انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:49pm

پاسخ به موضوع  [ 388 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 39  بعدی
 فلزیاب sx500 اقای کرمی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان سلام دربخش 12 رگولاتوره زمانی که مدار 12 رگولاتوره به نتیجه نرسیده بوداقای کرمی بیان نمودنند که همان مدارxs500فلان شرکته بمحض درست شدن 12 رگولاتوره اقا لطف نمودنند چند فایل گذاشتند برادران محترم لطف کنند پیامی در رابطه sx500 در اینجا بذارند اولین فایل

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 12:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

برادرا فقط روی مدارات فرکانس پائین کار کنید ؛ بگین خوب

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان
آقا من تازه وارد این انجمن شدم میشه بگید این مدار چه جوری هستش اعم از قطعات ،درست بودن پی سی بی، قدرت نفوذ در خاک و هوا، هزینه ساخت ،اندازه لپها(کوچیک و بزرگ) ، حساسیت به املاح خاک، چندتا رگولاتور توش استفاده میشه، تفکیک و و و

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 12:26pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ضمن تبریک عید سعید فطر لطفا توضیحات و عکسهایی از مدار بذارین.
ضمنا لیست قطعات فراموش شده .
نهایتا آیا این pcb برای چاپ اتو و اندازه واقعی هستش؟؟
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 12:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مقدسی نوشته است:
دوستان سلام دربخش 12 رگولاتوره زمانی که مدار 12 رگولاتوره به نتیجه نرسیده بوداقای کرمی بیان نمودنند که همان مدارxs500فلان شرکته بمحض درست شدن 12 رگولاتوره اقا لطف نمودنند چند فایل گذاشتند برادران محترم لطف کنند پیامی در رابطه sx500 در اینجا بذارند اولین فایل

اقای مقدسی همون تاپیک قبلی که 12 رگلاتور بود ، خیلی خوب داشت بکارش ادامه میداد ، شما که 12 رگلاتور رو داشتین ،چندین بار دوستان ازتون خواهش کردن ، و حتی بنده هم بهتون پیام خصوصی دادم بابت همکاری ، ولی شما هیچ اقدامی نکردین ، یا اگه بصورت خصوصی با دیگران همکاری کردین ، لطفا بیان کنید تا هم بدونیم :-? ، اقای کرمی هم لطف کردن مثل بقیه دوستان زحمت کش این سایت دارن مرحله به مرحله مطالب رو میزارن تو سایت ، خوب اگه ایشون یه وقت کامل میزاشتن و تمام مطالب رو قرار میدادن که دوستان شروع به ساختن کنن دیگه عالی میشد ، هنوز اندازه pcb که بنده و بعضی از دوستان سوال کردن بی جواب مونده و اما مهندس حمید ، انتظار همکاری از شما بیشتر میره ، اینکه چیز بدی نیست شما هم اطلاعات خوبی دارین یخورده وقتتون رو ازاد کنید ، یه کمکی به این دوستان بکنید ، خدایش تو این ماه رمضون صواب داره بخدا

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم تعدادی عکس از سایتهای همسایه در رابطه با همین sx500

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
مرسی علی جان ولی اگه قسمت ال ای دی هم رو مدار کرمی جان وصل بود خیلی با جزبه تر بود

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان به خصوص آقای کرمی

من فایل روی پی سی بی رو تهیه کردم. چشام ذق ذق می کنه الان! البته وظیفه است.
یه لطفی کنید نکاتی رو که روی عکس شماره زدم اگر نکته خاصی دارند ذکر کنید. اگر هم نه که لطفا بنویسید مثلا 2 و 4و 6 هیچی!
اگر کلیت مدار هم مخصوصا جامپرها رو چک کنید ممنون میشم.
ایرادی بود بفرمایید رفع کنم

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرتین جان بنده با شما موافق هستم- ایشون در مقابل همه دوستان سکوت کردن

از حمید عزیز خواهش میکنم خودشون به این موضوع رسیدگی کنن

البته نظر من تحریم یا عدم دسترسی به بعضی مطالب یا اگه برخورد بسیار شدید کنیم ip ban کنن:D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارتین نوشته است:
مقدسی نوشته است:

اقای مقدسی همون تاپیک قبلی که 12 رگلاتور بود ، خیلی خوب داشت بکارش ادامه میداد ، شما که 12 رگلاتور رو داشتین ،چندین بار دوستان ازتون خواهش کردن ، و حتی بنده هم بهتون پیام خصوصی دادم بابت همکاری ، ولی شما هیچ اقدامی نکردین ، یا اگه بصورت خصوصی با دیگران همکاری کردین ، لطفا بیان کنید تا هم بدونیم :-? ، اقای کرمی هم لطف کردن مثل بقیه دوستان زحمت کش این سایت دارن مرحله به مرحله مطالب رو میزارن تو سایت ، خوب اگه ایشون یه وقت کامل میزاشتن و تمام مطالب رو قرار میدادن که دوستان شروع به ساختن کنن دیگه عالی میشد ، هنوز اندازه pcb که بنده و بعضی از دوستان سوال کردن بی جواب مونده و اما مهندس حمید ، انتظار همکاری از شما بیشتر میره ، اینکه چیز بدی نیست شما هم اطلاعات خوبی دارین یخورده وقتتون رو ازاد کنید ، یه کمکی به این دوستان بکنید ، خدایش تو این ماه رمضون صواب داره بخدا

بابت بازکردن مبحث جدیدومتفرق کننده دوستان منهم به اقای مقدسی تبریک میگم ایشون قبلاهم ماروبامطالب مفیدواموزنده درموردفلزیاب 12رگولاتوری شرمنده کرده بودن وباایجاداین موضوع جدیدهم بیشتراخه کسی نیست به ایشون بگه اگه خودت مردراهی ومیخوای به دیگران کمک کنی بهتره عنوان موضوعی برای فلزیاب 12رگولاتوری خودت بازکنی وازگفته های قبلیت دفاع کنی تواون یکی شایدباداشتن بردساخته شدش حرفی برای گفتن داشتی (که ماتاحالاچیزی ندیدیم )حالابرای این عنوان چه فکری کردی من نمیدونم شایدسکوت ودنبال کردن بحث های دیگران مثل قبل

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 4:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 388 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 39  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 و 124 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure