انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:18pm

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

aygon84 نوشته است:
با عرض سلام خدمت همه دوستان
دوستانی که این مدار را ساخته اند و به هردلیلی نتوانسته اند جواب بگیرند میتوانند مداراتشان را بفرستند تا تنظیم و اصلاح کنم البته انتظار داشتم همه به راحتی این مدار را بسازند اگه واقعا کسی تلاش کرده وبا راهنمایی ها هم نتونسته جواب بگیره خوب ما در خدمتیم بدون منت ورایگان

:-BD :ymapplause: @};- @};- @};- احسنت بر شما

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 7 دی1394 - 12:12pm
آواتار کاربر

دوستان سلام

یک توصیه مهم به دوستان عزیز لطفا برد مدار چاپی این فلزیاب را مشابه مدار اصلی ( انگلیسی ) بسازید و از اعمال تغییرات بروی برد مدار چاپی خودداری نمایید زیرا نکات فراوانی در طراحی این برد در نظر گرفته شده که این عملکرد خوب مخصوصا در زیر خاک را برای این سیستم به ارمغان آورده است.

ای‌ جوان‌ بر قامت‌ خم‌ گشته‌ پیران‌ نگر رفته‌ رفته‌ زندگی‌ بار گرانی‌ می‌شود

یکشنبه 20 دی1394 - 6:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
بدون تغییرات واسه یک متر مدار خوبیه

چهارشنبه 15 اردیبهشت1395 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

aygon84 نوشته است:
سلام
بدون تغییرات واسه یک متر مدار خوبیه

سلام اینو خوب اومدی :)) =))

پنج شنبه 16 اردیبهشت1395 - 7:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
این دوستمون که میگن پی سی بی عین خودش باشه راست میگه حالا قبول دارم متراز کم میزنه ولی باز میتونیم تغییرات ایجاد شده رو بر روی همان می سی بی اعمال کنیم بنده که اعمال کردم و ازش رازیم عالیه

جمعه 17 اردیبهشت1395 - 2:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مجید1 نوشته است:
سلام دوستان
این دوستمون که میگن پی سی بی عین خودش باشه راست میگه حالا قبول دارم متراز کم میزنه ولی باز میتونیم تغییرات ایجاد شده رو بر روی همان می سی بی اعمال کنیم بنده که اعمال کردم و ازش رازیم عالیه

من هم از اول گفتم پی سی بی همونه ولی تغییرات لازمه

جمعه 17 اردیبهشت1395 - 9:57pm

aygon84 نوشته است:
دوستانی که این مدار را ساخته اند و به هردلیلی نتوانسته اند جواب بگیرند میتوانند مداراتشان را بفرستند تا تنظیم و اصلاح کنم البته انتظار داشتم همه به راحتی این مدار را بسازند اگه واقعا کسی تلاش کرده وبا راهنمایی ها هم نتونسته جواب بگیره خوب ما در خدمتیم بدون منت ورایگان

سلام مهندس جان من مدارو به چه ادرسی بفرستم اگه ممکنه خصوصی برام بگین تا بفرستم راه اندازیش کنیین بی زحمت :ymhug: :ymhug:

جمعه 17 اردیبهشت1395 - 11:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

aygon84 نوشته است:
مجید1 نوشته است:
سلام دوستان

سلام دوست من بله این دستگاه از لحاظ ثبات حرف اول رو میزنه و عمق زنیش هم خیلی عالیه تفکیکش خیلی ضعیفه ایگون جان من روی ۴۰۱۱ کار کردم به تفکیک ۶۰ درصدی هم رسیدم ولی بردش در تفکیک نهایتا تا۷۰ سانت شد که گذاشتمش کنار ولی خدایش در حد خودش درسته مدار قدیمی هستش ولی با یه کم تغییرات عالی کار میکنه

شنبه 18 اردیبهشت1395 - 10:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

meisam121 نوشته است:
aygon84 نوشته است:

سلام مهندس جان من مدارو به چه ادرسی بفرستم اگه ممکنه خصوصی برام بگین تا بفرستم راه اندازیش کنیین بی زحمت :ymhug: :ymhug:

سلام خصوصی بگم خوبه

سه شنبه 21 اردیبهشت1395 - 7:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

مجید1 نوشته است:
aygon84 نوشته است:
مجید1 نوشته است:
سلام دوستان

سلام دوست من بله این دستگاه از لحاظ ثبات حرف اول رو میزنه و عمق زنیش هم خیلی عالیه تفکیکش خیلی ضعیفه ایگون جان من روی ۴۰۱۱ کار کردم به تفکیک ۶۰ درصدی هم رسیدم ولی بردش در تفکیک نهایتا تا۷۰ سانت شد که گذاشتمش کنار ولی خدایش در حد خودش درسته مدار قدیمی هستش ولی با یه کم تغییرات عالی کار میکنه

واسه تفکیک فلزجو بهتره

سه شنبه 21 اردیبهشت1395 - 8:00am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: baghan و 88 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure