انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:25pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 459 , 460 , 461 , 462 , 463 , 464 , 465 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان کسی تغییرات چنس ورژن 1.2.2.رو داره زحمتشو بکشه بهمن بده اخه دستگاه من به نرم افزار 121 کار نمیکنه

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

یکشنبه 2 فروردین1394 - 3:27pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز دیگه با این سوالات داری روی اعصاب همه پایکوبی راه میندازی! :-w :D شما مراحل کار مدار چنس رو میتونی در صفحه اصلی مربوط به طراحش مشاهده کنی:
http://fandy.hut2.ru/Chance.htm
همونطور که میبینید اخرین نسخه 1.2.1 و به تاریخ 18/8/2011 هست که این تاریخ خودش مشخص میکنه مدتهاست دیگه روی این مدار کار نمیشه! ما هم تمام این صفحات و مطالب مربوطه در انجمن روسی و بطور خاص در تاپیک http://md4u.ru/viewtopic.php?f=5&t=3033 رو آنالیز کردیم و تغییرات دیگری هم اضافه کردیم تا مدار تبدیل به اون چیزی شد که در فایل قرار گرفته در پست اول تاپیک میبینید. همه چیز مشخصه و بنظرم جایی برای طرح این مسائل و سوالات وجود نداره. فقط باید کمی بیشتر دقت کنین!

یکشنبه 2 فروردین1394 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز آقای مهندس حمید اززحمات جنابعالی جهت طراحی و راه اندازی چنس قدر دانی وتشکر دارم .بالاخره دستگاه اینجانب راه اندازی شد خیلی مزاحمت واسه همه داشتم از اینکه به بنده کمک کردین متشکرم .مشکل اینجانب انتخاب فرکانس مناسب در صفحه فیوز بیت ها بود .برای بار اول که این مدار را راه اندازی کردید حتما خیلی اذیت شدید بهر حال بجز تشکر کاری از بنده نمیاد بازم ممنون

دوشنبه 3 فروردین1394 - 7:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من لوپ 60 رو ساختم البته روی ام دی اف 2میل عدد گارد من زیر 35 کار نمیکنه میتونه علتش نازکی بیس لوپ باشه دوم اینکه فیبر دستگاه من فایبر گلاس نیست البته این تستها رو تومحیط بسته مغازه انجام دادم قابل بحث هست یانه باید حتما برم جایی که عاری از فلز باشه

دوشنبه 3 فروردین1394 - 9:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

12341234 نوشته است:
سلام من لوپ 60 رو ساختم البته روی ام دی اف 2میل عدد گارد من زیر 35 کار نمیکنه میتونه علتش نازکی بیس لوپ باشه دوم اینکه فیبر دستگاه من فایبر گلاس نیست البته این تستها رو تومحیط بسته مغازه انجام دادم قابل بحث هست یانه باید حتما برم جایی که عاری از فلز باشه

دوست من شما زحمت کشیدین و این مدار و ساختین قصد نا امید کردنتونو ندارم ولی این مدار به خاطر نویز پذیری بالا شما رو هنگام کاوش دچار مشکل میکنه, پیشنهاد میکنم شما فلزیاب فلزجو رو بسازید که واقعا ارزش ساخت و داره برای اینکه ضرر زیادی نکنید از باطری و کلید و ال سی دی و لوپی که واسه همین مدار تهیه کردین واسش استفاده کنید و فیبر و قطعاتشم با هزینه ی کمی میتونید تهیه کنید و ساختشم به مراتب راحت تر و کاراییشم بسیار بیشتره موفق باشید.

دوشنبه 3 فروردین1394 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دستگاه من روشن شد وتمام گزینه ها رو اورد قبلا فقط نوشته اول رو می اورد وبوق میزد واین عمل تکرار میشد دیگه داشت کلافم میکرد که با راهنمایی مهندس حمید وبرو بچه ها رفتم نشستم گیر بهش دادم تا موفق شدم ایراد کار هم نحوه پروگرام کردن بود البته کپی کردن برنامه داخل ایسی کار ساده ای هست ولی چیزی که مهمه اینه که فیوز بیت ها ونوع فرکانس دقیق انتخاب بشه که مشکل من همین انتخاب نوع فرکانس کار دستگاه بود اینقدر برو بچه هارو اذیت کردم که نزدیک بود کتک هم بخورم ولی نه برد ونه قطعات ونه پروگرام هیچکدوم ایراد نداره ایراد از خود ماست که به دانسته هامون مغروریم وگاهی اوقات فگر میکنیم عملکرد ما صد در صد درست هست در صورتی که باید مطمئن شویم وشاید نیاز به آموزش داشته باشیم در خاتمه ازمهندس حمید و دوستانی که اینجانب رو در ساخت چنس یاری کردند کمال تشکر رو دارم

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 10:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به اساتید بزرگوار و همه اعضا راستش اگر اجازه بدید من میخوام موضوع نحوه ساخت لوپ رو از دستگاه ها جدا کنم وهر کس هر ترفندی بلده بیاد بذاره تو سایت ومضایقه نکنه تا بتونیم یه کار اساسی انجام بدیم راستش من فکر میکنم ساخت لوپ از خود دستگاه مهمتره چون تنها وسیله ای که تمام زحمات بخاطراون کشیده میشه وباید یه چیز درست درمون از اب در بیاد من تو سایت که نگاه میکردم هر کسی روشی رو انتخاب کرده وروی یه چیزی لوپ ساخته نمی دونم شاید من دارم اشتباه میکنم بنظر شما این تاپیک نیاز هست یانه از دوستان میخوام که نظرشون رو بفرمایند

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

12341234 نوشته است:
سلام به اساتید بزرگوار و همه اعضا راستش اگر اجازه بدید من میخوام موضوع نحوه ساخت لوپ رو از دستگاه ها جدا کنم وهر کس هر ترفندی بلده بیاد بذاره تو سایت ومضایقه نکنه تا بتونیم یه کار اساسی انجام بدیم راستش من فکر میکنم ساخت لوپ از خود دستگاه مهمتره چون تنها وسیله ای که تمام زحمات بخاطراون کشیده میشه وباید یه چیز درست درمون از اب در بیاد من تو سایت که نگاه میکردم هر کسی روشی رو انتخاب کرده وروی یه چیزی لوپ ساخته نمی دونم شاید من دارم اشتباه میکنم بنظر شما این تاپیک نیاز هست یانه از دوستان میخوام که نظرشون رو بفرمایند

دوست عزیز سال نو مبارک. این تایپک مربوط به ساخت لوپه

viewtopic.php?f=28&t=2073&start=90

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان گلم و ضمن تبریک سال نو به همه و مهندس حمید ایشالا سالی پر از شادی و موفقیت برای همه ارزو دارم . مهندس جان میشه از ایسی های ads7816 و op37 و icl7662 که روی مدار خودتون نصب کردید عکس بزارید که هنگام خرید تقلبی رو نگیریم .مثلا مهندس جان تو مدار خودتون من ار چهره الکترونیک ایسی lf357n رو گرفتم ولی از روی عکسی که شما گذاشتید فهمیدم تقلبیه باعث شد همش ارور کویل داشته باشم و انقد میکرو رو پرو گرام کردم تا قفل شد.حالا لطفا بزارید عکس ها رو چون میخوام برم تهران حضوری بگیرم که اصلی بگیرم با تشکرررررررررر

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 5:16pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم سعید عزیز ممنون از شما.
خیر امکان عکس برای بنده وجود نداره! :D اگر لازم بود این کار رو میکردم. تنها موردی که برای خود من هم پیش اومده بود در خصوص ایسی 3201 بود که تصاویرش رو گذاشتم و توضیح دادم کدوم نوعش درست کار میکنه. ولی برای ایسیهای 7816 و 7662 و 37 تا الان هیچ موردی از تقلبی بودن گزارش نشده و مشکلی وجود نداشته.

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 5:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 459 , 460 , 461 , 462 , 463 , 464 , 465 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure