انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 1:52pm

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 102 , 103 , 104 , 105 , 106 , 107 , 108 ... 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام اقای اسدف شما از سیم نمره 0.15 استفاده کنید میشه 11 اهم میکرو هانریش میشه نزدیک 9 من دو تا پیچیدم به همین صورت اقای ایگون درست گفتن 11 اهم رو ولی نمره سیم رو نگفتن این دیگه خیلی ساده هستش که داداش این مدار کار میکنه شک نکنید فقط یه مقدار دوستان خودشون هم باید تلاش کنن رو راه اندازی مدار بعضی از مسایل پیش پا افتادس شاید بخاطر همین دوستان بیان نمیکنن این چیز های کوچیک رو

سلام اقا مهدي من فكر كنم دوستان اشتباه كردند شما اگه بخواهيد از هر سيمي استفاده كنيد اگه ظرفيت رو 8 ميكرو هانري در نظر بگيريد نهايت اهمش ميشه 1 اهم كه فكر كنم تو ظرفيت اشتباه گفتند. حالا اگه زحمتي نيست لطفا دو تا عكس ار صفحه اهمتر هنگامي كه به سلف وصله يكي اهم و ديگري ظرفيت رو بذار تا ببينم اهمتر شما ايا با 11 اهم 8 ميكرو هستش كه نيستش. مرسي منتظرم
در ضمن من كاري به سختي يا راحتي مدار ندارم فقط 11 اهم ظرفيتش 8 ميكرو هانري نميشه مدار پيچيده نيست متاسفانه اشتباه دوستان پيچيده اش ميكنه من فكر كنم دوستان تو خوندن صفحه اهمتر اشتباه ميكنند كه انشالله اشتباه از خودم باشه :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 31 شهریور1393 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
سلام اقای اسدف شما از سیم نمره 0.15 استفاده کنید میشه 11 اهم میکرو هانریش میشه نزدیک 9 من دو تا پیچیدم به همین صورت اقای ایگون درست گفتن 11 اهم رو ولی نمره سیم رو نگفتن این دیگه خیلی ساده هستش که داداش این مدار کار میکنه شک نکنید فقط یه مقدار دوستان خودشون هم باید تلاش کنن رو راه اندازی مدار بعضی از مسایل پیش پا افتادس شاید بخاطر همین دوستان بیان نمیکنن این چیز های کوچیک رو

اقا مهدي من همچنان منتظر عكس هستم ;;)

سه شنبه 1 مهر1393 - 6:34pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مطمئناً رقم اشتباهه تايپي هست آقا اسد عزيز ، احتمالاً 800 ميكرو بوده يا 8 هانري

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 1 مهر1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
مطمئناً رقم اشتباهه تايپي هست آقا اسد عزيز ، احتمالاً 800 ميكرو بوده يا 8 هانري

درسته مهدي جان من اصلا كاري به ساخت مدار ندارم فقط كنظورم همون سلف بود اخه اينا چطوري از 8 ميكرو خانري 11 اهم ميگيرند حتي به 1 اهم هم نميرسه :D بعداش قرص و محكم ميگن درسته مشكلي نداره :)) پس دوستان همون 11 اهم رو در نظر بگيرند كه حدود 1 ميلي هانري ميشه و اينكه تو PDF اقا محسن عزيز نوشته شده مقاومت R31 بايد موازي بشه كه درست نيست . چون اگه موازي بشه فقط واتش بالا ميره پس مقاومت رو سري كنيد بشه 17.6 كيلو اهم من از امشب دارم اين مدار رو ميسازم انشالله نتيجه رو همراه با فيلم اعلام خواهم كرد :ymhug: فكر كنم اقا ناصر مدارش مشكل داره پيداش نيست :D ناصر جان اگه مشكل داريد بگو با هم حلش كنيم :-?

چهارشنبه 1 مهر1393 - 12:08am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
این آقای آیگون ما هم معلوم نیست کجا رفته و دیگه پیداش نیست تا بهتر کمک کنه دوستان رو ، البته فکر میکنم با یک نام کاربری دیگه ای میاد و میره ، بچه خیلی خوبی بودن ایشون ، انشاا.. که دوباره آفتابی بشن و به همه کمک کنن ، هرچند دیگه ماشاا.. همه استاد شدن و دست به دست هم بدیم و هرکسی یکنوع تغیرات و عملیات انجام بده و نتایج اعلام بشه مثل tl12000 میتونیم به بهترین مدار دست پیدا کنیم . به امید خدا

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 2 مهر1393 - 8:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من هم قطعات رو نصب كردم اماده هستش فقط مونده فيبر رو بشورم و سيمهاي ولوم رو نصب كنم و ايسيها رو جا بزنم تمامه ديگه ;;) اقاي ايگون من فكر ميكنم شما تو الكترونيك زياد وارد نيستيد اخه اون از مقدار ظرفيت سلف 8 ميكرو و 11 اهم و اينم از پتانسيومتر 100 كه گفتيد روي 580 تنظيم كنيد شما به من بگو وقتي كه پتانسيومتر 100 كيلو هستش چطور رو 580 كيلو تنظيم بشه اينو از كجا در اورديد خوب اگه اطلاعات شما كم بود خوب بردار كمك بگير دوستان راهنمايي كنند. البته باز هم مرسي كه اطلاعات راجع به كاوش خودت گذاشتيد كه واقعا مدار جواب ميده ولي از نظر ساخت شما هيچ كمكي نتونستيد بكنيد. حالا دليلش رو نمي دونم يا وارد نبوديد يا نخواستيد كه من مورد اول رو مد نظر منه در هر حال باز هم مرسي و درضمن جناب اقا محسن شما تو پي دي اف پايه ترانسيستور fet رو اشتباه زديد من تست كردم تو سورس و گيت اشتباه گفتيد. باز هم بابت پي دي اف مرسي :ymhug:
البته بعضي جاها مشكل داشت من حل كردم انشالله فردا با يه استارت راه بيوفته ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 2 مهر1393 - 12:32am
مدیر سایت
مدیر سایت

ببینیم آقا اسد راست حسینی چیکار میکنی برادر ، ببینیم به تی ال میرسه این مدار یا نه .. هر چند هرگلی یک بویی داره ، موفق باشی برادر
شما شروع کن و خوب دقت کن لطفاً تا بشه این رو هم بخوبی همه استارت بزنیم به امید خدا

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 3 مهر1393 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام من امروز مدار رو راه اندازی کردم ولی متاسفانه فقط صدای تیک تیک ساعت شنیده میشه ولوم هم کم یا زیاد میکنم تاثیری نداره فاصله صدای تیک تیم هم مثل صدای ساعت هستش :( اقا پویا 83 مدار شما کار میکنه ببین این عکس ولوک که گذاشتم سیمهاش درسته چون من طبق نقشه گذاشتم که به این صورت بود اگه درست نیست لصفا مثل همین عکس پایه ولوم رو مشخص کن و یکی اینکه اون پتانسیومتر 100 کیلو هستش بیشتر از 100 نمیشه شما چطور رو 580 تنظیم کردید. اخه نمیشه که مرسی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 3 مهر1393 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بيزحمت يکى فيلمی چيزى از مدار بزاره

جمعه 4 مهر1393 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا پویا اگه شما از مدار نتیجه گرفتید اعلام کنید من تمام قطعات رو جا زدم حتی پایه های ترانسیستور فیت رو با اهمتر مشخص کردم درست جا زدم ولی مدار مثل ساعت فقط تیک تیک میکنه تو ورودی رگولاتور 12 من 35 ولت دارم و تو خروجی 25 ولت که دارم برسی میکنم چون تو خروجی باید 12 ولت باشه

جمعه 4 مهر1393 - 3:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 102 , 103 , 104 , 105 , 106 , 107 , 108 ... 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 134 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure