انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:30am

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 ... 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

http://www.thunting.com/smf/pi_designs_ ... #msg281831

سه شنبه 24 شهریور1393 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بيزحمت يه عکس واضح از مدارت بزار مهدی جان

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 25 شهریور1393 - 6:40am

دوستان
جناب کاپیتان لیچ که خاطر شریفتون هست. از فرمایشات گهر بار ایشون این بود که : "گالیور نقشه رو رد کن بیار"

حالا ما هم از همه دوستان می خواهیم که هر کی نقشه اصلاح شده بهتری داره. یا تغییر بهتری تو قطعات داده .لطف کنه بذاره. مثه مهدی که تجربشون رو گفتند.

ولی خداییش این آقا ناصر خیلی کارش درسته.دمت گرم ناصر خان خدا خیرت بده. @};- @};-

سه شنبه 25 شهریور1393 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز تغییرات خاصی نداره من هم بر طبق همون تغییرات اقای ایگون مدارمو درست کردم و راحت هم کار کرد ولی یه سری از قطعات تو بازار با هم فرق دارن و تو تنظیم فرکانس یکم باید خودتون رو مدار کار کنید و خازن و مقاومت دور و بر ای سی 555 رو عوض کنید و تغییر بدین تا به نتیجه مطلوب برسین من برای مدار خودم خازن بغل ای سی 555 رو 330 نانو زدم و مقاومت 2 رو یه مولتی ترن گذاشتم و تنظیم کردم تا فرکانس اومد رو 290 هرتز و الان تا 800 هرتز هم میتونم تنظیم کنم مدار رو یکم باید وقت بزارین رو مدار تا نتیجه مطلوب بده الان مدار من با لوپ 2.4 اهم که با کابل شبکه درست کردمش یه اسپره 123 رو از 70 سانت راحت سنس میکنه اگه وقت شد یه فیلم هم میزارم براتون از کار کرد مدار الان یه سینی 30 سانت رو از 1 متر و 60 راحت سنس میکنه با لوپ 60 سانت با لوپ 1 در 1 هنوز وقت نکردم تستش کنم به امید خدا امروز اگه رفتم بیرون تستش میکنم فک کنم با لوپ 1 در 1 تا 3 متر هم بشه جواب گرفت از این مدار خوبی مدارش اینه که به زمین حساس نیست و میشه لوپ رو چسبوند به زمین و کار کرد

سه شنبه 25 شهریور1393 - 11:25am

احسنت . آقا مهدی
اینجاست که ارزش کار دوستان معلوم میشه.

سه شنبه 25 شهریور1393 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باور کنید من دو روز کامل رو این مدار وقت گذاشتم تا به این قدرت رسیدم البته مدار مهندس هم انگار قدرتش مثل مال منه هنوز وقت نکردم لوپ 1 در 1 براش درست کنم لوپ تو این دستگاه خیلی مهمه ولی خیلی راز ها داره این مدار درست کردنش کلی وقت منو گرفت البته ارزش داشت

سه شنبه 25 شهریور1393 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi 2014 نوشته است:
دوست عزیز تغییرات خاصی نداره من هم بر طبق همون تغییرات اقای ایگون مدارمو درست کردم و راحت هم کار کرد ولی یه سری از قطعات تو بازار با هم فرق دارن و تو تنظیم فرکانس یکم باید خودتون رو مدار کار کنید و خازن و مقاومت دور و بر ای سی 555 رو عوض کنید و تغییر بدین تا به نتیجه مطلوب برسین من برای مدار خودم خازن بغل ای سی 555 رو 330 نانو زدم و مقاومت 2 رو یه مولتی ترن گذاشتم و تنظیم کردم تا فرکانس اومد رو 290 هرتز و الان تا 800 هرتز هم میتونم تنظیم کنم مدار رو یکم باید وقت بزارین رو مدار تا نتیجه مطلوب بده الان مدار من با لوپ 2.4 اهم که با کابل شبکه درست کردمش یه اسپره 123 رو از 70 سانت راحت سنس میکنه اگه وقت شد یه فیلم هم میزارم براتون از کار کرد مدار الان یه سینی 30 سانت رو از 1 متر و 60 راحت سنس میکنه با لوپ 60 سانت با لوپ 1 در 1 هنوز وقت نکردم تستش کنم به امید خدا امروز اگه رفتم بیرون تستش میکنم فک کنم با لوپ 1 در 1 تا 3 متر هم بشه جواب گرفت از این مدار خوبی مدارش اینه که به زمین حساس نیست و میشه لوپ رو چسبوند به زمین و کار کرد

دوست من هر چه سری تر براش لوپ 1در1 درست کن و باهاش تست کن بیبین اگه تا3 متر بردش رسید و ثباتشم خوب باشه و طلا هم بتونه عالی سنس کنه دیگه بچسبیم به این مدار و مدار tl12000 پر دنگ فنگو بفرستیم مرخصی :ymhug: :YMPRAY: :YMPRAY: =p~

سه شنبه 25 شهریور1393 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز لوپ ۱ در ۱ براش درست کردم تازه کار لوپ تموم شد فردا دو تا جا میبرمش برای تست اگه تا ۲ متر و نیم هم جواب بده عالی نتیجه رو اعلام میکنم خدمت شما دوستان ولی مدارش از ۱۲۰۰۰ با ثبات تره و به طلا هم حساسه شروع کنید به ساخت هر چه زودتر خوبیش اینه که با لوپ کوچیک که داخل چاله میری به دیواره ها زیاد حساس نیست و الکی بوق نمیزنه فقط باید گوشی موبایل خاموش باشه وقتی دستگاه روشنه چون نویز موبایل روش میوفته داخل خونه نمیشه دستش کرد خوب من بیرون که بردم نویزی نداشت و راحت داشت کار میکرد

چهارشنبه 25 شهریور1393 - 12:50am

سلام خدمت اساتید عزیز و تشکر از زحمات شما و بقیه دوستان
من مدارهsand banks رو ساختم ولی به خاطر کارام نتونستم تمومش کنم اگه لطف کنین تغییراتو برام بگین ممنون میشم البته من چند تا عکس از مدارم میزارم که اساتید نظر خودشونو بگن و یه مسله اینکه cd 4011bf استفاده کردم از نوع نظامی باید عوض کنم یا کار میکنه بخاطر f اخرش میگم .ضمنا من مدار brn هم ساختم که خیلی خوب کار میکنه ممنون میشم کمکم کنییین O:-) O:-)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 26 شهریور1393 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا مهدی داداش قرار بود عکسی از مدار بزاری واخرین نتایجی که گرفتی بفرمایی

پنج شنبه 27 شهریور1393 - 10:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 100 , 101 , 102 , 103 , 104 , 105 , 106 ... 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 86 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure