انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:10pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 435 , 436 , 437 , 438 , 439 , 440 , 441 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب ali222 عزيز اگه منظورتون تنظيمات مخصوص tnm هست تا فردا تو تاپيک اون مدار عکسشو ميذارم

یکشنبه 13 دی1393 - 2:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
جناب ali222 عزيز اگه منظورتون تنظيمات مخصوص tnm هست تا فردا تو تاپيک اون مدار عکسشو ميذارم

ماهک منظورم تنظيمات فيوز ميکروي فلزیاب پالسی جدید انجمن در tnm بود

یکشنبه 14 دی1393 - 4:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز خسته نباشید .دوستان عزیز من :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: : میخوام پروگرامر بگیرم چه مدلی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوشنبه 15 دی1393 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeed.jo نوشته است:
سلام دوستان عزیز خسته نباشید .دوستان عزیز من :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: : میخوام پروگرامر بگیرم چه مدلی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه یه پروگرامر عالی میخوای که تمام میکروها رو پشتیبانی کنه بهتره یه tnm2000 بگیری

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 15 دی1393 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان بابت پاسخ سریع شما به سوال هام تشکر میکنم

چهارشنبه 17 دی1393 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا حمید . اگر بشه یک برنامه جدیدبرای چنس بنویسید عالی میشه. بطوری که نویزش حذف بشه. یه سوال دیگه که مغزم رو مشغول کرده من شماتیک atmega8 رو با atmega328 دیدم مثل هم بودند ..میشهatmega328 رو برای چنس گذاشت؟ :-?

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

چهارشنبه 17 دی1393 - 1:10pm
مدیر کل
مدیر کل

چنگیز عزیز خب در طرح خودم که همه کار کردم! دیگه یعنی چی برای این مدار برنامه جدید بنویسم؟! :D اصولا یک طراحی باید در قسمت مدار و نرم افزار بصورت هماهنگ باشه. اینکه ما مدار دیگری که با ایده متفاوتی طراحی شده برداریم و برنامه خودمون رو براش بنویسیم بهیچ وجه روش درستی نیست! چون ما دقیقا نمیدونیم چرا طراح بعضی قسمتها رو به این صورت کار کرده. این چیزی هست که باید در برنامه هم مورد توجه قرار بگیره. وانگهی بنده اعتقاد دارم در مدار چنس اشتباهات متعددی وجود داره و بعضی از پیچیدگی های مداری هم اصلا ضرورتی نداشته و همین هم کار رو یک مقدار خراب کرده. بهرحال طرح بنده در حال حاضر منهای بخش تفکیک هم از نظر برد و هم ثبات و امکانات مختلف در مجموع نسبت به چنس برتری کامل داره و در اینده بهتر هم خواهد شد. پس ایده کار کردن روی مدار چنس از نظر من بی معنیه!
از نظر پین اوت یا پایه ها درسته این دو میکرو مشابه هم هستن ولی از نظر معماری داخلی و نوع برنامه نویسی با هم تفاوت دارن و برنامه هاشون هم با هم سازگار نیست. پس امکان جایگزینی هیچ یک بجای دیگری وجود نداره.

چهارشنبه 17 دی1393 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنونم از پاسخ شما..

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

چهارشنبه 17 دی1393 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان عزیز و مهندس حمید دوستان چنذتا سوال 1-خازن ها عدسی 100nf رو چند ولت بگیرم؟؟؟؟؟؟2-عدسی10nfرو چندولت بگیرم ؟؟؟؟؟؟3- من lcd لایت ابی گرفتم مشگلی نداره؟؟؟؟

چهارشنبه 17 دی1393 - 8:31pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
1 و 2 - ولتاژ این خازنها اهمیتی نداره! معمولا اون چیزی که در بازار هست 50 ولتیه که حتی اگر 25 ولت هم باشه مشکلی نداره. خازن ولتاژ بالاتر هم اصولا هیچوقت اشکالی نداره.
3- ال سی دی آبی برای این طرح خاص مشکلی که داره این هست که چون تنظیم نور در این مدار بصورت پیشفرض خاموش هست و در حافظه میکرو هم ذخیره نمیشه ؛ هر بار با نور خاموش مواجه هستین و چون ال سی دی آبی بدون نور نوشته هاش به اون شکل مشخص نیست توصیه میکنم حتما از ال سی دی سبز استفاده کنین.

چهارشنبه 17 دی1393 - 8:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 435 , 436 , 437 , 438 , 439 , 440 , 441 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 152 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure