انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 4:00pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 421 , 422 , 423 , 424 , 425 , 426 , 427 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

تشکر علی آقا
ولی گرافیت مخلوط با رزین منظور بنده بود ه هااا

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 17 آذر1393 - 2:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید عزیز و دوستان گلم من امروز رفته بودم جایی رو دستگاه بزنیم چنس رو روشن کردم لوپ 1*1برده بودم گارد رو 35گذاشتم باریر رو روی8 گذاشتم وایرون ماسک رو روی 2گذاشتم لوپ رو کامل رو زمین قرار دادم zero رو زدم چند ثانیه بی حرکت گذاشتم بعد لوپ رو بیست سانت از زمین فاصله دادم و شروع به سرچ کردم خیلی جالب بود اصلا صدای اضافی نداشتم هر چند وقت یبار یه نویز لحظه ای داشتم که نمودار سنس پرش میکرد ولی در کل قابل استفاده بود یه جایی رو گرفتم فردا روشو باز میکنیم ببینم چیه زمین هم تا حدودیه رطوبت داشت اینکار رو محض تست انجام دادم ولی تا حدی قابل قبول بود نسبت به سری قبل خیلی بهتر بود حالا نمیدونم از تعییر جامون بود یا از شکل بالانس و تنظیم دستگاه

دوشنبه 17 آذر1393 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kiansk نوشته است:
سلام مهندس حمید عزیز و دوستان گلم من امروز رفته بودم جایی رو دستگاه بزنیم چنس رو روشن کردم لوپ 1*1برده بودم گارد رو 35گذاشتم باریر رو روی8 گذاشتم وایرون ماسک رو روی 2گذاشتم لوپ رو کامل رو زمین قرار دادم zero رو زدم چند ثانیه بی حرکت گذاشتم بعد لوپ رو بیست سانت از زمین فاصله دادم و شروع به سرچ کردم خیلی جالب بود اصلا صدای اضافی نداشتم هر چند وقت یبار یه نویز لحظه ای داشتم که نمودار سنس پرش میکرد ولی در کل قابل استفاده بود یه جایی رو گرفتم فردا روشو باز میکنیم ببینم چیه زمین هم تا حدودیه رطوبت داشت اینکار رو محض تست انجام دادم ولی تا حدی قابل قبول بود نسبت به سری قبل خیلی بهتر بود حالا نمیدونم از تعییر جامون بود یا از شکل بالانس و تنظیم دستگاه

دوست عزیز وقتی باریر 8 قرار بدی چیزی سنس نمیشه که ؟ باریر 8 یک سکه رو چند میزنه؟

دوشنبه 17 آذر1393 - 11:28pm
مدیر کل
مدیر کل

نه علی جان چرا باریر 8 چیزی سنس نکنه؟! اتفاقا باریر 8 تنظیم پیش فرض خود برنامه اصلی هست! اگر نویز وجود نداشته باشه درسته افت برد محسوسی نسبت به باریر 1 داره. اما اگر نویز وجود داشته باشه جالبه بدونید که افزایش باریر دیگه افت برد محسوس ایجاد نمیکنه! علتش هم اینه که نویز باعث میشه عملا حساسیت مدار در حال نوسان باشه و در این شرایط درصورتیکه که با لوپ به ارامی کاوش بشه برد تقریبا حداکثری هست.
جناب kiansk ممنون از شما نتیجه خوبی گرفتین. درسته مساله نویز به مکان کاوش هم بستگی داره. در عین حال کوچکترین جزئیات لوپ و کابل هم میتونه در میزان نویز پذیری تاثیر گذار باشه.

دوشنبه 17 آذر1393 - 11:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم مهندس شما لطف دارید علی عزیز من چون از لوپ بزرگ استفاده کردم سنس یه سکه فکر کنم بعید باشه ولی با لوپ45امتحان میکنم نتیجه رو میگم ولی همون طور که مهندس گفتن منم احساس نمیکردم افت برد به اون صورت داشته باشم چون باطری من اسیدی شکل باطری موتور سیکلت هست میزارم جیبم یه ذره نزدیک لوپ میشد اونو سنس میکرداز فاصله بیشتر از یک متر ج

سه شنبه 17 آذر1393 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان بهترين لوپي که براي چنس جواب ميده چه لوپي هست؟البته منظورم لوپ بزرگ هست گرد باشه يا چهارگوش و تخت باشه يا عنکبوتي يا همون پيچيدن معمولي
اگه به ترتيب بهتر بودن بگين ممنون ميشم و تعداد دورسيم و سايز و نوع سيم رو هم دوستان محبت بفرمايند ممنون ميشم

سه شنبه 18 آذر1393 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mhak نوشته است:
دوستان بهترين لوپي که براي چنس جواب ميده چه لوپي هست؟البته منظورم لوپ بزرگ هست گرد باشه يا چهارگوش و تخت باشه يا عنکبوتي يا همون پيچيدن معمولي
اگه به ترتيب بهتر بودن بگين ممنون ميشم و تعداد دورسيم و سايز و نوع سيم رو هم دوستان محبت بفرمايند ممنون ميشم

کسي نيست راهنمايي کنه يه لوپ ميخوام که برد و ثبات خوبي داشته باشه تفکيکش اصلا برام مهم نيست ميخوام بشه راحت شيلدش کرد

چهارشنبه 19 آذر1393 - 7:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با توجه به ايده و نظر شما و موارد استفاده شما ، بين لوپ 20 سانتي تا لوپ 60 سانت گرد بصورت عنكبوتي بسازيد ، اين مدار هرچقدر لوپش بزرگتر بشه گيرندگي و نويز پذيريش هم بيشتر ميشه ، و تشخيص سنس فلز رو براي شما مقداري سخت ميكنه مگر با تستها و تجربه زياد مشكل براتون در تشخيص بوجود نياد ، پس بهتره لوپ متعادلي رو براش در نظر بگيريم و توقع در حد توان و عملكرد سيستم ازش داشته باشيد . هرگلي يك بويي داره @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 19 آذر1393 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم مهدي جان
دستگاه من خود به خود خط سنسش ميره بالا و برميگرده تقريبا هر سه ثانيه با تنظيم گارد و با رير و ايرون ماسک هم باز بي ثباته بردم بيرون از خونه با م ثبات نداره البته لوپمرو شيلد نکردم مال دوستان بدون شيلد هم همينطوره؟

چهارشنبه 19 آذر1393 - 9:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بله اين پر شدن خط سنس همون نويز پذيري مدار هست كه بايد با شيلد كرد كل مدار و لوپ تا حدي بهتر ميشه

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 21 آذر1393 - 11:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 421 , 422 , 423 , 424 , 425 , 426 , 427 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure