انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 11:06pm

پاسخ به موضوع  [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 دلتا پالس 3 سری DP3s - s 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
sami222جان مدارتو توضیحاتت رو برام بفرست یا لا اقل بزار همه بچه ها استفاده ببرن گفتن مهم نیست عمل مهمه بزار تا بیشترروش کار بشه

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 12:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
sami222جان مدارتو توضیحاتت رو برام بفرست یا لا اقل بزار همه بچه ها استفاده ببرن گفتن مهم نیست عمل مهمه بزار تا بیشترروش کار بشه

فکر کنم سامی 222 همون مدار آقا بهنام رو ساخته باشه .

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
تمام مقاله های بهنام رو دارم باید بگردم بزارم تو انجمن

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 1:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mrmr16 نوشته است:
این فایل ویدئو مربوط به تست دستگاه با کویل 40 سانتی متری هستش . به همرا تست تفکیک .
هر چند که نمیشه به تفکیکش اعتماد کرد ولی باز یه چیزایی داره . به شکل موج روی ال سی دی در هنگام تست فلزات مختلف دقت کنید .

فیلم 3 - تست برد و تفکیک دستگاه
http://s4.picofile.com/file/7870924301/Delta_Pulse_3S_Digital_Pulse_Detector.mp4.html

فیلم شماره 2 از پست اول حذف شده که اینجا می ذارمش
http://s4.picofile.com/file/7870988167/Delta_Pulse_3S_2_.mp4.html

فیلم شماره 1 از پست اول که کیفتش یه مقدار بهنره
http://s4.picofile.com/file/7870947311/avc_delta_pulse_3s.mp4.html

دوست عزیز میتوننین جای دیگه فیلم ها رو اپلود کنین ، سرعت دانلود تو سایتی که اپلود کردین خیلی پائینه ، تشکر

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرتین جان . آپلود اونا خیلی طول کشید . حجمشون یه مقدار بالاست .

در ضمن من خودم بعداز آپ چک کردم سرعت دانلود خوب بود . فکر می کنم سایت یه مقدار شلوغه که سرعتش اومده پایین

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 1:29pm

هزار نفر اومدن گفتن ما با دمیر در ارتباطیم و از این حرفا ولی دوستان یه چیزی رو براتون روشن کنم هیچ احمقی نمیاد مداری رو که براش زحمت کشیده و کلی خرج کرده برنامش رو در اختیار عموم قرار بده حتی اگه از خودش بخری و برنامه رو هم روی ای سی قفل کرده باشه.عزیزم همین brn که اقا حمید گذاشتن بردش که بیشتر از اینه!!!

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا آرش همون طور که جناب mrmr16 گفتند من ورژن دلتا 2 دوسه سال قبل رو با تغییرات آقا بهنام ساخته بودم و گذاشته بودم کنار ولی تا همین هفته قبل مشغول ساختن مداری تقریبی برای تفکیک بودم که نتایج خوب نبود. نکته خاصی نداره که بخوام قایم کنم آقای دمیر اومده ولوم ها رو حذف کرده یه ال سی دی گرافیکی گذاشته و برای قسمت مولد پالس 556 هم از میکرو کمک گرفته که چیز زیاد خاصی نیست تنها چیزی که تو دلتای 3 برام مهم بود قدرت تفکیک بود که من توی فیلم های اینترنتی چیزی ندیدم! اون شکل موج هایی هم که تو فیلم ها میبینید همون نقاط تست پوینت دلتای 2 هست! اگر کمی برنامه نویسی بدونید میفهمید که اصلا مدار چیز خاصی نداره مگر اینکه برنامه نویس بیش از حد ماهر باشه که باتوجه به فیلم ها این مورد هم انکار میشه!! ودرکل با این قیمت ها دلیلی برای خرج کردن بر روی دلتای 3 نمیبینم! نظر دوستان چیه؟

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 5:24pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HARWARD نوشته است:
هزار نفر اومدن گفتن ما با دمیر در ارتباطیم و از این حرفا ولی دوستان یه چیزی رو براتون روشن کنم هیچ احمقی نمیاد مداری رو که براش زحمت کشیده و کلی خرج کرده برنامش رو در اختیار عموم قرار بده حتی اگه از خودش بخری و برنامه رو هم روی ای سی قفل کرده باشه.عزیزم همین brn که اقا حمید گذاشتن بردش که بیشتر از اینه!!!

شما تقصیر نداری چون ما توی ایران از این جور چیزا نیدیدیم و یا خیلی کم . و چون خودمون این روحیه رو نداریم . فکر می کنیم که این اجنبی ها هم مثل ما هستن . حتی بعضی ها مدارت رو با کمک دوستان به خصوص آقا حمید که واقعا ازاین جور آدما کم هستن که جا داره از ایشون تشکر کنم ، می سازن و حتی نتایج حاصل از ساخت و تغییراتی رو که دادن و به نتایج خوبی رسیدن رو به دیگران نمی گن . و در عوض به دنبال فروش هستن . البته همه این جور نیستن و هستن دوستانی که در این سایت از اطلاعاتشون به دیگران هم کمک می کنن . و نیازی هم نیست بعضی از کاربران رو نام ببرم که نمی دونم با چه هدفی وارد سایت شدن :-? :-? :-?
نخیر آقا من خودم سال گذشته از دمیر میکرو گرفتم . دستگاه رو هم راه انداختم و خوب هم کار کرد . حتی برای کاوش هم بردیم . تست هاش خوب بود و راضی بودیم . هر چند که بر اثر احمال کاری دو ماه پیش میکرو رو خراب کردم . ولی اگه باز هم بتونم میکرو رو تهیه می کنم.

بی آر ان هم که حمید عزیز که درود و برکات خدا بر او باد ، ارائه کردن هم خوبه . تصمیم گیری با خود دوستان هستش که بسازن یا نه . و هیچ دلیلی نداره که بعضی ها از الفاظ توهین کننده (هیچ احمقی نمیاد) استفاده کنن . شما به جای توهین بیا با دلیل علمی اگر بلدی دیگران رو قانع کن . یکی می سازه نتیجه میگیره و یکی نه .مثل توباکس که بعضی نتیجه می گیرن و بعضی نه .

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 5:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

منم با نظر شما موافقم فکر.این دوست ما اقای harward اصلا کلمات جالبی رو بکار نبرده.امثال این دوستان باعث دلسردی افرادی میشن که میخوان به سایر دوستان کمک کنن.هر کس آزاده نظر خودشو بگه اما نه اینکه توهین کنه.در ضمن شما میتونی هر دستگاهی رو که دوست داری بسازی.من نمیخوام از کسی حمایت کنم.نه اقای mrmr16 رو میشناسم و نه با این آقای دمیر در ارتباطم.و نه دلتا رو ساختم.ولی دوست عزیز اقای harward برنامه دلتا رو دیدم .برنامه ای که تو نت هست به صورت دمو.پس اینقدر هم ایشون احمق نیستند!!!!حالا اگه مایلی خموت باهاش تماس بگیر و ازخودش مستقیم خرید کن.فکر نکنم اگه ازش خرید کنی بازم دمو رو بهت بده.جسارتا این جور کارها معمولا تو ایران انجام میدن.

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب mrmr16 شما که دلتارو با میکروی خریداری شده ساخته بودی لطفا از دستگاه و عملکردش بگو مخصوصا تفکیک که من چیزی ازش ندیدم! ممنون

چهارشنبه 9 مرداد1392 - 7:17pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 68 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , MOHAMED ALI , Saeidpor2 , sahar1348 و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure