انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:46pm

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 دلتا پالس 3 سری DP3s - s 
نویسنده پیغام

سلام بنده لازم دانستم با اجازه مديران سايت و دوستان محترم در مورد تهيه برد و دستگاه دلتا پالس 3s به شما کمک کنم ديگر نگران تهيه فلزياب از ترکيه نباشيد شما بخواهيد ماتحويل بدهيم دسترسي 24 ساعته به ترکيه و تحويل ان در اسرع وقت با تشکر cicek_sev@yahoo.com

دوشنبه 16 دی1392 - 10:50am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ROJ_BASH عزیز خوش اومدی دوست من
حالا این لطفی که میخواین بکنین با چه قیمتی هستش؟
لطفا بیشتر توضیح بدین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 17 دی1392 - 11:36am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز دلتا پالس 3 رو من دارم ولی روی زمین به درد حفاری و کار حرفه ای نمیخوره این 3sرو هم دیدم ولی کار نکردم باهاش من که تا دستگاه توی زمین تست نشه و به چشم نبینم کار کردنش رو نه میسازمش نه براش پول خرج میکنم چون الان انباری خونه من هر نوع نقطه زن بخوای هستش ولی دارن خاک میخورن فقط دارم با یکیش کار میکنم که بهم جواب هم داده و من با عکس هم نمیتونم قبولش کنم 3s رو یه فیلم بزارید از کار کردش تا ببینیم به چه صورته کار کردنش ولی این انجمن بیشتر برای کمک کردن به بچه ها راه اندازی شده و نیاز دارن یه چیز رو خودشون بسازن اگه روی ساختش بتونید کمک کنیید بهتره به نظر من چون ماها که توانایی خرید یه دستگاه اماده رو نداریم و بیشتر بچه ها هم به همین صورت هستن

clone pi - sx500 - pim2 قول پالسی ها

سه شنبه 17 دی1392 - 5:39pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
mojtaba gold عزیز میشه لطفا بگین الان با کدوم نقطه زن کار میکنین؟
ممنون میشیم راهنمایی کامل بفرمائید.
یاحق

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

چهارشنبه 18 دی1392 - 2:56pm

دلتا3 خیلی از دلتا2 بهتره لا اقل دلتا3 خوبه که ثبات داره نه مثل دلتا2 که معلوم نیست چیزی هست که به صدا میاد یانه

چهارشنبه 25 دی1392 - 10:44pm

با سلام

با اجازه مدیران و دوستان سایت لازم دانستم به شما دوستان محترم کمک و راهنمایی کنم
بنده در دوغوبیازیت هستم ایرانی هر کس برد و دستگاه دلتاپالس مستقیم از ترکیه را داشته باشه در خدمتم میتونم در اسرع وقت به دستشان برسانم با تشکر DELTA_PULSE3@YAHOO.COM

جمعه 26 دی1392 - 12:44am

http://s5.picofile.com/file/8157688200/P_20141211_130701.jpg
من خریدم و میخام بسازم.بهتر از اینه که الکی حرف بزنن بعضیا باهم میبینیم چجور دستگاهی هست.ارزش داره یا نه!!!
توی هر مرحله عکس میزارم و کمک هاتونم میگیرم. کمکم بکنیداااااا از الان گفته باشم. :D :D :D

چهارشنبه 25 آذر1393 - 12:35am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
شهرام عزیز لطفا بگین از چه مجرایی تهیه کردی؟با چه قیمتی؟
اونی که خریدی کلا یک میکرو هست ؟ اونیکی چیه؟
توضیح کامل بدین.
یاحق

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

چهارشنبه 26 آذر1393 - 8:02am

بینا جان از آقای حسین دمیر گرفتم دوستم توی استانبول کار میکنه دستش درد نکنه برام گرفت و فرستاد آقای دمیر فک کنم گفت ایران کارگو(پست ایران)شعبه داره استانبول.pic18f452 باید پروگرام بشه برا پروگرام کردن فک کنم پول نمیگیره آخه فقط پول این pic تقریبا 40 50 تومن هستش.و اون یکی TE1 یا همونTE2012 ماژول تفکیک فلز هست.داخلش رو کاملا چسب زده هیچی دیده نمیشه 6تا پایه داره و قیمتش 100TL هستش.در ضمن هزینه ی پست 25% کل هزینه هست از ترکیه تا ایران(تهران).130Tl قیمت دوتا قطعه شد و 20TL هم مالیات و پست گرفت تا دست دوستم برسه.شد 150TL و هر TL هم 1500 تومان شد 300 تومان تا دستم برسه.راستی اگه پروگرامر داشته باشی و بتونی مخ آقای دمیر رو بزنی میتونی از team viewer پروگرام بکنه برات در ضمن TE2012 نباشه delta puls 3s معنی نداره.و اینکه برد 3بعدی و 2بعدی معمولی فرق داره 3 بعدی ماژولش 1000TL هست و اینکه PCB ورژن 2.1 که دوست خوبم walkman فک کنم تو سایت عضو هست طراحی کرده کمی تقیرات انجام داده و بهینه کرده و آقای دمیر هم تایید کردنش. منتظر قطعات هستم تا سفارش بدم البته اگه بشه نظامی یا همون درجه 1 بگیرم اومدن عکس میزارم. انشا الله.

چهارشنبه 26 آذر1393 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این مدار بردش تو هوا ظاهرا خوبه اما متاسفانه فیلمی از تست زیر خاک گذاشته نشده که عمق زنی و نفوذش تو خاک مشخص بشه! از دوستان کسی با این مدار تست زیر خاک گرفته؟ توجه به حساسیت مدار به فلزات غیر آهنی داشته باشید چون هدف ما گرفتن آهن آلات نیست و مهم تر از اون ثبات دستگاه ست که باید بهش توجه ویژه بشه و اینکه ظاهرا مدار ولوم تنظیم حساسیت و کم و زیاد کردن نفوذ در خاک و سنگ نداره...!

جمعه 28 آذر1393 - 1:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Kürşat و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure