محرمانه ادامه بديم تا بين دوستان دوكانگي بوجود نياد چون هر نتيجه اي كه دوستان از يكي بگيرند در مورد ارتقاء اون يكي مدار ديگه هم كارايي داره ممنونم
ياحق

پنج شنبه 16 مرداد1392 - 2:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای کرمی لطف کنین اطلاعات رو اینجا بفرمایین ممنون میشم

جمعه 18 مرداد1392 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kooroshxfx نوشته است:
آقای کرمی لطف کنین اطلاعات رو اینجا بفرمایین ممنون میشم

كوروش جان من نميدونم منظور شما از اين كارها چيه؟ اينجا واونجا چه فرقي ميكنه مهم اينه كه فلزياب ساخته بشه وجوابگوي دوستان باشه ;)
حالا من تا يك جايي 12 رگولاتوه رو كار كرده ام و جواب هم گرفته ام و در مورد درست بودن كاركردنش به يقين رسيده ام الان هم روي افزايش عمق زنيش كار ميكنم
قطعات sx500 رو هم گرفته ام و دارم مونتاژش ميكنم اگه جواب بده به دوستان حتما اطلاع خواهم داد :D
در مورد ديجيتالي كردنش هم يه فكرايي كرده ام چون اين سيستم كاملا آنالوگ هست فقط روي يكي دو موردش ميشه براي ديجيتالي كردن مانور داد حالا اگه شما اطلاعاتي در مورد نحوه سمپل گيري دارين در برنامه ونحوه تفكيكش دارين بفرمايين تا من بگم كه عملي ميششه يا نه؟
من نمونه سيگنالهاي آيس lm 709 و خروجي 398 وهمچنين آي سي 4013 و همچنين آيسي ca331 بررسيش كردم
موضوع يكمي پيچيده تر از اونه كه شما فكر ميكنين من چند تا برنامه واسه آرش ايراني نوشتم و نظر ايشون رو خواستم اگه بخواين از روش ايشون استفاده كنيم ديگه بايد كل مدار رو عوضش كنيم :-?
حالا شما اگه ممكنه برين به قسمت مدار تركيبي كاوشگر ونمونه برنامه ي من رو با برنامه آقا آرش بررسي كنين بعد يك برنامه شبيه برنامه من يا آقا آرش بنويسين تا در پروتيوس قابل اجرا باشه و من ببينم چقدر ميشود روي برنامه نويسي شما حساب كرد بعد الگوريتم واسه اين فلزياب ميدم شما برنامه اش رو بنويسين :D اگر هم كه نتونستين ديگه هيچ
اميدوارم موفق باشين :YMBRINGITON: :-H

یکشنبه 19 مرداد1392 - 2:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر ناصر عزیز

من روی چنس کار میکنم- چون چنس به نظر من بهترینه

یکشنبه 20 مرداد1392 - 1:15pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
:ymapplause: :ymapplause:

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد کرمی سلام خوش امدی داداش اسکان دادیم به شما استاد استاد سوغاتی میخواهم خبر خوش میخوام ازشما داش هم ناصر زد به سیم اخر یه مدار درست کرده نکرده یه سایت زد برای خودش داش حمید هم نامردی نکرد وقفل کرد بچه بفرستید هرچه فایل مربوطه به این بخشه البته از اق مدیر خواهش میکنم که فایلها یه جوری قراربدن که دوستان موضوع با توضیح اشتباه نگیرند مثلا یه صفحه برای فیبر مدار چاپی یه صفحه برای لیست قطعات یه صفحه برای لوپ دیگه اپولو نیست هزار تا قطعه داشته باشی یه مشت مقاومت و چندتا ایسی یه مدارو یه سیم پیچه

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 8:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 388 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 39  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amine pro و 160 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure