انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:05pm

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 ... 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من کوچيکتم علی جان ،، در ضمن توی عکسی که از توکو گذاشتی انگار از دو عدد ديود استفاده کردی که بايد يک عدد باشه و ديود دوم خودش روی برد نصب ميشه

چهارشنبه 23 مهر1393 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز لطفا یه تست طلا برای این فلزیاب sand banks 150 انجام بدید و نتیجه رو حتما حتما و بدون دوز کلک و دروغ به انجمن اعلام کنید و تست به این صورت باشد که یک سکه پارسیان ارزان قیمت که قطر زیادی و به اندازه سکه 200 تومنی دارد بخرید و فکر کنم حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت دارد و با لوپ 30 یا 50 سانتی تست زیر خاک انجام دهید تا بفهمیم قدرت این فلزیاب برای سنس طلای زیر خاک چقدر است با تشکر و درود فراوان و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی

سه شنبه 29 مهر1393 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز لطفا یه تست طلا برای این فلزیاب sand banks 150 انجام بدید و نتیجه رو حتما حتما و بدون دوز کلک و دروغ به انجمن اعلام کنید و تست به این صورت باشد که یک سکه پارسیان ارزان قیمت که قطر زیادی و به اندازه سکه 200 تومنی دارد بخرید و فکر کنم حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت دارد و با لوپ 30 یا 50 سانتی تست زیر خاک انجام دهید تا بفهمیم قدرت این فلزیاب برای سنس طلای زیر خاک چقدر است با تشکر و درود فراوان و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی

like to like

سه شنبه 29 مهر1393 - 1:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mnbvcxzaqwsx نوشته است:

سلام
هیچ فلزیاب پالسی نمیتونه این سکه رو سنس کنه حتی لورنز.فقط فلزیابهای وی ال اف و جی پی ایکس ساخت شرکت ماین لب میتونند سنس کنند
فلزیابهای پالسی فلزات غیر اهنی مخصوصا طلا ومس باید چگالی بیشتری داشته باشند تا بتونه سنس کنه دو تا مثال میزنم
سیم نمره 50 (نیم)به طول 30 متر به صورت کلاف به قطر 5 سانت بپیچید ویک سیم نمره 2 به طول یک سانت
حالا کلاف 5 سانتی رو به لوپ فلزیاب هم بچسبونی سنس نمیکنه ولی سیم نمره 2 به طول یک سانت رو از فاصله 5 سانتی سنس میکنه
فیبر مسی 20در 20 با لو پ 40 سانتی از فاصله 1.40 سانتی سنس میکنه ولی فیبر مسی 20در 20 برد بورد(فیبر سوراخ دار) رو به لوپ بچسبونی هیچ واکنشی نشون نمیده

سه شنبه 29 مهر1393 - 2:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

star نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

سلام
هیچ فلزیاب پالسی نمیتونه این سکه رو سنس کنه حتی لورنز.فقط فلزیابهای وی ال اف و جی پی ایکس ساخت شرکت ماین لب میتونند سنس کنند
فلزیابهای پالسی فلزات غیر اهنی مخصوصا طلا ومس باید چگالی بیشتری داشته باشند تا بتونه سنس کنه دو تا مثال میزنم
سیم نمره 50 (نیم)به طول 30 متر به صورت کلاف به قطر 5 سانت بپیچید ویک سیم نمره 2 به طول یک سانت
حالا کلاف 5 سانتی رو به لوپ فلزیاب هم بچسبونی سنس نمیکنه
ولی سیم نمره 2 به طول یک سانت رو از فاصله 5 سانتی سنس میکنه
فیبر مسی 20در 20 با لو پ 40 سانتی از فاصله 1.40 سانتی سنس میکنه ولی فیبر مسی 20در 20 برد بورد(فیبر سوراخ دار) رو به لوپ بچسبونی هیچ واکنشی نشون نمیده

دوست عزیز طبق آزمایشاتی که بنده انجام دادم اگه این سیم بدون روکش باشه راحت سنس میشه ولی اگر روکش دار یا لاکی باشه این کلاف سیم به صورت سیم پیچ ثانویه ترانسفوماتور عمل کرده و پالس القا شده از سیم پیچ جستجو را بر اساس تعداد دورهای خود و ضخامت خود افزایش یا کاهش می دهد و مانند ترانسفورماتور افزاینده یا کاهنده عمل می کند و به همین علت سنس نمی شود ولی اگر دو سر همین سیم روکش دار کلاف شده را به هم وصل کنی به راحتی سنس می شود

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

star نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

سلام
هیچ فلزیاب پالسی نمیتونه این سکه رو سنس کنه حتی لورنز.[color=#BF0040]فقط فلزیابهای وی ال اف و جی پی ایکس ساخت شرکت ماین لب میتونند سنس کنند[/color]
حالا کلاف 5 سانتی رو به لوپ فلزیاب هم بچسبونی سنس نمیکنه ولی سیم نمره 2 به طول یک سانت رو از فاصله 5 سانتی سنس میکنه

پس از حالا باید یه فلزیاب vlf حساس به طلا و پر قدرت در حد قدرت gpx5000 در انجمن قرار داده بشه تا در کنار سایر پالسی های انجمن برای طلایابی خوب ازش استفاده بشه پس دوستان هر کس که مدار
vlf پرقدرت در حد gpx5000 داره دریغ نکنه و در انجمن قرار بده تا بقیه دوستان هم فیض ببرند با تشکر فراوان

سه شنبه 29 مهر1393 - 4:19pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من لطفا دقت کنین و بیشتر تحقیق کنین! سری GPX اصلا وی ال اف نیستن بلکه پالسی ترکیبی با سیستم بسیار پیچیده ای از پالسها هستن که بنظر من پیشرفته ترین پالسی های حال حاضر دنیا هستن و میتونن تفکیک خیره کننده ای صرفا برای طلا ارائه بدن!
در مورد وی ال اف با توجه به پیچیدگی بیشتر در مدار و قسمت لوپ و تنظیماتش بنده زیاد پیشنهاد نمیکنم. اما نمونه دیگرش که توباکس باشه در انجمن داریم و برای فلزات بزرگ بیشترین برد ممکن رو ارائه میده و در عین حال فلزیابی هست که همه دوستان تایید کردن حساسیتش به طلا و مس بیشتر از آهن و استیل هست!

سه شنبه 29 مهر1393 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوست من لطفا دقت کنین و بیشتر تحقیق کنین! سری GPX اصلا وی ال اف نیستن بلکه پالسی ترکیبی با سیستم بسیار پیچیده ای از پالسها هستن که بنظر من پیشرفته ترین پالسی های حال حاضر دنیا هستن و میتونن تفکیک خیره کننده ای صرفا برای طلا ارائه بدن!
در مورد وی ال اف با توجه به پیچیدگی بیشتر در مدار و قسمت لوپ و تنظیماتش بنده زیاد پیشنهاد نمیکنم. اما نمونه دیگرش که توباکس باشه در انجمن داریم و برای فلزات بزرگ بیشترین برد ممکن رو ارائه میده و در عین حال فلزیابی هست که همه دوستان تایید کردن حساسیتش به طلا و مس بیشتر از آهن و استیل هست!

ممنون از راهنمایتون استاد گرامی پس با این وجود دوباره به توباکس امیدوار شدم فقط یه سوال دیگه اینکه توباکس تا چه عمقی می تونه تفکیک کنه و سکه طلای گرمی رو تا چند سانتی خاک سنس می کنه باتشکر؟

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:01pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
البته با اجازه اساتید ، mnbvcxzaqwsx عزیز توباکس تفکیک نداره و همینطور برای فلزات ریز هم کاربرد نداره.
بیشتر برای دفینه یابی مورد استفاده قرار میگیرن و البته فلزاتی که وزنشون بیشتر از 1 کیلو باشه و در سطح نباشن رو سنس میکنن.
مورد بعدی در مورد توباکس اینه که هم ساخت مدارش مشکله و هم ساخت لوپاش و تنظیمش. و مشکل بعدی هم بدنه اونه که هنوز معیار درستی براش ارائه نشده چه از نظر جنس و چه از نظر اندازه و...
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
البته با اجازه اساتید ، mnbvcxzaqwsx عزیز توباکس تفکیک نداره و همینطور برای فلزات ریز هم کاربرد نداره.
بیشتر برای دفینه یابی مورد استفاده قرار میگیرن و البته فلزاتی که وزنشون بیشتر از 1 کیلو باشه و در سطح نباشن رو سنس میکنن.
مورد بعدی در مورد توباکس اینه که هم ساخت مدارش مشکله و هم ساخت لوپاش و تنظیمش. و مشکل بعدی هم بدنه اونه که هنوز معیار درستی براش ارائه نشده چه از نظر جنس و چه از نظر اندازه و...
یاحق

ممنون از راهنمایتون دوست عزیز بینا جان بنده هم پاک یادم رفته بود که توباکس تفکیک نداره البته بنده همون 2 سال پیش قصد ساخت توباکس رو هم داشتم و حتی فیبرشم زدم و سوراخکاری کردم اما چند تا از قطعاتش گیرم نیومد به خاطر همین منصرف شدم و گذاشتم کنج انباری و به خاطر همین جزئیاتشو که تفکیک داره یا نداره رو یادم رفته بود شرمنده #-o

سه شنبه 29 مهر1393 - 5:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 115 , 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 ... 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 137 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure