انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 1:37am

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 دلتا پالس 3 سری DP3s - s 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من با این دستگاه دلتا پالس ۳ خیلی کار کردم نهایت بردش ۲ متره اونم برای جنس های بزرگ یه ال سی دی بزرگ داره و نمودار داره برای تفکیک فلزات هم به صورت نمودار هم به صورت عدد مثبت و منفی تفکیک میکنه که نمیشه به تفکیکش هم اعتماد کرد در کل من راضی نبودم از این دستگاه چون یک سال باهاش کار کردیم فقط اهن تیکه در اوردیم با میخ و داس به ریشه درخت کاج هم خیلی واکنش نشون میده البته نفوذ داره تو زمین ولی دستگاهی نیست که باهاش بشه به هدف زد این ورژن جدیدش رو ندیدم چطوری خدا کنه این ورژن جدیدش مثل قبلی نباشه

جمعه 28 آذر1393 - 3:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان من با این دستگاه دلتا پالس ۳ خیلی کار کردم نهایت بردش ۲ متره اونم برای جنس های بزرگ یه ال سی دی بزرگ داره و نمودار داره برای تفکیک فلزات هم به صورت نمودار هم به صورت عدد مثبت و منفی تفکیک میکنه که نمیشه به تفکیکش هم اعتماد کرد در کل من راضی نبودم از این دستگاه چون یک سال باهاش کار کردیم فقط اهن تیکه در اوردیم با میخ و داس به ریشه درخت کاج هم خیلی واکنش نشون میده البته نفوذ داره تو زمین ولی دستگاهی نیست که باهاش بشه به هدف زد این ورژن جدیدش رو ندیدم چطوری خدا کنه این ورژن جدیدش مثل قبلی نباشه

سلام جناب هدایتی واقعا اگر مثل تی ال رو این مدارم شما کار کنی بنتیجه میرسه :D

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

جمعه 28 آذر1393 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از آقا مهدی که تجربه کارکردتون با دلتا پالس 3 بیان کردید اما شاید سری اس واقعا متفاوت تر از سری قبلیش باشه ظاهرا کسی هنوز با سری جدیدش عملا کار و حفاری نکرده که نتیجه اعلام کنه اما اگه کسی مدارش داره لطف کنه تست زیر خاک باهاش انجام بده و نتیجه اعلام کنه ممنون

جمعه 28 آذر1393 - 10:20pm

دوستان من گفتم که میخام بسازم خوب یا بدش رو هم میگم تست هم میکنم منتهی مشکلی که دارم قطعات نظامی نمیتونم پیدا کنم هرجا هم زنگ میزنم میگه هر قطعه رو 100 تایی و یا ... باید بخری کسی هست آدرسی چیزی بده؟شماره تماسی چیزی؟؟کمکم کنید تا بسازم و به نتیجه برسیم.chehrehelec paya tarashe nutrino به اینا زنگ زدم که 100 تایی و ... گفتن اینجوری خیلی برام سنگین در میاد.اگه بخام بخرم از هر کدوم 2سری میگیرم.

شنبه 29 آذر1393 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahram405 نوشته است:
دوستان من گفتم که میخام بسازم خوب یا بدش رو هم میگم تست هم میکنم منتهی مشکلی که دارم قطعات نظامی نمیتونم پیدا کنم هرجا هم زنگ میزنم میگه هر قطعه رو 100 تایی و یا ... باید بخری کسی هست آدرسی چیزی بده؟شماره تماسی چیزی؟؟کمکم کنید تا بسازم و به نتیجه برسیم.chehrehelec paya tarashe nutrino به اینا زنگ زدم که 100 تایی و ... گفتن اینجوری خیلی برام سنگین در میاد.اگه بخام بخرم از هر کدوم 2سری میگیرم.

لیست قطعاتی که لازم دارید بفرمایید تا من براتون نظامیش گیر بیارم!

یکشنبه 29 آذر1393 - 12:38am

http://s5.picofile.com/file/8159124976/123.jpg این لیست قطعات

http://s5.picofile.com/file/8159298518/ ... 1.pdf.html اینم مدار چاپی اصلاح شده

http://s5.picofile.com/file/8159298742/Job1.PDF.html اینم ودار و شماتیک و لیست قطعات اصلی و اولیه توسط آقای دمیر

چهارشنبه 3 دی1393 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا شهرام ممنونم از همکاری شما
من مدار دلتا 3 رو 3 سال پیش با میکروی اصلی که یکی از دوستانم از ترکیه زحمتش رو کشیده بود ساختم که اول طرز کارش رو نمیدونستم بعد که با اپراتوریش اشنا شدم دیدم دستگاه خوبی برای قبر هست تفکیکش تو خاک تا 90 سانت درست بود اشیاع با ارزش نمودار به سمت بالا پر میشد و اگر اهن خالص بود نمودارش به سمت پایین و اگه ذرات بود 2 نمودار با هم پر میشد

شنبه 6 دی1393 - 7:57pm

ممنون دوست من اگه خدا بخادو عمری باقی بودو ساختم باهم یه همکاری میکنیمو در مورد اپراتوری هم صحبت میکنیم.الان زیاد حوصله ندارم ولی دیگه باید pdf اپراتوری و کار کردن با این دستگاه رو که آقای دمیر گذاشتن رو ترجمه کنم اگه ترجمه کردم حتما اینجا هم آپ میکنم.

شنبه 6 دی1393 - 9:43pm

سلام دوستان بلاخره قطعات نظامی (درجه1)هم به دستم رسید یکم سنگین تموم شد ولی احساس میکنم ارزششو داره... ان شاالله که پیروز بشم. :-BD O:-)

یکشنبه 21 دی1393 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بیصبرانه منتظر نتیجه ساخت شما هستیم

یکشنبه 21 دی1393 - 11:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: h4midr3z4 , mnbvcxzaqwsx , Resa , Saeidpor2 , zagalo16 و 166 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure