انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 5:39am

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 دلتا پالس 3 سری DP3s - s 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب mrmr16 تشکر از زحمت جنابعالی ، ولی جسارت نشد خدمتتون ، اصلا بنطرم چیز خاصی نبود اون هم با کویل 1*1 ، حمید جان پس کی شما فکری بحال نقطه زن میکنید ، بعضی دوستان هم خیلی بامرام اند ، تا به نتجه ای رسیدن ، دیگه خبری ازشون نمیشه :-?

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 8:28pm

نه من دل کسی رو سرد نکردم ولی از این کلاه برداریا تو انجمنای دیگه زیاد دیدم که یه نفر اومده بود و میگف من خودم با دمیر در ارتباطم و برنامشو میفروشم حالا اسم اون انجمن بماند که دیگه مثل یک مرده ی متحرک شده -ایران پ... .در ضمن شما از کجا فهمیدین که فایل دمو نیست؟؟؟بگین ما هم یاد بگیریم.من تو این سایت دنبال یه مدار میگردم که واقعا برای پیدا کردن دفینه جواب بده حال و حوصله ی کار روی مدارها رو هم ندارم که خیلی نمیشه رو افزایش بردش کار کرد.چون این کار رو قبلا زیاد انجام دادم و نتیجه ای نگرفتم.

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببینید دوستان . من هم از دمیر حمایت نمی کنم . و نمی گم هم دستگاه خوبیه ویا بدیه . فقط خواستم مداری که ارائه شده مثل سایر دوستان در اینجا ارئه کنم . من هم از این مدار تعریف نکردم . فقط انتظار دارم دوستان روی هر مداری با دلیل علمی و قانع کننده و یا بر اساس تجربیات خودشون توضیحاتشون رو بدن . تا ماهم چیزی یاد بگیریم . ;) ;)
تنها موردی که من رو علاقه مندبه dp3 کرد این بود که تمام اطلاعات مدار همراه با چندتا فیلم از کارکرد مدار به همرا شماتیک ، دفترچه مونتاژ و تست مدار و حتی فایل دموی اون ارائه شد که هر کس می تونه با فایل دمو امتحان کنه و اگه از کارکرد خوشش اومد فایل اصلی اون رو بخره . و این موارد می تونستن در ساخت کمک کنن (به نظرتون این منصفنه هست یا نه دمیر انصاف داره یانه ). من مداری ندیدم که این همه اطلاعات برای ساختش وجود داشته باشه . اگه شما مورد دیگه ای سراغ دارین به من هم بگین . :) :)

من نه اداعا دارم که فایل رو می فروشم و نه ادعا دارم که میکرو را می فروشم و هر خریدی هم که از دمیر بکنید خدا شاهده حتی یک ریال به من کارمزد نمیده. در هر سایتی که این موضوع مطرح شده فقط خواستم مواردی رو برای دوستان روشن کنم تا محلی برای سوء استفاده برخی سود جو به وجود نیاد .
اگر من به هر کس پیام خصوصی برای فروش هم دادم همین جا بگه . ;;) ;;)

چند تا نکته :
1-در مورد این ورژن dp3s بگم که هنوز فایل دمو منتشر نشده .
2-فایل دمو برای ورژن dp3 هستش . فایل اصلی تنها روی میکرو و از طریق دمیر به فروش میرسه . حالا شاید عده ای میکرو اضافی خریده باشن و در داخل کشور بخوان بفروشن با اونا کاری ندارم فقط حواس تون جمع باشه که فایل دمو رو به عنوان فایل اصلی نفروشن .
3- در فایل دمو dp3s تا اونجایی که من می دونم منوها وجود ندارن و یا در صورت وجود فعال نیستن (مثل فرکانس ، تریشلد ،و...)و شما نمی تونی تنظیمات اضافی برای دستگاه انجام بدی (البته اونایی که دوست دارن می تونن فایل اصلی رو با میکرو خریداری کنن و فایل دمو هم که توی اینترنت هستش رو هم روی یه میکرو دیگه بریزن و هر دو رو با هم مقایسه کنن تا تفاوت هاشون رو ببینن) . البته اینو هم بگم در فایل اصلی شکل اسکوپ برای تنظیم کویل هم اضافه شده ولی در دمو وجود نداره

انصاف ، انصاف ،وبازهم انصاف @};- @};- ^:)^ ^:)^

آخرین بار توسط mrmr16 در پنج شنبه 10 مرداد1392 - 9:35am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 9:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sami222 نوشته است:
جناب mrmr16 شما که دلتارو با میکروی خریداری شده ساخته بودی لطفا از دستگاه و عملکردش بگو مخصوصا تفکیک که من چیزی ازش ندیدم! ممنون

سامی عزیز . لازمه بگم من این ورزن (dp3s ) رو نساختم و میکروشم ندارم
سال گذشته dp3 رو ساختم . بد نبود و چنگی هم به دل نمی زد .با کویل 40 سانت سکه 25 تومانی در 35الی40 سانت , و فیبر مسی تقریبا 15*15 حدودا در 140 سانت به بالا تا170 (بسته به میزان تریشلد ) رو سنس می کرد . یه مقدار ثبات نداشت البته این هم می تونست از نحوه مونتاژ و یا کویل باشه .

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 9:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اونایی هم که کیت کامل این مدار dp3s رو بخوان مبلغی که گفتن با هزینه پست 150یورو هستش .

البته اینو هم بگم که چون یورور در کشور مون به دلیل تحریم گرون هستش برای ما یه مقدار گرون در می آد . پیشنهاد می کنم اونایی که دوست دارن این مدار رو

داشته باشن یه مقدار صبر کنن تا ببینیم وضعیت دلار و یورو چی میشه . انشاالله که می آد پایین .

دیگه بقیه شو خودتون می دونید . می سازید . می خرید ، مدار دیگه ای می سازید و....

من هیچ گونه مسئولیتی را در قبال موارد گفته شده ندارم . فقط هدفم اطلاع رسانی شفاف بود . تصمیم گیرنده شما عزیزان هستید .

@};- @};- یا علی مدد @};- @};-

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاش مرغ همسایه غاز نبود :YMPRAY:

جمعه 11 مرداد1392 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که دلتا 3 رودارن از کارکرد دستگاه راضی هستن؟
من خیلی تعریف ازش شنیدم میگن ثبات وعمق زنی مناسبی داره نظر شما چیه؟

سه شنبه 12 شهریور1392 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من احساس میکنم اکثر بچه ها نقطه زن ندارن ومنتظرن یکی ظهور کنه و یه معجزه بکنه ویه نقطه زن مجانی براشون بیاره
کسی دلتا 3 نداره؟
خالی بندی بود این همه بحث؟

چهارشنبه 13 شهریور1392 - 9:39pm
استادیار
استادیار

من که همون دلتا پالس 2 رو ساختم خیلی هم ازش راضیم ثباتش عالیه یک سکه رو با لوپ 40 توی 60 سانتی میزنه یک قوطی کنسرو رو با لوپ یک متری توی 140 سانت البته با اندکی تغییرات در ماسفت و افزایش ولتاژ تا 18 ولت الانم دارم روی تفکیکش کار میکنم

چهارشنبه 13 شهریور1392 - 11:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش نوشته است:
من که همون دلتا پالس 2 رو ساختم خیلی هم ازش راضیم ثباتش عالیه یک سکه رو با لوپ 40 توی 60 سانتی میزنه یک قوطی کنسرو رو با لوپ یک متری توی 140 سانت البته با اندکی تغییرات در ماسفت و افزایش ولتاژ تا 18 ولت الانم دارم روی تفکیکش کار میکنم

خب داداش شما اگه لطف کنی وتجربیاتت رو دراختیار دوستان بزاری همه دعات میکنن ^:)^

چهارشنبه 13 شهریور1392 - 11:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 155 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure