انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:03am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 471 , 472 , 473 , 474 , 475 , 476 , 477 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعضیا هم که خودشون فروشنده انواع دستگاه دستسازند. حتی ادعا هم کردند که دستگاهی درست کردند از فلزجو هم قویتر با تفکیک با عمق 5 - 6 متر :p ولی نمیدونم چرا هر چند وقت یبار پیام میدن که آقا دستگاهتو امانت بده لنگ دستگاهم. یسری چنسو میخواست چند وقت پیشم زمین شناسیو. البته زیادم دور نیست کافیه یسری به صفحه قبل بزنید. دفعه بعد اگر تکرار بشه طرف حساب مدیران سایتی آقای ....

دوشنبه 16 شهریور1394 - 12:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
بعضیا هم که خودشون فروشنده انواع دستگاه دستسازند. حتی ادعا هم کردند که دستگاهی درست کردند از فلزجو هم قویتر با تفکیک با عمق 5 - 6 متر :p ولی نمیدونم چرا هر چند وقت یبار پیام میدن که آقا دستگاهتو امانت بده لنگ دستگاهم. یسری چنسو میخواست چند وقت پیشم زمین شناسیو. البته زیادم دور نیست کافیه یسری به صفحه قبل بزنید. دفعه بعد اگر تکرار بشه طرف حساب مدیران سایتی آقای ....

جناب milad7 دقیقا میدونم منظورت با بنده هست. چون خودم باهات تماس گرفتم . کی بنده گفتم دستگاهی ساختم با عمق 5-6متر با تفکیک؟؟؟عزیز دل من چرا هی حرف میزارید پای این و آن. موقعی که بنده چنس رو ازت میخواستم حرف پارسال بود . درسته؟؟؟ اون موقع من تمام دستگاه هام رو داده بودم به برادرم که تو کوه مستقر بودند. دستگاه زمین شناسی هم که داشتی ولی ندادی . مهم نیست چون ماژول یو اس بی ای کم داشتم که شکر خدا رسید دستم . اون پروژه هم تا چند وقت دیگه عملی میشه و اون بار بیرون کشیده میشه . اما این وسط خوب خودت رو ثابت کردی.

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

دوشنبه 16 شهریور1394 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام.
مهندس حمید لطفا این فروشنده هارو به یه جای دیگه انتقال بدهید اینجا یک تاپیک اموزشی هست.کم کم داره تو این سایت هم فروشندگی علنی میشه :(
:ymdevil: :ymdevil: :ymdevil:

دوشنبه 16 شهریور1394 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Linkon نوشته است:
milad7 نوشته است:

جناب milad7 دقیقا میدونم منظورت با بنده هست. چون خودم باهات تماس گرفتم . کی بنده گفتم دستگاهی ساختم با عمق 5-6متر با تفکیک؟؟؟عزیز دل من چرا هی حرف میزارید پای این و آن. موقعی که بنده چنس رو ازت میخواستم حرف پارسال بود . درسته؟؟؟ اون موقع من تمام دستگاه هام رو داده بودم به برادرم که تو کوه مستقر بودند. دستگاه زمین شناسی هم که داشتی ولی ندادی . مهم نیست چون ماژول یو اس بی ای کم داشتم که شکر خدا رسید دستم . اون پروژه هم تا چند وقت دیگه عملی میشه و اون بار بیرون کشیده میشه . اما این وسط خوب خودت رو ثابت کردی.

آقای Linkon عزیز اول اینکه شما گفتید که همچین دستگاهی ساختید. ولی چرا دستگاهو ندادم خوب کاملا معلومه شما خودت فروشنده ای فکر نکنم هیچوقت لنگ داستگاه بمونی. شما هر جور دوست داری فکر کن ولی این موضوع تو دلم مونده بود باید میگفتم.انشالاه موفق بشی @};-

دوشنبه 16 شهریور1394 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من هیچوقت فروشنده نبودم ونیستم .فقط دوستانی که خودشون دوست داشتند براشون دستگاه ساختم و مثل خیلی ها به طرف که اجبار یا زور نکردم که بیاد بگیره. درضمن یه خبر خوش برا فروشنده هاو من تا چند وقت دیگه کلا از دنیای فلزیابی کنار میکشم چون یه بار بزرگ هست که تا چند وقت دیگه درمیاریمش.

دوشنبه 16 شهریور1394 - 5:23pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان لطفا طبق قوانین انجمن بحث خرید و فروش رو در تاپیکهای ساخت مدارات مطرح نکنین!

دوشنبه 16 شهریور1394 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Linkon نوشته است:
من هیچوقت فروشنده نبودم ونیستم .فقط دوستانی که خودشون دوست داشتند براشون دستگاه ساختم و مثل خیلی ها به طرف که اجبار یا زور نکردم که بیاد بگیره. درضمن یه خبر خوش برا فروشنده هاو من تا چند وقت دیگه کلا از دنیای فلزیابی کنار میکشم چون یه بار بزرگ هست که تا چند وقت دیگه درمیاریمش.

Linkon جان خیلی خوشحال میشیم شما یا هر کدوم از اعضای این انجمن بتونند به بار بزنند . در ضمن بنده فروشنده هم نیستم و اصلا از الکترونیک سر رشته ای نداشتم. تا اینجا هم با لطف مهندس حمید عزیز تونستم دوتا سیستم برا خودم جمع کنم که باهاشون کار کنم اگه لورنزم بهم بدن با اینا عوضش نمیکنم حالا بگن 10 متر میزنه. چنسو هم قبلا از آقای گلادیاتور خریدم چون الان بهش احتیاج ندارم خواستم با همون شرایط بفروشمش. قبلشم از مهندس اجازه گرفتم.
مهندس جان عذر خواهی میکنم که تو این تایپک برا فروش اقدام کردم. ^:)^

دوشنبه 16 شهریور1394 - 8:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

میلاد جان منظور کلی بود به شخص خاصی اشاره نکردم . هرچند کم نیستند تو این انجمن اینجور افراد.

دوشنبه 16 شهریور1394 - 11:03pm

با سلام
عزیزان اگه کسی لده طریقه وصل کردن lcd دستگاه chenc رو تصویری نشون بدین
با تشکر و ممنون از سایت خیلی خیلی خوبتون من خیلی دوستش دارم و خیلی چیزا یاد گرفتم از این سایت

سه شنبه 17 شهریور1394 - 10:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام

لطفا کسی بگه این مشکل رو چجوری حل کنم ! دستگاه بوق ممتد داره چه با آی سی های آپ امپ و لوپ و چه بدون اونا.ولتاژهادرست هستند ال سی دی همه چیز رو نشون میده!فیوز بیت ها درست پروگرم شدن.قطعی یا اتصالی نداره.دوسرکویل ولتاژ یا فرکانسی نیست.همه خازهای نانو رو عدسی زدم

جمعه 3 مهر1394 - 4:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 471 , 472 , 473 , 474 , 475 , 476 , 477 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure