انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 4:12pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 438 , 439 , 440 , 441 , 442 , 443 , 444 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

saeed.jo نوشته است:
سلام بر همگی استاد حمید میشه بجای مولتی ترن 5 کیلو از مولتی ترن 10کیلو استفاده کرد با تشکر

خواهش میکنم.
بله مولتی ترن 10 کیلو هم مشکلی نداره.

دوشنبه 6 بهمن1393 - 1:00pm

سلام دوست گرامی اقا حمید من تازه تو این سایت اومدم نزدیک به 10 مدار فلزیاب دارم میخواستم ازتون کمک بگیرم الان این مداری که عکشو گذاشتم قدرت خوبی داره 3 مترو راحت میزنه 8 ای سی هم داره گفتم اگه میشه کمک کنید تو تستش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
اکبری عزیز اینکه فلزیاب گری خودمونه ;)
در شرح این فلزیاب کتابها نوشته شده :D
حتی توی انجمن خودمون هم یه سرچ بزنی کلی مطلب دربارش پیدا میکنی!
کلا نظر بنده اینه که خودتو مچل این نکن که قبل از شما خیلیها این راه رو رفتن و جواب نگرفتن!
پیشنهاد بنده اینه یه سر به این تاپیک بزن و خوب مطالب رو بخون اونوقت تصمیم بگیر!
viewtopic.php?f=8&t=2182
کلا اگه ابتدای راهی سعی کن سمت آنالوگ نری :D
موفق باشی
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:33pm

اقا حمید این فابل که اول گذاشتین خوبه دانلود کنیم

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:45pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز به فلزجو خوش اومدین.
کلا سعی کنین قبل از نوشتن پستهای اینچنینی به وجود اون مطلب از قبل و همینطور ارتباط با تاپیک موجود دقت کنین! این مداری که شما تصویرش رو گذاشتین دوستمون توضیح دادن به چه صورته.
برای ساخت مدار چنس هم فایلهای موجود در پست اول تاپیک کفایت میکنه. فایل توضیحات بنده رو هم خوب مطالعه کنین. هر چند توصیه میکنم اگر تصمیم به ساخت مداری دارین مدار فلزجو رو در بخش پالسی ها دنبال کنین. بنظر من نتایج فلزیابیش از چنس بسیار بهتر و در عین حال ساختش هم راحت تر هست!

سه شنبه 7 بهمن1393 - 6:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و خسته نباشید خدمت مهندس حمید و دوستان مهندس من مدار رو مونتاژ کردم وقتی باتری 9 ولت کتابی رو وصل میکنم ال سی دی روشن میشه و وقتی ایسی شماره 4 رو وصل میکنم صدای بوق ممتد میاد و هیچ اطلاعاتی رو ال سی دی نمیاد و از جامپر مشخص شده 5 ولت رو اندازه گیری نمیکنه اصلا هیچ مقداری نمیده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سه شنبه 7 بهمن1393 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز در وحله اول استفاده از باطری کتابى برای هيچ فلزيابی توصيه نميشه در مرحله بعد شما بايد رکلاتور پنج ولت رو چک کنيد مدار رو بايد باطری مناسب راه اندازی کنيد در صورت رفع نشدن مشگل در پروگرم آيسی مشگل داشتيد دوباره پروگرم رو انجام دهيد هرچند تو فايل توضيحات همه چى توسط حميدجان توضيح داده شده

سه شنبه 7 بهمن1393 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من هنوز مشگل نداشتن ولتاژ روی جامپر +5 ولت رو دارم و ایسی 7805 رو عوض کردم درست نشد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنید و یک سوال وقتی باتری رو به مدار وصل میکنیم ال سی دی باید روشن شه عادیه؟؟؟؟ یا وقتی که ایسی شماره 4 رو میزنیم باید هم روشن شه و اطلاعاتش بیاد بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 4:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید لطفا راهنماییم کنید .و با نداشتن ولتاژ روی جامپر +5 وقتی کهایسی شماره 4 رو وصل میکنم اسپیکر یه صدای ممتد میده و رو ال یس دی هیچ اطلاعاتی نمیاد

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 4:23pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز مشکل شما ابتدایی تر از اون هست که نیاز به نظر تخصصی داشته باشه! خب مشخصه که در جایی از مدار دچار اشکال هستین. بخصوص وقتی ولتاژ 5 مشکل داره یعنی دیگه خیلی مشکل ابتدایی هست! شما میگین ولتاژ 5 درست نیست ولی نمیگین بجای 5 چقدر هست؟! اینجوری توقع راهنمایی هم دارین؟ در ضمن ولتاژگیری باید بین نقطه مورد نظر تا منفی باطری انجام بشه. قبل از داشتن ولتاژ 5 هم هیچ یک از 4 آیسی اصلی رو نباید جا میزدین! در غیر این صورت احتمال سوختن آیسی ها هم هست. کلا اگر فایل توضیحات بنده رو با دقت مطالعه میکردین جواب تمام مشکلات شما درش ذکر شده بود!!!

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 5:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 438 , 439 , 440 , 441 , 442 , 443 , 444 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure