انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:55pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 كسي سورس فلزياب پالسي داره اينجا بذاره 
نویسنده پیغام

سهیل عزیز بنده اصلا قصد توهین یا ... نداشتم. هدفم فقط انتقال تجربیات و دانسته هاست (البته در حد بضاعت). اینکه اگر کسی به این تاپیک سر بزنه یه کلیت نسبتا منظم و البته مدلل از مراحل کار رو بتونه بدست بیاره.
بنده منظورم از برنامه نویس شما نبودید یا قصد تحقیر و ... نداشتم که احتمالا سوء برداشت شده یا من با جملات مناسبی بیانش نکردم.
به هر عنوان بنده احساس کردم که حداقل یکی دو نفر پیدا شدن که مطابق با آنچه من در ذهن دارم میخوان به یک نتیجه ای برسن که از این جهت اومدم و یک سری مطالب نوشتم. اما متاسفانه هی تجارب تاپیک های قبل تکرار میشه.
نمی دونم درسته این رو بگم یا نه اما وقتی بحث به جزئیات و مسائل فنی میرسه یک عده انگار مامور این هستن که از ادامه اش جلوگیری کنن.
سهیل عزیز بنده چندین ماه میشه که دارم به صورت تفننی تاپیک های مختلف این سایت و البته سایت های خارجی رو مطالعه می کنم و به جرات می تونم بگم که متاسفانه بار علمی سایت های ایرانی به خارجی حتی کمتر از یک به چند هزاره. متاسفانه میانه ایرانی جماعت با اشتراک گذاری و توسعه علم اصلا خوب نیست.
به هر حال موفق و موید باشید.

شنبه 29 خرداد1395 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش والا ما که سر در نیاوردیم فازت چیه! نترس هیش کی اینجا مامور اینجور کارا نیست. از طرز نوشتنت هم معلومکه داری ترجمه میکنی! قسد بنده هم روشن تر کردن موضوع بود فقط همین. اینا جور چیزا هم فنی و ثقیل نیستن که بشه ادعایی کرد. نمی خوام از کسی تعریف کنم ولی از خود مهندس حمید هم تو تاپیک ها و موضوعات گوناگون سر نخ هایی عمدا فرمودن که واقعا کسی مطلب بگیره خیلی کارا از لحاظ فنی میتونه بکنه! سوال کن یاد بگیر. یا تحقیق و پزوهش کن با این عمر محدود.

این تاپیک هم متوقف نمیشه!

خب آره دنیا لیاقت کشور ما رو نداره!

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

شنبه 29 خرداد1395 - 6:59pm

Soheil2014 نوشته است:
داداش والا ما که سر در نیاوردیم فازت چیه! نترس هیش کی اینجا مامور اینجور کارا نیست. از طرز نوشتنت هم معلومکه داری ترجمه میکنی! قسد بنده هم روشن تر کردن موضوع بود فقط همین. اینا جور چیزا هم فنی و ثقیل نیستن که بشه ادعایی کرد. نمی خوام از کسی تعریف کنم ولی از خود مهندس حمید هم تو تاپیک ها و موضوعات گوناگون سر نخ هایی عمدا فرمودن که واقعا کسی مطلب بگیره خیلی کارا از لحاظ فنی میتونه بکنه! سوال کن یاد بگیر. یا تحقیق و پزوهش کن با این عمر محدود.

این تاپیک هم متوقف نمیشه!

خب آره دنیا لیاقت کشور ما رو نداره!

بله متوقف نشده فقط الان سه ماهه هی داره دورخیز میکنه برای جهش چشمگیری که در آینده دورتر خواهد داشت :)) :)) :)) :)) :))

یکشنبه 17 مرداد1395 - 9:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fish , mnbvcxzaqwsx , qedqad , zagalo16 و 182 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure