انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:26am

پاسخ به موضوع  [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 127  بعدی
 sand banks 150 metal detector 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
دوست عزیزمون جناب takrobot زحمت کشیدن مدار رو تجزیه و تحلیل نمودن ، این نکته جالب بوده که مدار انگلیسی بوده و انگلیسیها از بهترین سازندگان فلزیابهای دقیق هستند ، و این مدار هم حاصل دوسال تحقیق طراح بوده ، نظر مهندس takrobot درمورد ساخت مدار اولیه کاملا درسته ، چون ممکنه طراحی و تنظیماتی در مدار باشه که طلا و نقره رو بهتر بزنه حتی در عمق بالاتر با لوپ بزرگتر مثل 1 متری که جواب هم داده در کاوش واقعی طی چندین بار ؛ حالا با این تفاسیر دوستان اول قطعات اولیه رو تهیه کنید و در کنارش قطعات مشابه و قوی تر رو هم تهیه کنید تا بشه برای تغییرات استفاده کرد و بعد وقتی که مدار اولیه ساخته شد و در تستها خوب جواب داد ، بعد با کمک هم تغیرات رو اعمال میکنیم و نتایج رو مورد سنجش قرار داده تا بهترین نتیجه رو بگیرم ... با تشکر فراوان از مهندس takrobot جهت تهیه مقاله ، امیدوارم مهندس takrobot در ساخت این پروژه مارو یاری بفرمایند .
:-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
تقدیم به دوستان @};- @};-

سلام بابت زحمتی که میکشی ممنون ولی این پی سی بی ها رو با چی درست میکنی پروتل یا پروتیوس؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 1:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان خطوط pcb رو سعي كنيد دقيق عين فايل اصلي بزنيد ، @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 17 مرداد1392 - 8:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
دوستان خطوط pcb رو سعي كنيد دقيق عين فايل اصلي بزنيد ، @};-

سلام به همه دوستان
عید فطر را به همه برادران تبریک میگم
pcb همون pcb فایله یه کمی تغییرات جزیی داره رسیدم ایران کاملا توضیح مدم وقول میدهم با این مدار به نتیجه میرسید البته بعد از ساختش توضیحات مهمی داره که خدمت دوستان عرض خواهم کرد وقدم به قدم راهنماییتان میکنم تا به اهداف خود برسید

جمعه 17 مرداد1392 - 2:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

amir1377 نوشته است:
aygon84 نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
مرسی آیگون جان سفرخوش !(: میری از حسین دمیر میکرو بخری

سلام دوست من بالخره تونستم اپلود کنم ، ضمنا مدار من از مداري که حسین دمیر ساخته دو برابر بیشتر میزنه من میکرو arm کار میکنم
http://www.8pic.ir/images/11316529556622215490.jpg

سلام در مورد اين عكس و نحوه ساخت يه توضيح ميدي؟

سلام
سلف استوانه ای باز شده دوباره سیمپیچی شده (داخل رله های 6 و12 ولتی هست) که اهمش باید بین 11و12 اهم باشه
ویک خازن 104ویک دیود دیود دومی شکل همون دیود مداره که من اینها را تو یک باکس قرار دادم

جمعه 17 مرداد1392 - 2:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ایگون جان ممنون از راهنمایی شما

شاید بعضیا یاد بگیرن از رفتار شما و الگو بزنن - صحبتم با تویی که داری این مطلبو میخونی اره با تو ...(خودش میدونه با کی ام :D)

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 19 مرداد1392 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
ابن فایل تکمیلیه این دستگاه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یکشنبه 19 مرداد1392 - 12:20am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که ترجمه شون خوبه محبت کنند در مورد ثبات و کارایی دستگاه فایل جناب محمد ترجمه کنند.

یکشنبه 19 مرداد1392 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:

سلام
این مدار توی یه مجله داخلی به نام الکترونیک چاپ شده بود . یادش بخیر اولین فلزیابی که حدودا 15سال پیش اقدام به ساخت کردم و کار هم نکرد این بود ، اطلاعات ناقص بود . یه قطعه داشت به نام اتوترانسفورمر (T1) که برای افزایش ولتاژ به حدود 60ولت استفاده میشد یادمه پیداش نکردم و از یه ترانس سه سر استفاده کردم .
مقاله این فلز یاب توی دو شماره چاپ شده بود که من فقط شماره اولش رو داشتم .برای شماره دومش حتی به کتابخانه ملی هم رفتم ولی پیداش نکردم . توی شماره اول سه صفحه فقط توضیحات داشت .
اینو هم بگم این مجله قدیمی بود . حالانمیدونم چاپ میشه یا نه و یا اینکه اسمشو عوض کرده .
اگه بتونم مجله رو پیدا کنم اسکنش رو توی سایت می زارم .

یکشنبه 20 مرداد1392 - 8:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mrmr16 نوشته است:
محمد نوشته است:

سلام
این مدار توی یه مجله داخلی به نام الکترونیک چاپ شده بود . یادش بخیر اولین فلزیابی که حدودا 15سال پیش اقدام به ساخت کردم و کار هم نکرد این بود ، اطلاعات ناقص بود . یه قطعه داشت به نام اتوترانسفورمر (T1) که برای افزایش ولتاژ به حدود 60ولت استفاده میشد یادمه پیداش نکردم و از یه ترانس سه سر استفاده کردم .
مقاله این فلز یاب توی دو شماره چاپ شده بود که من فقط شماره اولش رو داشتم .برای شماره دومش حتی به کتابخانه ملی هم رفتم ولی پیداش نکردم . توی شماره اول سه صفحه فقط توضیحات داشت .
اینو هم بگم این مجله قدیمی بود . حالانمیدونم چاپ میشه یا نه و یا اینکه اسمشو عوض کرده .
اگه بتونم مجله رو پیدا کنم اسکنش رو توی سایت می زارم .

سلام اسم اون مجله چي بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 20 مرداد1392 - 9:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1264 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 127  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure