انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 1:31am

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 105 , 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 ... 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با روش بالا شما میتونید مدار رو طوری تنظیم کنید که حتی با 709 پلاستیکی جواب بده الان مدار من با 709 پلاستیکی کار میکنه ولی ثباتش خیلی عالیه صدای استانه اش اصلا کوچکترین تغییری نمی کنه فقط دوتا مشکل داره یکی صداش که با مدار جناب ایگون کمی فرق داره و بردش که فعلا 1.5 متر هستش البته شاید با لوپ خودش بهتر بشه من از لوپ معمولی کابل شبکه که حتی چند تا سیم بیرون بود تست کردم :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 5 مهر1393 - 1:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
با روش بالا شما میتونید مدار رو طوری تنظیم کنید که حتی با 709 پلاستیکی جواب بده الان مدار من با 709 پلاستیکی کار میکنه ولی ثباتش خیلی عالیه صدای استانه اش اصلا کوچکترین تغییری نمی کنه فقط دوتا مشکل داره یکی صداش که با مدار جناب ایگون کمی فرق داره و بردش که فعلا 1.5 متر هستش البته شاید با لوپ خودش بهتر بشه من از لوپ معمولی کابل شبکه که حتی چند تا سیم بیرون بود تست کردم :D

اسد جان خوشحالم كه مدارتون راه افتاد از tip41 بجاي tip 31استفاده كن و با لوپ دو طرفه چنس هم مدارت رو تست كن من با لوپ چنس جواب خوبي گرفتم اگه پتانسيومتر 100 كيلو مدارت درست تنظيم باشه بايد با لوپ يك متري كابل شبكه در حدود 3 متر براي سيني جواب بگيري البته تنظيم صحيح اين پتانسيومتر حساسيت به طلا رو هم بهينه ميكنه
استفاده از lm709 فلزي هم بايد در عمق زني تاثير بزاره :-?
موفق باشين @};- @};-

یکشنبه 6 مهر1393 - 3:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان و اساتید عزیز مخصوصا جناب مهندس 1 :-BD من خیلی به این مدار علاقه مند شدم و میخام بسازم اگر امکانش هست همه تغییراتو در یک فایل قرار بدید با تشکر :YMPRAY:

یکشنبه 6 مهر1393 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اهم لوپ باید چند باشه اخه مال من فلزات کوچک اصلانمگیره بهتر بگم برای فلزات کوچکترازکمپوت جواب نمیده باقی بماند ولی خدایش ثباتش منو کشته

یکشنبه 6 مهر1393 - 10:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نمره سیم لاکی که برای ساختن توکو استفاده کردین چنده ؟
اخرش ما ندونستیم ظرفیت دقیق این توکو چنده و چند اهم باید باشه با هر سیم لاکی ظرفیتهای مختلفی بدس میاد ایا اصلا ظرفیت مهمه و چند باید باشه و اگرم مهم نیس و فقط اهم مد نظر هس پس نباید نوع سیم لاکی مهم باشه بلکه میشه از هر نمره ایی استفاده کرد ایا درسته؟

دوشنبه 7 مهر1393 - 10:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان اقا اسدف تو این دور و زمونه نمیشه یه حرکت خیر انجام داد چون ثواب کنی کباب میشی چون بارها این اتفاق برام افتاده من هم در وظیفه و اختیارات خودم و تا جایی که راه داشته باشه جواب دوستان رو دادم و چیزی رو هم مخفی نزاشتم و ادم بیکاری نیستم که بیام اینجا بشینم و تک تک سوالات رو جواب بدم چون از نظر کاری به اندازه کافی گرفتار هستم و همه سوالات خصوصی رو هم جوابشو دادم شما هم اگه دلگیری باید از اقای ایگون دلگیر باشی نه من و این هم بگم اخرش از این دنیا فقط یه کفن باید ببریم اون دنیا من به مال دنیا دل نمیبندم این کسی که مدار رو نیمه تموم به ماها داد مقصره نه من و نخواست مدار کسان دیگه مثل مدار خودش راه بیوفته چون من ادمی نیستم که بیام پشت سیستم بشینم و همش پست بزنم و بچرخم تو سایت من چند تا دستگاه ساختم از اطلاعات همین سایت و دارم سر زمین تست میکنم و به نتیجه های خوبی هم در مورد اپراتوری این سیستم ها رسیدم من دستگاهی رو که میسازم فقط سر زمین تست میکنم تا متوجه شم جواب میده یا نه شما هم یه مقدار انتظار زیاد از حد داری داداش ناراحت نشی ها از حرفم من چون من رک حرف میزنم شما انتظار داری من بیام پشت سیستم بشینم از صبح تا اخر شب و منتظر پیام شما باشم تا بهتون کمک کنم داداش الان دور و زمونه سختی همه ماها کار داریم زندگی داریم از صبح تا شب با 50 نفر سر و کله میزنم باز با این حال دارم جواب دوستان رو هم میدم

دوشنبه 7 مهر1393 - 11:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز از سیم نمره 0.15 باید استفاده کنی من 3 روز با انواع مختلف سیم ها تست کردم تا با این نمره سیم به نتیجه رسیدم باید انقدر سیم رو بپیچید تا بشه 11 اهم و میکرو هانریش در میاد دور بر 9 در کل نیم ساعت وقت بزاری مشکلت حله

دوشنبه 7 مهر1393 - 11:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdi 2014 نوشته است:
دوست عزیز از سیم نمره 0.15 باید استفاده کنی من 3 روز با انواع مختلف سیم ها تست کردم تا با این نمره سیم به نتیجه رسیدم باید انقدر سیم رو بپیچید تا بشه 11 اهم و میکرو هانریش در میاد دور بر 9 در کل نیم ساعت وقت بزاری مشکلت حله

خیلی ممنون داداش مهدی

دوشنبه 7 مهر1393 - 11:26am
کاربر فعال
کاربر فعال

خوشبختانه توکو رو ساختم و در پایه 3 توکو 25 ولت دارم اما متاسفانه دستگاه فقط سوت میکشه و سنس هم ندارم چیکار کنم که این صدا قطع شه و بتونم سنس کنم همه تغییراتی رو هم که دوستان گفتن اعمال کردم اما نه صدای تق تقی و نه سنسی لطفا کمکم کنید خیلی ممنون

دوشنبه 7 مهر1393 - 7:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سند بانک بدون نیاز به توگو.بجای lf357میتونید از lf 356 استفاده کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 7 مهر1393 - 8:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 105 , 106 , 107 , 108 , 109 , 110 , 111 ... 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 161 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure