انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:22am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 474 , 475 , 476 , 477 , 478 , 479 , 480 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
alihoseini.1986 نوشته است:
سلام
اقا تورو خدا قطعات این مدار چنس که گذاشتی و گفتین مشکلی نداره میتونید بسازید من ساختم ولی قتطعاتش رو نزدین چیه
اگه میشه pdf قطعات رو بزارین با تشکر

سلام دوست گرامی شما اصلا روی این مدار وقت و هزینه نگذار ارزشش را ندارد
فلزجو بهترینه و بقیه فلزیابه های تایپیک هم از این سرترند :-BD

یکشنبه 24 آبان1394 - 11:14am
مدیر کل
مدیر کل

alihoseini.1986 نوشته است:
سلام
اقا تورو خدا قطعات این مدار چنس که گذاشتی و گفتین مشکلی نداره میتونید بسازید من ساختم ولی قتطعاتش رو نزدین چیه
اگه میشه pdf قطعات رو بزارین با تشکر

دوست عزیز به فلزجو خوش اومدی.
ما که دقیقا نفهمیدیم منظور شما چیه! اگر مدار ساختن شما هم مثل این درخواست شما باشه که خب از ما کمکی ساخته نیست! ولی بهرحال بنظر من هم انتخاب این مدار در حال حاضر دیگه توجیه خوبی نداره و هم نسخه ای که تصویر فیبرش رو گذاشتین بدرد نمیخوره! شما پست اول تاپیک رو از خط اول تا خط آخر مطالعه کنین در عرض چند دقیقه همه چیز رو متوجه میشین. فایل اصلی هم که روش کار کردیم از سیر تا پیاز همونجا قرار گرفته. لیست قطعات که جای خود داره.

یکشنبه 24 آبان1394 - 12:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:-ss :-ss اقا نساز جان تی مار

شنبه 30 آبان1394 - 11:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من هم چنس و هم فلز جو رو با بهترین قطعات با کمک دوستم که تو انجمن هستن ساختم اما چنس تو تست بهتر جواب داد
سینی استیل ۲۰ در ۲۰ رو چنس تو ۱۸۰ سنس میکنه
فلزجو تو ۷۰

یکشنبه 1 آذر1394 - 11:43pm
مدیر کل
مدیر کل

واقعا خسته نباشین دوست عزیز تازه وارد! :D
اگر بنده چند ماه وقت روی مدار چنس نذاشته بودم و به نتیجه نهایی نمیرسیدم ممکن بود شک کنم که شاید شما درست بگی! ولی خیر چنین چیزی نیست. مدار فلزجوی شما قطعا یک ایراد اساسی داره که تا این حد بردش کم هست. وگرنه هر چند سایز لوپتون رو نفرمودین اما با این حال اگر اون فلز با همون سایز لوپ در چنس 180 سنس بشه ؛ این میزان برد در پالسی فلزجو باید حدود 210 سانت باشه. واقعا تعجب میکنم چطور شما چنین اختلاف فاحشی رو ملاحظه کردین و بجای اینکه به ساخت خودتون شک کنین نتیجه رو به اصل کار این دو مدار مربوط دونستین! اگر اینطور بود که ما وقت و انرژی و هزینه اضافی نداشتیم صرف یک مدار جدید کنیم!

دوشنبه 1 آذر1394 - 12:30am
آواتار کاربر

بسیار عالی استاد ممنون :x :x :x :x :x

دوشنبه 1 آذر1394 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
p00rr11a نوشته است:
دوستان من هم چنس و هم فلز جو رو با بهترین قطعات با کمک دوستم که تو انجمن هستن ساختم اما چنس تو تست بهتر جواب داد
سینی استیل ۲۰ در ۲۰ رو چنس تو ۱۸۰ سنس میکنه
فلزجو تو ۷۰

دوست عزیز از فلزنیاب نویز گیر چنس داری تعریف میکنی ، و با فلزجو مقایسه میکنی ؟؟؟؟
بیخیال ، اگر خودم تست نمیکردم فلزجو رو شک میکردم
عزیز دل برادر ، فکر کنم فروش چنس اذر کیت اومده پایین

مهندس حمید دمت گرم بخدا ، با لوپ چهل تخت غوغا میکنه ،
تازه مدار من ایده آل هم نیست
به خدا قسم نامردیه به جنس بزنید و تشکر نکنید از مهندس

خیلی لایک داری بخدا مهندس

قسمت !

دوشنبه 1 آذر1394 - 12:55am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
واقعا خسته نباشین دوست عزیز تازه وارد! :D
اگر بنده چند ماه وقت روی مدار چنس نذاشته بودم و به نتیجه نهایی نمیرسیدم ممکن بود شک کنم که شاید شما درست بگی! ولی خیر چنین چیزی نیست. مدار فلزجوی شما قطعا یک ایراد اساسی داره که تا این حد بردش کم هست. وگرنه هر چند سایز لوپتون رو نفرمودین اما با این حال اگر اون فلز با همون سایز لوپ در چنس 180 سنس بشه ؛ این میزان برد در پالسی فلزجو باید حدود 210 سانت باشه. واقعا تعجب میکنم چطور شما چنین اختلاف فاحشی رو ملاحظه کردین و بجای اینکه به ساخت خودتون شک کنین نتیجه رو به اصل کار این دو مدار مربوط دونستین! اگر اینطور بود که ما وقت و انرژی و هزینه اضافی نداشتیم صرف یک مدار جدید کنیم!

سلام مهندس حمید
خسته نباشی
فلز 20×20 با لوپ هم سایز تو 180 میشه 9 برابر !!!!!!
به نظر شما میشه همچین چیزی ؟!
من حاضرم قسم بخورم کسی که عمق یک فلزیاب رو بدون ذکر سایز لوپ عنوان میکنه تو عمرش حتی یک فلزیاب هم نساخته.

جمعه 6 آذر1394 - 7:07pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون اقا رضا. بله درست میفرمایین. همیشه گفتیم هنگام اعلام تست برد باید حتما سایز لوپ و نوع لوپ و سایز فلز و نوع فلز ذکر بشه تا بشه براورد درستی از قدرت دستگاه داشت. این مساله در مورد تمام فلزیاب های دنیا اعم از شرکتی و یا دستساز صدق میکنه و امیدوارم دوستان هیچوقت فراموش نکنن.
اما من ندیدم کسی گفته باشه با هیچ فلزیابی لوپ 20 سانت میتونه 180 سانت برد بده! بنده چنین چیزی ندیدم و فکر نمیکنم امکان داشته باشه. درسته که لوپهای کوچک کمی بیش از 5 برابر سایز خودشون میتونن برد داشته باشن ولی دیگه نه 9 برابر!
فلز 20 سانتی هم با لوپ عنکبوتی و مدار چنس قاعدتا باید با لوپی به سایز 80 یا بزرگتر بتونه 180 سانت سنس بده. ولی اگر منظور لوپ 60 بوده باشه بهیچ وجه چنین نتیجه ای توسط هیچ یک از دهها نفری که چنس رو ساخته بدست نیومده. اگر هم میومد توام با بوقهای اضافی شدید بود که خب مسلما حتی برای بهترین شرایط زمین کاوش هم ارزشی نداره.

جمعه 6 آذر1394 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
حمید نوشته است:
ممنون اقا رضا. بله درست میفرمایین. همیشه گفتیم هنگام اعلام تست برد باید حتما سایز لوپ و نوع لوپ و سایز فلز و نوع فلز ذکر بشه تا بشه براورد درستی از قدرت دستگاه داشت. این مساله در مورد تمام فلزیاب های دنیا اعم از شرکتی و یا دستساز صدق میکنه و امیدوارم دوستان هیچوقت فراموش نکنن.
اما من ندیدم کسی گفته باشه با هیچ فلزیابی لوپ 20 سانت میتونه 180 سانت برد بده! بنده چنین چیزی ندیدم و فکر نمیکنم امکان داشته باشه. درسته که لوپهای کوچک کمی بیش از 5 برابر سایز خودشون میتونن برد داشته باشن ولی دیگه نه 9 برابر!
فلز 20 سانتی هم با لوپ عنکبوتی و مدار چنس قاعدتا باید با لوپی به سایز 80 یا بزرگتر بتونه 180 سانت سنس بده. ولی اگر منظور لوپ 60 بوده باشه بهیچ وجه چنین نتیجه ای توسط هیچ یک از دهها نفری که چنس رو ساخته بدست نیومده. اگر هم میومد توام با بوقهای اضافی شدید بود که خب مسلما حتی برای بهترین شرایط زمین کاوش هم ارزشی نداره.

مهندس حمید عزیز
فلزیابی به نام تریسر توسط بازرگانی .... تولید شده که مدارش دلتا پاسه ،و با لوپ سی تا دومتر میزنه !!! تو هوا
اما تا لوپ میاد رو خاک همه جا بوقه ، و یعنی یک تکه آشغال به تمام معنا ، و حتی به اسم کره تولید میکنه ،
نکته جالبی داری این دستگاه و اینه که روی لوپ یک مقاومت 2/2 کیلو اضافه کرده یعنی این دستگاه بالانس هم داره ،که فقط نمایشیه و من رو هر خاکی تست کردم همینه جریان و میشه بوق ،
به انواع آجر ، خاک ، سنگ ، اهن ، در دیوار. پنجره ...هم حساسه و دل هیچکس رو نمیشکنه
این دستگاه اصلا فلزیاب نیست !

قسمت !

شنبه 7 آذر1394 - 12:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 474 , 475 , 476 , 477 , 478 , 479 , 480 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 111 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure