انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 2:16pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 456 , 457 , 458 , 459 , 460 , 461 , 462 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من اگر بوق ممتد قبل از اتصال لوپ هم دارید احتمالا یکی از ۳ ای سی بغیر از میکرو سوخته و در صورتی که فقط با اتصال لوپ این مشکل رو دارید احتمال اتصال کوتاه یا قلع مردگی در مسیر ماسفتها تا لوپ یا مقدار مقاومت دمپینگ اشتباهه و یا ماسفتها خرابه موفق باشید

سه شنبه 25 اسفند1393 - 1:32am

محل اقامت: ایران
شبدیز نوشته است:
درود بر چنس سازان عزیز.
آقا چنس با لوپ 60 یک سینی استیل 45سانتی رو در هوا باید چند سانت بزنه که خوب باشه؟؟؟

لطفا پاسخ من رو عنایت بفرمایید @};-

سه شنبه 25 اسفند1393 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما حدود ۲.۵ متر دوست من

سه شنبه 25 اسفند1393 - 2:04am
مدیر کل
مدیر کل

شبدیز عزیز لوپ 60 برای چنس برد نهاییش حداکثر 2.5 متر هست. سینی 45 سانتی رو بنظر من اگر از 2 متر هم بزنه نتیجه خوبیه.

سه شنبه 26 اسفند1393 - 11:57am

محل اقامت: ایران
متشکر و سپاسگزارم آقای 2840644 و مهندس حمید گرامی.

سه شنبه 26 اسفند1393 - 12:58pm

milad7 نوشته است:
milad7 نوشته است:

دوستان لطفا یه نگاه به مدارم بندازید. عکس لوپو هم گذاشتم یعنی مشکل از لوپمه :D

سلام دوست عزیز. منم عین شما همین مشکل رو داشتم که بعد ا بازبینی مجدد دیدم تو قسمت q7 بجای ۹۴۵ از ۷۳۳ و تو قسمت q5 هم بجای ۷۳۳ از ۹۴۵ استفاده کرده بودم که با اصلاحشون مشکلم حل شد .لازم بذکره که مشکلی که من با این اشتباهم در مدار داشتم این بودش که تمامی ولتاژهای تاکیدد شده توسط مهندس حمید درست بودن و حتی پس از نصب آیسی ه حتی مدار بدرستی کارم میکرد یعنی پس از روشن کردن مدار اگه گوشترو تو به لوپ نزدیک میکردی کاملا صدای ارتعاشات رو میشنیدی حتی زمانیکه دستم رو تو قسمت بالای آی سی u5 میزاشتم البته بدون نصب لوپ کاملا سنس مدار رو تو صفحه ال سی دیشم میدیدم و حتی دستم رو روی q 9 میزاشتم بازم سنسش رو تو ال سیدی میدیدم که البته بدلیل نویزی بود که بخاطر چسبیدن دستم به این قسمتها وارد میشد . در هر صورت به نظرم البته اگه بدتون نمیاد بدم نیست یکمی با تینر و یا حتی با یکی از این اسپری تمیز کنندهها پشت مدارتونم یه دستی بکشید .در هر صورت امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر رفع بشه .

سه شنبه 26 اسفند1393 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من چنس رو ساختم کلید ها بافشار عادی کار نمیکنه حتما باید نگه داشته بشه وهمه گزینه ها رو نمیاره فقط ولوم ودوتای دیگه مشکل کجاست کسی میتونه جواب بده

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

سه شنبه 26 اسفند1393 - 7:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من صد در صد مشکل از پروگرم میکرو هست دوباره پروگرم کنید

سه شنبه 26 اسفند1393 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خواهش میکنم. میلاد عزیز باور کنین در خصوص بوق ممتد دیگه خیلی توضیح دادیم! به خیلی فاکتورها هم بستگی داره. هم ممکنه مدار شما چه در بخش گیرنده و چه فرستنده ایراد داشته باشه و هم ایسی اپ امپ شما و 7816 شما مشکلی داشته باشن و هم حتی کابل اتصال لوپ شما مشکل داشته باشه! همه اینها منجر به بوق ممتد میشه. البته ساده ترین حالتش این هست که گارد بالاتر لازم باشه که شما فرمودین تاثیر نداشته و لذا دستگاه شما دارای ایراد خاصی هست که باید پیداش کنین.

مهندس جان حق با شماست صفحه های قبلو مطالعه کردم واقعا عذر میخوام. واقعایتش من جنسو خودم نساختم. بخاطر همین صفحه های قبلیو نخونده بودم. ازیکی از بچه های انجمن خریداری کردم البته بدون لوپ که دیروز لوپو ساختم و برا اولین بار تستش کردم اینجوری شد. :(

سه شنبه 26 اسفند1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این کار رو چند بار کردم ممکنه ایسی میکرو خراب باشه در اون صورت پروگرامر تشخیص میده البته من با tnm2000+ پروگرام کردم توی فایل هگزکه نگاه میکردم بقیه گزینه ها نبود شما میتونی عزیز فایلش رو برای من بفرستی bilan_qom.komtell@yahoo.com

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

سه شنبه 26 اسفند1393 - 7:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 456 , 457 , 458 , 459 , 460 , 461 , 462 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mobtme , rabiwan و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure