انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 4:15pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 426 , 427 , 428 , 429 , 430 , 431 , 432 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

امیدوار عزیز فکر میکنم منظور شما دستگاه چنسی باشه که از آقا مجتبی گرفتین! در این صورت مشکل شارژ یا از باطری هاست یا از مدار شارژی که اقا مجتبی داخل دستگاه گذاشته و یا ادابتور شما! هر کدوم اینها میتونن مشکل پیدا کرده باشن و باید با اقا مجتبی صحبت کنین.

دوشنبه 30 آذر1393 - 2:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس عزيز نظرتون در مورد اين لوپي که پيچيدم چيه؟فيبر مسي 10*15 رو توي 80cm سنس ميکنه البته توي خونه

دوشنبه 1 دی1393 - 2:33pm
مدیر کل
مدیر کل

لوپ خوبی هست خسته نباشین. این برد باید حدود 90 سانت باشه. البته در منزل فکر نمیکنم بهتر از این بشه جواب گرفت.

دوشنبه 1 دی1393 - 6:51pm

سلام اقا حمید خسته نباشید مهندس جان من در زمینه ی پروگرام کردن هیچ تجربه ای ندارم میخواستم اگه میشه لطف کنید راهنماییم کنید به چه چیزی جز پروگرامر avr با برنا مه اي كه نام بردین و چند نکته ای که تو توضضیحات اشاره کردین نیازی به برنامه نویسی یا برنامه ی خواصی داره ممنون

دوشنبه 1 دی1393 - 9:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
لوپ خوبی هست خسته نباشین. این برد باید حدود 90 سانت باشه. البته در منزل فکر نمیکنم بهتر از این بشه جواب گرفت.

چرا 90 مهندس ؟ 90 که خیلی کم هست با گارد 28 و باریر 3 بنده و دیگر دوستان حداقل 120 و حداکثر 130 با همین اندازه سایز مدارچاپی به نتیجه رسیده ایم !!
البته این رو هم بگم که محل تست هم تو اتاق بوده بدون هیچگونه بوق اضافی !! چون تستسهای که من گرفتم بیشترین نویز تو اتاق مربوط به مونیتور LED و POWER کامپیوتر هست و هنگامی که این وسایل خاموش هستند دستگاه هیچگونه نویزی نمی گیره !!
ولی امان از بیرون تو حیاط دستگاه داد بیداد راه میندازه !!

همین قدرت چنس هست که تا الان اسیرش هستم و گرنه یک لیتر نفت بیشتر خرجش نمیکردم !!

دوشنبه 1 دی1393 - 10:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
سلام
درود بر مهندس حمید عزیز
خسته نباشی و دس مریزاد :ymapplause: :ymapplause: @};-

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

دوشنبه 1 دی1393 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
حمید نوشته است:

چرا 90 مهندس ؟ 90 که خیلی کم هست با گارد 28 و باریر 3 بنده و دیگر دوستان حداقل 120 و حداکثر 130 با همین اندازه سایز مدارچاپی به نتیجه رسیده ایم !!
البته این رو هم بگم که محل تست هم تو اتاق بوده بدون هیچگونه بوق اضافی !! چون تستسهای که من گرفتم بیشترین نویز تو اتاق مربوط به مونیتور LED و POWER کامپیوتر هست و هنگامی که این وسایل خاموش هستند دستگاه هیچگونه نویزی نمی گیره !!

همین قدرت چنس هست که تا الان اسیرش هستم و گرنه یک لیتر نفت بیشتر خرجش نمیکردم !!

سلام ali222
يعني بالوپ45cm به همچين بردي رسيدين؟ از مهندس عزيز هم تشکر ميکنم

دوشنبه 1 دی1393 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
ali222 نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام ali222
يعني بالوپ45cm به همچين بردي رسيدين؟ از مهندس عزيز هم تشکر ميکنم

mhak جان هم لوپ 45 هم لوپ 60 امتحان شده
قدرت مدار برای هر دو لوپ 45 سانت و 60 سانت بین 110 /120/ 130 هست !! برای سکه 500 تومانی هم حداقل حداقل 40 تا 55 هست !! قوطی اسپری هم راحت بیشتر از یک تا 110سانت میزنه .
این تستها بصورت سنس قوی ممتد بوده نه تک بوق !!و عاری از بوق اضافی
ولی این رو هم بگم که مدار همیشه با این قدرتهای ذکر شده110/120/130 یکسان سنس نمیکنه متاسفانه بعد از سپری شدن دقایقی حدود 10 سانتی عمق کم میکنه و اگر ZERO بزنید به قدرت اولیه برمیگرده!!

دوشنبه 1 دی1393 - 11:33pm
مدیر کل
مدیر کل

entezar.s23 نوشته است:
سلام اقا حمید خسته نباشید مهندس جان من در زمینه ی پروگرام کردن هیچ تجربه ای ندارم میخواستم اگه میشه لطف کنید راهنماییم کنید به چه چیزی جز پروگرامر avr با برنا مه اي كه نام بردین و چند نکته ای که تو توضضیحات اشاره کردین نیازی به برنامه نویسی یا برنامه ی خواصی داره ممنون

خیلی ممنون دوست عزیز به فلزجو خوش اومدین.
خیر نیازی به برنامه نویسی و اطلاعاتی در این زمینه نیست! فقط کافی هست یک پروگرامر AVR استفاده کنین که با داشتن و اتصالش به کامپیوتر میتونین از طریق برنامه های مختلفی عمل پروگرام رو انجام بدین. البته بهتر هست از برنامه پیشنهادی استفاده کنین و صد البته تنظیم فیوز بیت که توضیح دادیم مهم ترین مساله هست و وارد کردن فایل هگزی که گذاشتیم در برنامه و زدن دکمه پروگرام هم که دیگه کار بسیار ساده ایه.

دوشنبه 1 دی1393 - 11:43pm
مدیر کل
مدیر کل

آدم واقعا نمیدونه با شما چکار بکنه! ضمن تشکر از دوستان عزیز باید عرض کنم شما صاف گذاشتین من مدار خودم رو منتشر کنم بعد برد چنس برای سکه شد 55 سانت؟! =)) چطور تا حالا همچین بردی در کار نبود؟! :D
علی جان من فکر میکنم شما احتمالا به تکنیک بالایی در زمینه ساخت لوپ رسیده باشین! وگرنه با لوپهایی که بنده و دوستان ساختیم نمیشه به این راحتی به چنین بردی رسید دیگه چه برسه بوق ممتد هم داشته باشیم! وگرنه مدار که همون هست و فرقی نمیکنه. بخش لوپ کلا از اهمیت زیادی برخورداره.
چیزی که بنده بهش رسیدم برد حداکثر 100 سانت برای فیبر مسی 15 در 15 و با لوپ 45 سانتی هست! ولی بصورت بوق ممتد نیست. برای همین عرض کردم 90 هم باشه خوبه.

دوشنبه 1 دی1393 - 11:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 426 , 427 , 428 , 429 , 430 , 431 , 432 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure