انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 1:42pm

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 SURF-PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

تا جاییکه من میدونم مدار خوبیه! حالا دوستان هی مدار بذارن. :D صد ها مدار هست که کم و بیش همشون خوبن و حتی اونایی که خوب هم نیستن ممکنه با کمی کار کردن روش واقعا چیز خوبی بشن! انچنان هم با هم فرق نمیکنن. بنظر من یک مدار رو درست حسابی انتخاب کنین و قشنگ روش کار کنین. این چیزی که من میبینم هر کسی مدار میسازه هنوز تکمیلش نکرده میره روی مدار دیگه ؛ اصلا فایده نداره.
بهرحال سرف پای هم جزو پالسی های خوب و شناخته شده هست که در حد مدارش کارایی خوبی داره. البته چند ورژن هم داره و اطلاعاتش بطور وسیع در نت پیدا میشه.

شنبه 5 مرداد1392 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
نه آقا حمید من خودم روی بی آر ان و توباکس کار میکنم گفتم بزارم بچه ها استفاده کنند

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 5 مرداد1392 - 5:37pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمید آخرش فکر کنم شما باید مثل این ردیاب بشینین و یک نقطه زن خوب طراحی کنین که دیگه کسی حرفی واسه گفتن نداشته باشه.
به امید روزی که همه به آنچه میخوان برسن.
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 5 مرداد1392 - 5:40pm
مدیر کل
مدیر کل

بینا جان ببخشیدا الان شاید بیش از 40 ساله داره بصورت علمی و مهندسی روی انواع فلزیاب کار میشه! بنده یا باید دچار خودشیفتگی باشم یا مثل بعضیا هدف کلاهبرداری داشته باشم که ادعا کنم در عرض مدت کمی یه فلزیاب درست بکنیم دنیا رو تکون بده! :D اگر دقت کنین بقیه هم همگی همین مدارات نتی رو بر میدارن کمی روش کار میکنن مثلا ولتاژ رو بالا میبرن و در حد جزئیات دیگه. نهایتا میذارن برای فروش! همشون هم در یک کلاس قرار میگیرن. توباکس ساشو که این همه روش کار کردیم فرق داشت و من از اولش هم متوجه شدم خیلی جای کار داره. بهرحال من آدمی نیستم کاری رو شروع کنم که در نهایتش موفقیت قابل توجهی برای خودم نبینم! قشنگ بررسی میکنم و بعد کار میکنم.

شنبه 5 مرداد1392 - 5:54pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام مجدد
درسته جمید جان حق با شماست ولی یادمون نرفته که سیستمهای ردیاب سالها حول و هوش یک محور میچرخیدن و این شما بودین که برای اولین بار چنین تحولی درش ایجاد کردین.
من جدای از شوخی و ... واقعا به پشتکار - علم و علاقه شما به این علم ایمان دارم و میدونم دور نیست روزی که یک چنین تحول دیگه ای رو به ثبت برسونین.
موفق باشین
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 5 مرداد1392 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم اینجا جا داره از حمید خان برای چندمین بار تشکر کنم و بگم دوست دارم :x

شنبه 5 مرداد1392 - 6:26pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم :x :ymhug:

شنبه 5 مرداد1392 - 7:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
بینا جان ببخشیدا الان شاید بیش از 40 ساله داره بصورت علمی و مهندسی روی انواع فلزیاب کار میشه! بنده یا باید دچار خودشیفتگی باشم یا مثل بعضیا هدف کلاهبرداری داشته باشم که ادعا کنم در عرض مدت کمی یه فلزیاب درست بکنیم دنیا رو تکون بده! :D اگر دقت کنین بقیه هم همگی همین مدارات نتی رو بر میدارن کمی روش کار میکنن مثلا ولتاژ رو بالا میبرن و در حد جزئیات دیگه. نهایتا میذارن برای فروش! همشون هم در یک کلاس قرار میگیرن. توباکس ساشو که این همه روش کار کردیم فرق داشت و من از اولش هم متوجه شدم خیلی جای کار داره. بهرحال من آدمی نیستم کاری رو شروع کنم که در نهایتش موفقیت قابل توجهی برای خودم نبینم! قشنگ بررسی میکنم و بعد کار میکنم.

خوب قربون دستت یه نیم نگاهی به داداش ساشو ، همون ساشو pi منظورم بکن دیگه :D

شنبه 5 مرداد1392 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام مجدد
درسته جمید جان حق با شماست ولی یادمون نرفته که سیستمهای ردیاب سالها حول و هوش یک محور میچرخیدن و این شما بودین که برای اولین بار چنین تحولی درش ایجاد کردین.
من جدای از شوخی و ... واقعا به پشتکار - علم و علاقه شما به این علم ایمان دارم و میدونم دور نیست روزی که یک چنین تحول دیگه ای رو به ثبت برسونین.
موفق باشین
یاعلی مدد

بينا جان فكر نميكنم طراحي يك نقطه زن ديجيتالي قوي به راحتي يك ردياب باشه حالا آرش جان همونparsegade از اينكه تونسته برنامه اش رو بنويسه خيلي جاي تقدير داره من كه از ايشون خيلي متشكرم البته از آقا حميد هم جاي تشكر داره كه با دوستان همكاري ميكنند وآنها را راهنمايي ميكنند @};-

شنبه 5 مرداد1392 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من فکر میکنم جناب مهندس حمید میتونن نقطه زنه بی عیب نقص بسازن- به هرحال ایشون الفبای پالسی ها رو بلدن و به نوعی اشراف دارن

حال چرا درست نمیکنن؟سوال اینجاست

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 5 مرداد1392 - 11:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure