انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:18am

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 ... 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
سلام دوستان من بیشتر از شصت صفحه خوندم
و کلی فایل هست , که ایجاد سردر گمی میکنه
لطفا اول یکی بگه کدوم مقاومت مدار باید با خازن تعویض بشه !
فایل های کامل و مدار جدید و قدیم رو که ایراد و اشکالی نداره رو یکجا بزارید ,
من کلی آیف یا توکو دارم بیشتر از هزار عدد , اگر کسی خواست , بگه !!!

قسمت !

یکشنبه 17 اسفند1393 - 5:19pm

بفرما
http://uplod.ir/h6hmpo6sxu5s/TESLA_NEW_ ... AF.rar.htm

سه شنبه 19 اسفند1393 - 5:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لطفا یکی توضیح بده کدوم مقاومته مداره که باید با خازن عوض بشه ؟؟؟
خواهشن یکی بگه

قسمت !

دوشنبه 25 اسفند1393 - 4:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
سلام دوستان من هم قطعات رو نصب كردم اماده هستش فقط مونده فيبر رو بشورم و سيمهاي ولوم رو نصب كنم و ايسيها رو جا بزنم تمامه ديگه ;;) اقاي ايگون من فكر ميكنم شما تو الكترونيك زياد وارد نيستيد اخه اون از مقدار ظرفيت سلف 8 ميكرو و 11 اهم و اينم از پتانسيومتر 100 كه گفتيد روي 580 تنظيم كنيد شما به من بگو وقتي كه پتانسيومتر 100 كيلو هستش چطور رو 580 كيلو تنظيم بشه اينو از كجا در اورديد خوب اگه اطلاعات شما كم بود خوب بردار كمك بگير دوستان راهنمايي كنند. البته باز هم مرسي كه اطلاعات راجع به كاوش خودت گذاشتيد كه واقعا مدار جواب ميده ولي از نظر ساخت شما هيچ كمكي نتونستيد بكنيد. حالا دليلش رو نمي دونم يا وارد نبوديد يا نخواستيد كه من مورد اول رو مد نظر منه در هر حال باز هم مرسي و درضمن جناب اقا محسن شما تو پي دي اف پايه ترانسيستور fet رو اشتباه زديد من تست كردم تو سورس و گيت اشتباه گفتيد. باز هم بابت پي دي اف مرسي :ymhug:
البته بعضي جاها مشكل داشت من حل كردم انشالله فردا با يه استارت راه بيوفته ;)

دوست عزیز دیر متوجه شدن شما ربطی به وارد یا ناوارد بودن بنده نداره همه میدونن که 100 کیلو چیه شما که نمیتونی حدس بزنی جریان ازچیه چرا غیبت میکنی برادر مدارت را اگه ساختی روشنش کن بعد اون پتاسیومتر را مطابق گفته من تنظیم کن ببین 580 کیلو کجاست
ضمنا ساخت توکو به روشی که گفتم تاکید بنده روی اهم بوده نه اندوکتانس وگرنه لازم نبود دیکه رله 12 یا 6 ولتی باز بشه واز سیمهای اون ساخته بشه اندوکتانس گفته شده در جواب به پاسخهاست دوست عزیز توکو اگه از رله 12 ولتی درست بشه ومقاومتش هم 11 یا 12 اهم بشه روی کاغذ هم بپیچی کار میکنه (یعنی جه با هر نمره ای بپیچی باز یه میکرو میشه )
این مدار با تمام نکات لازم گفته شده (اکه با دقت ساخته بشه تو اولین استارت تق تق میکنه)حالا کسی که نمیتونه جند قطعه رو به سادکی به هم وصل کنه(اکثر دوستان این مدار را درست کرده اند) عصبانی میشه و ایراد میگیره در مورد ساخت توکو هم هیچکس نمیتونه ادعا کنه چون این مشکل را خودم حل کردم مطمئنم اگه برای بار اول این مدار را میدیدی به خاطر مشکلات زیادش توجه نمیکردی حالا که مشکلاتش حل شده .....

سه شنبه 10 فروردین1394 - 2:27am
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب آیگون
با سلام
زحمات و علم شما برای ما ثابت شده هست و از آموزشهایی که به دوستان برای ساخت این مدار ارائه میفرمائید سپاسگذاریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 11 فروردین1394 - 10:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از آقای آیگون کمال تشکر رو دارم من قبلا با لوپ 30 عنکبوتی سینی 50 رو راحت از 140 میزدم البته چند ماهیه رفتم سراغ مدار مهندس حمید و ازش راضیم و با هردو مدار میرم بیرون

سه شنبه 17 فروردین1394 - 2:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من توکو دارم صدتایی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

دوشنبه 24 فروردین1394 - 3:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آیگون عزیز من شاید نزدیک به دو هزار آیف دارم , و تو اونا صدتایی توکوی حک شده هست که با آیف فرق داره , اگر مدار اصلی رو بسازم , و توکو بزارم واقعا حل میشه مشگل ؟
شما گفتید که کدوم مقاومت عوض بشه جاش خازن بزاریم
ممنونم اگر جواب بدید !

قسمت !

دوشنبه 24 فروردین1394 - 3:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
آیگون عزیز من شاید نزدیک به دو هزار آیف دارم , و تو اونا صدتایی توکوی حک شده هست که با آیف فرق داره , اگر مدار اصلی رو بسازم , و توکو بزارم واقعا حل میشه مشگل ؟
شما گفتید که کدوم مقاومت عوض بشه جاش خازن بزاریم
ممنونم اگر جواب بدید !

سلام دوست عزیز اکه هنوز این مدار را شروع نکردی مدار انجمن را که تمام جزئیاتش را اقا حمید واضح گفته بساز در مورد توکو هم به صفحات اول مراجعه کن اکه توکوی اماده داری دیگه نیاز به ساخت نیست

دوشنبه 24 فروردین1394 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان من این مدار رو ساختم امروز تمام کردم باروشن کردن یکسره بوق میزنه وبا چرخاندن ولوم صدا هیچ تغییری نمیکنه وtr2وr6بشدت داغ میکنه اگه میشه یه کمکی بکنید tr2=tip42وr6=100 استفاده کردم با تشکر

دوشنبه 1 تیر1394 - 7:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 ... 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Qazwsx1 و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure